Skoči na vsebino

Rocksmith/Rocksmith 2014


Priporočene objave

  • Pred 3 meseci ...

Evo komaj čakam, da začnem, namesto WiiU sem si omislil komplet Rocksmith + Epiphone Les Paul Guitar (X360 verzijo, PS3 bundla nisem našel v znanih trgovinah)

>http://www.youtube.com/watch?v=4fvbR_mLCK4

Najprej si bom 3x pogledal tale video :D

>http://www.youtube.com/watch?v=seyynFf-rrk

BessieSABU.png

Link to comment

No evo včeraj sem dobil to veeeelliiiiko škatlo domov, vse skupaj priklopil in rockon :rock:

Mnja niti ne, ker pač nisem kitare nikoli igral vse skupaj izgleda bolj pocarsko :roll: ampak filing je pa vseeno dober, ko držiš v roki ta pravo kitaro in vsako peto noto zadaneš :hihi ampak vaja dela mojstra in morda mi uspe nekoč celo, da kak komad sam zaigram, če pa štejem še, da se lahko mularija navduši nad igranjem kitare je misija Rocksmith uspela.

BessieSABU.png

Link to comment

Mah, pr kitarah je itak miljon enih faktorjev za prištet. Tele za 120€ so pač narjene iz neke dile, pomožnosti iz večih kosov lesa in z veliko manj pozornosti pri detajlih. Ampak dela pa v redu in je za začetek čist fajn stvar. Tako al tako začneš slišat razliko v kitarskem zvoku šele s časom. Drugače pa le pridno vadi inpridno navdušuj deco. :thumbsup:

Jackobi_SI.png

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...

Kako uprabiti Rocksmith Real Tone kabel še v drugih programih oz. v programu Guitar Rig 5.

S pomočjo članka na tej povezavi je to le en griz v piškotek :D

V članku sicer manjkajo oz. so pobrisani linki zato jih dodajam, da bo recept popoln.

Rabiš gonilnik ASIO4ALL, jaz sem potegnil kar ta zadnjo beto in program GUITAR RIG 5 PLAYER free verzijo (po potrebi lahko za $$ nadgradiš ) za katero moraš odpreti račun in to je to.

Po inštalaciji gonilnika in programa, se ti ob zagonu Guitar riga v opravilni vrstici pojavi zelena ikona preko katere zaženeš nastavitve za ASIO4ALL, nastavit moraš pravi in in out in lahko začneš žagat.

Zanimiva fora je, da, če vklopiš za "line in" še mikrofon lahko v Guitar rigu uporabiš efekte tudi za druge inštrumente oz. za vse zvoke, ki pridejo not, npr. flavto... oz imaš zvok iz kitare kombiniran z ostalimi.

V glavnem super zastonj zadeva za vse domača glasbenike...no kupit moraš le Real Tone kabel, če ga še nimaš, cca 20-30€.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

Par dni nazaj je prišla ven PS4/X1 verzija, vsi kupci na next gen konzolah bodo dobili decembra Free Jimi Hendrix DLC, ponudba velja do 31. januarja.

Q: Which Jimi Hendrix songs are being released?

A: The 12 legendary Jimi Hendrix songs coming to Rocksmith 2014 are:

· Bold As Love

· Castles Made Of Sand

· Fire

· Foxey Lady

· Freedom

· If 6 Was 9

· Little Wing

· Manic Depression

· Purple Haze

· Red House

· The Wind Cries Mary

· Voodoo Child (Slight Return)

Q: Is this a limited-time offer?

A: Yes. Anyone that owns a copy of Rocksmith 2014 for Xbox One or PlayStation 4 will be able to download the songs for free from the in-game shop from then through January 31, 2015. Starting on February 1, the songs will be available on PS4 and Xbox One at full price ($29.99 for a bundle of all 12 songs). The songs will be available for purchase on the other four platforms in mid-December as well.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.