Skoči na vsebino

[MULTI] Medal Of Honor: Warfighter


Priporočene objave

  • N7

Zakwaj še nimamo uradne teme? A smo mal zaspal pa na glavo padl?

:zzz:

Če se mene praša bo to lomačina "samo tako".

Evo nekej faktov:

- beta štarta 5. oktobra (danes, yey!) in bo na voljo X360 Live, zlatim članom zastonj (info)

- izide 23. oktobra (oziroma 26. UK)

- uporablja BF3 engine

- uporablja enak (BF3), novodobni in prelomni feature (če se mene praša) Battlelog (vpis že možen, klik)

- Limited edicija garantira vključitev v BF4 beta program

Rdeča nit so seveda mednarodna žarišča, prevroča ali preveč delikatna za vojaško posredovanje. Ker je diplomacija samo nekaj za rit obrisat, se v boj pošilja fanatike z opranimi možgani a nečloveško izurjenostjo. V igri se bomo lahko posluževali nekaj ducatov specialcev, najelitnejših enot sveta. Med žarišči pa bo na voljo tudi BiH s Sarajevom (R.I.P.).

Kar nekaj bonbončkov skratka in IMHO, prijetna popestritev na trgu žanra, kjer nagraužno kapitalistično dominira COD. Ne pozabit, da je MOH svoj čas predstavljala EPIC POJEM.

Tako.

Nekaj zadnjih video vsebin:

URADNI TRAILER

>http://youtu.be/pXBH6TC-Ojs

GAMEPLAY

>http://youtu.be/fNQFig_258A

RL taktiva preneševa v sam špil

>http://youtu.be/9jIMJEQV9o4

zdej grem pa končno prednaročit.

:rock:

ozi_SLO.png

Link to comment

Men osebno glih ne diši. Bom pa probal tole beto danes, ČE bo prišla!

klele imate gameplay bete. Je pa res tastara medal of honor je bila zmagovalna sploh prvi del in pa invazija na plažo v normandiji. Se še prov spomnim, da takrat je glih prišel film reševanja vojaka Ryana in sem bil čist navdušen, k sm probal to igro :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • N7
Men osebno glih ne diši. Bom pa probal tole beto danes, ČE bo prišla!

klele imate gameplay bete. Je pa res tastara medal of honor je bila zmagovalna sploh prvi del in pa invazija na plažo v normandiji. Se še prov spomnim, da takrat je glih prišel film reševanja vojaka Ryana in sem bil čist navdušen, k sm probal to igro :)

ampak res!

zdej si me spomnu. kot bi igral v filmu takrat.

:car:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7
Zgleda čisto bedno, še ena generična streljačina, kot da jih nimamo že dovolj.

ja, vau. to pa je komentar, res. dejmo kar nehat špile delat pol al kaj?

če pa za tak špil rečeš, da boljš da ga ni, ker jih je dovolj, pol pa ne vem. nej tud nehajo snemat vse filme, ker ne vem - ne pridejo bliz tistim 10 klasikam, ever.

ne štekam.

:roll:

ozi_SLO.png

Link to comment
ja, vau. to pa je komentar, res. dejmo kar nehat špile delat pol al kaj?

če pa za tak špil rečeš, da boljš da ga ni, ker jih je dovolj, pol pa ne vem. nej tud nehajo snemat vse filme, ker ne vem - ne pridejo bliz tistim 10 klasikam, ever.

ne štekam.

:roll:

Dosti boš zamudil če bi slučajno izpustil tale MoH. Jaz se nebi branil če bi nehali izdelovati streljačine. Gre zgolj za reakcijo na posnetek, ker me oči bolijo da že gledam par let isto stanje v gaming industriji.

Link to comment

Eto po kakšni uri igranja lahko povem več o tej igri. Gibanje, strelanje, skaknje to je podobno BF3ju. Kontrole so nekak uzel od Call of dutya, ker na Bju imaš počep in prone. Največji minus k sm ga opazil so hit markerji. Na daleč je zelo težko zadet nekoga. Overal... mi je igra zelo všeč. Imaš veliko stvari in tut tale game mode, ki je v beti je zelo zanimiv. Mapa je kr velika ampak se velikokrat kje zatakneš, ker neveš kje je konec mape in zelo je tekmna. Še dobro, da je na obeh stran igralec malo obrobljen z barvo, ker drugače nebi razločil nič :) Nekatere puške imajo smešen zvok, nekatere pa odličnega.

V igri imaš "battlelog", ki ti daje lepši pogled na statistiko. Všeč mi je, da lahko orožja prilagodiš tako kot pri BF3 ampak lepše izvedeno nekako tako kot pri Ghost reconu.

Call of duty bi mogel biti tak. Je "realistična" in pa hitra. Več jo igram bolj mi je všeč...ampak nevem pa, če bi jo kupil...mi je le BF3 boljši.

Urejano od Rafko

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
naj mi tisti ki igra BF 3 reče, če se mi splača kupit MoH? igral bi pa kombinirano bf3 in moh.. bete nažalost nisem igral ker ne najdem za dol potegnit, me pa mika, da bi si jo kupil :)

Definitivno je po mojem mnenju boljša kot COD. Moral bi jo probat, da bi videl ali se ti splača. Jaz ti lahko rečem, da se ti splača, ampak ali bo tebi všeč? Ne najdeš je za dol potegnit, ker bete ni več. Malo si na youtubu poglej gameplaye od bete pa boš videl.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.