Skoči na vsebino

Xbox 360 slim 250 Gb škrtanje dvd-ja


ĐoKc

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Na konzoli imam naložen Xtreme LT+ v3.0 + AP2.6 + XGD3 Nekatere igrice mi lepo delajo nekatere mi pa dvd notr škrta in po nekaj sekundah mi napiše, da ni prepoznalo dvd-ja.

Pečem pa iz ImgBurn-om tako kot je treba.

Je že imel kdo tak problem in kako ga je rešil?

Lp

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Ne ozi, to škrtanje nima nič veze z vrhunsko kvaliteto DVDja, hitrostjo itd.

Jaz uporabljam samo Verbatime, zapisujem 2.4x in vse downloadane igre dobim iz zanesljivih virov, pa imam še vedno isti problem.

Takšnala je situacija: Najnovejše igre imajo novo zaščito, za najnovejše igre boš rabil poseben DVD+R DL zapisovalnik (katerega lahko kupiš pri goblinu) imenuje se Lite-On in še nekaj naprej, nisem čisto prepričan, pokliči na goblin pa ti bojo razložili.

Obstaja pa še ena alternativa, da ti ni treba brezveze metati stran denarja za nov zapisovalnik in sicer imenuje se "mp3 trick". To igro, ki ti trenutno škrta in po določenem času meče ven naloži na tvoj xbox 360 (na HDD, če nimaš HDDja ta trik nebo deloval), nato si pa na USB ključek naloži eno mp3 glasbo, ni važno kateri, ni važno koliko je dolga itd. in preden greš v to igro vedno zaženi in predvajaj iz usb ključka ta MP3. Potem greš enostavno v igro in to je to, predvajanje MP3 bo xboxu preprečilo da bi preveril disk in ti zato ven iz igre nebo vrglo (men še vseeno kdaj pa kdaj ven vrže ampak veliko kasneje, ponavadi mi je ven metalo po 5min zdaj mi pa igra dela tudi do 3-4 ure brez da bi mi ven vrglo). Nekateri pravijo, da lahko mp3 tudi ugasniš enkrat ko je igra že zagnana ampak jaz namesto da bi ga ugasnil enostavno MP3 čisto utišam in nastavim na repeat.

To je vsa umetnost, lp.

Link to comment
Pozdravljeni!

Na konzoli imam naložen Xtreme LT+ v3.0 + AP2.6 + XGD3 Nekatere igrice mi lepo delajo nekatere mi pa dvd notr škrta in po nekaj sekundah mi napiše, da ni prepoznalo dvd-ja.

Pečem pa iz ImgBurn-om tako kot je treba.

Je že imel kdo tak problem in kako ga je rešil?

Lp

Možnosti so slednje:

DVD je popraskan, ima prstne odtise, ni kompatibilen z iXtreme 3.0, gre za XGD3 igro, ki ne deluje brez iXtreme Max Burner zapisovalnika (Assassins Creed 3, Fifa 13, NBA 2K13,...), laser v DVD pogonu je izrabljen.

Če se napiše točno katere igre, bom morda lahko bolje pomagal.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.