Skoči na vsebino

Xbox 360 SLO GamerTagi vpis !


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 833
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

poglej na xbox.com, tam piše o migraciji accounta! al pa če se spomneš starih podatkov bi ti mogl delat!

Jz mam pa problem da mi NET. passport ne dela, se prav da mi MSN in na xbox.com profil tud ne dela oz se ne refresha! In zej nevem, ko se hočem na xbox.com prjavt z NET. passportom mi napiše da moj email ni veljaven oz da se na njega ne nanaša noben Live account. Na xboxu v mojem profilu mam pa drug email napisan. In zej nevem a naj najprej na xboxu spremenim email pa password in pol na PCju uredim popdatke za NET. (bom z novim acc zgubu vse stike v MSNju) al obratn??? Nevem neki sem cookie izklaplu al mi je pa to en protivirusn program zadnč nrdil...

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Ja ampak ker sem dobu nov xbox ne morem uporabljat starei live ker mi je poteku. Ali ja kaka možnost za prenos? :roll:

seveda se da prenest stari acount razen, če želiš meti gold zastonj pol si boš moral vsak mesec novi acount delat .

Stari acount se ti je preklopil v Silver varijanto-ni možno igranje onlin.... :beer: razen če plačaš za Gold varijanto jaz imam plačilo vsak mesec 6-7€ :rock:

poglej na xbox.com, tam piše o migraciji accounta! al pa če se spomneš starih podatkov bi ti mogl delat!

Jz mam pa problem da mi NET. passport ne dela, se prav da mi MSN in na xbox.com profil tud ne dela oz se ne refresha! In zej nevem, ko se hočem na xbox.com prjavt z NET. passportom mi napiše da moj email ni veljaven oz da se na njega ne nanaša noben Live account. Na xboxu v mojem profilu mam pa drug email napisan. In zej nevem a naj najprej na xboxu spremenim email pa password in pol na PCju uredim popdatke za NET. (bom z novim acc zgubu vse stike v MSNju) al obratn??? Nevem neki sem cookie izklaplu al mi je pa to en protivirusn program zadnč nrdil...

probaj se prijavit s tistim emailom ka ga imaš na xbox 360 skratka pa na xbox 360 lahko vse še spremeniš ,izgubiti ne bi smel nič :beer:

mal si poglejta tukaj: http://www.xbox.com/en-GB/support/xbox360/connecttolive/migratetroubleshoot.htm

:headscratch:

Xbox

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni

Nimam x360, na xboxu pa nisem nikoli uporabljal Livea - a če prav razumem, s srebrnim živkotom, ki je zastonj, iger preko neta igrati moreš ne, pozlačenko stane pa okrog 2 jurja na mesec?

Pomoje je problem v tem. Osebno zaradi mesečnih plačil ne igram MMORPGjev in ne uporabljam Livea - in bo verjetno ostalo pri tem, tudi če si x360 kdaj omislim ..

Link to comment

Vsaj v času prvega Xboxa je bil Zlatko le okoli 50 EU za celo leto, kar je prekleto poceni za tako kvaliteten servis, glede na to, da lahko igramo potem čisto vse igre. (no ja, dvomim, da bi zdaj M$ zvišal ceno, ker bi se folk zbunil :cough:)

Drugače pa, mislim, da je stvar povsem odvisna od iger, ki jih nabijamo. Biti ljubitelj Hala 2 in ne imeti lajva je smrtni greh, pa tudi en kup zanimivih kompetitivnih iger druge sorte se najde. Samo buhanje gamerscora me niti malo ne pritegne, čeprav je sistem zasnovan kar posrečeno in si predstavljam, da lahko kdo čisto notri pade. :)

Link to comment
Nimam x360, na xboxu pa nisem nikoli uporabljal Livea - a če prav razumem, s srebrnim živkotom, ki je zastonj, iger preko neta igrati moreš ne, pozlačenko stane pa okrog 2 jurja na mesec?

Pomoje je problem v tem. Osebno zaradi mesečnih plačil ne igram MMORPGjev in ne uporabljam Livea - in bo verjetno ostalo pri tem, tudi če si x360 kdaj omislim ..

Jaz mam Live gold in me stane 1700 na mesec .

Mislim da to ni pretirana cena za igranje prek Liva ,drugače pa je Silver itak zastonj

ta ker se pa niti prek silver varijante ne poveže na Live , :doh: to je pa res žalostno :crazy: ( demo igre ,arcade igre, trileri zastonj tudi zapraviš kako urco z igranjem demotov ) :cough:

Na mesec pa ja lahko pogrešam totih 1700 (ena slaba runda v gostilni).

:beer:

Xbox

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.