Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Battlefield 4 [OPIS]


Ozi

Priporočene objave

  • vrhovni

Glede na opise in SP v BF3, tudi od BF4 nisem pričakoval veliko... ampak da bo pa SP tako zanič pa spet ne. :yuck:

  • Zgodba je (vsaj do sedaj) čisto random Hollywoodski primer Ameriške vojske, kjer s peščico vojakov uničiš vse. Amerika dol in Amerika gor... 'Murica!!!
    Ampak ok, to sem od igre že pričakoval...
  • Trenutno je kar se gameplaya in prizorov tiče, kot cluster fuck vse skupaj nametano, samo da bi bilo čim bolj pestro, ampak je v resnici vse kaotično in že kar posiljeno s pretiravanjem in hitrim nizanjem novih in novih (a vendar že milijon krat videnih) prizorov. Seveda so nekateri prizori izvirni in zelo dobro narejeni, ampak ti nekateri so pa čisto zanič in vsaj zame uničijo konsistentno predstavitev zgodbe.
  • Vidiš čisto NIČ, ker je očitno nekdo pri izdelavi SP izjemen oboževalec lens flare-a iz zadnjih dveh delov JJ Abramsovih Zvezdnih stez... for fuck sake... še JJ Abrams je uporabljal manj bleščanja, pa so se vsi na veliko delali norca iz njega.
  • Bug na bug... pobereš orožje, umreš, ponoviš postopek, hočeš pobrati orožje, ki je prej tam bilo, a ga sedaj čudežno več ni.
    Ob končanem boju na letalonosilki se odpravim na čoln, razstrelim 2 nasprotnikova čolna in igra štekne... ok, restart in ponovni zagon PS3 in zaženem igro. Ponovno pridem na čoln, razstrelim 2 nasprotnikova čolna, ok igra ne štekne, razstrelim še ene čoln in igra spet štekne skupaj s PS3. Pa daj no... imeli ste interno beto, izdali ste že 2 patcha, pa še vedno niso klasične težave odpravljene in to v SP...
  • Igra je polna detajlov in sprva izgleda "živo", ampak določene animacije pa so naravnost za zjokat in delujejo tako leseno in celo nesmiselno, da je kar hudo. V določenih primerih bi bilo bolje da jih sploh ni...
  • Marsikdaj sem bil totalno izgubljen, ker nisem vedel ali moram komu slediti, ali moram pobiti vse vojake ali moram čim hitreje rushat do cilja... nič ni jasno označeno in prikazano. Posledično moraš marsikdaj ponavljati misijo.

Bolj očitno da se jim je mudilo razvijati igro, ki bo izšla istočasno kot next-gen konzole ne more biti. Enostavno je igra spacana na hitro in to kaže na vseh koncih. Niti next-gen z boljšo grafiko ne more odstraniti vseh težav, ki jih ima igra. Potrebnih je nekaj konkretnih patchov!

Res sem totalno razočaran... ampak hej... še dobro da ima igra MP! :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7

po prvi uri spja se kar strinjam s teboj. pa vse he v neki megli jebelacesta. megla tle megla (dust) tam, megla pod vodo (?). sicer nisem tako hudo neprijetno presenecen, ker so mi bile stvari jasne ze ob najavi bf4... MP po mojem ne bo razocaral.

najvecji minus gre pe izvzetemu coop nacinu. ro je najbolj zgovorno dejstvo o dodelavi SP nacina.

- from iPhone using Tapatalk

ozi_SLO.png

Link to comment

Battlefield 4 opis!

post-101-144771039787_thumb.png

Opis odpade!

Kwaaa!

Ok, easy.

Naj razložim. Vsi vemo, da Battlefield serija temelji na večigralstvo in da od enogralstav ni veliko za pričakovati. BF4 temu sledi, tako je enogralstvo štorialno dokaj zaspana reč, pač nekaj z letaloniskami, malo sem malo tja, bum tresk... na koncu celo izbira in The end!

post-101-144771039737_thumb.jpg

OK vmes pobiraš dog tage, orožja za MP in stremiš k večjemu številu točk, kar lahko spremljaš in primerjaš na prenovljenem battlelogu. Na hard je easy, težje od hard pa ne obstaja. Izgled je odličen in lepši kot v BF3, iz naši 8 let starih konzol iztisne oko zaslepljujočo lepoto (dobesedno), umetne pameti ni oz. temelji na skriptah, če skripto malo zmedemo se zgodi, da npr. naši soborci stojijo pri miru, poleg njih, meter ali dva stran, pa na prostem kleči nasprostnik, ko se približamo nič hudega sluteči se skripta aktivira in začne padati po nas. Soborci? Ja ni predvideno, da bi kaj storili :D

post-101-144771039743_thumb.jpg

Sem pa tja se stari Plejstejšn ali pa je igra tista, odloči, da bo odpovedal poslušnost... pomaga restart. Vzdušje samo ni slabo vse okoli nas poka, treska, šumi se podira, kaj globljega, solze priklicajočega pa ni za pričakovat.

post-101-14477103975_thumb.jpg

Pogrešal sem kakšno pilotsko nalogo, letal sicer vidimo veliko, vozimo jih pa ne, no je pa mornariška, saj letalonisilke sem že omenil ane?

post-101-144771039782_thumb.jpg

CO-OP je tokrat izvisel, enostavno ga ni!? Osebno se mi je v BF3 dokaj dopadlo, ko sva s kolegamo družno opravila tistih nekaj nalog, ampak očitno so kravatarji ugotovili, da ni vredeno razvoja!

Kaj pa večigraltvo?

Večigralstvo je seveda najbolj zabavno kadar igramo s kolegi ali pa vsaj z nalinijskimi prijatelji, pa če je to Uno ali pa Battlefield! Kako je z Uno ne vem, ampak v Battlefieldu vam družbe ne bo manjkalo, za kar so zaslužni tudi klani in med njimi najbolj znan slovenski PS3 [bAR] Battlefield All Rebels.

Kaj nam je početi v mnogo?

Hja imamo vse že znane načine Conquest, Rush, Deathmatch in Team Deathmatch, ki ne potrebijejo posebne predstavitve (ostali načini verjetno pridejo kasneje v obliki doplačljivih dodatkov) in tako se preganjamo po trenutno 10 mapah, ki so podrobnejše in v glavnem večje od tistih v BF3. Pogon Frostbite 3 se izkaže za odličnega, vse se podira, poplavlja...

Nov je tudi Commander mode, kjer med drugim na bojišče dostavljamo opremo.

post-101-14477103976_thumb.jpg

Na trenutni generaqcije se tako med seboj tolče do 32 igralcev medtem, ko se jih (bo) na PC-ju in next gen kozolah 64! DA bi kaj več napisal trenutno še ne morem, ker sem šele začel z večigralstvom lahko rečem le, da nas večina veteranov zameri spremembo kontrol na joypadu, ampak, kakšni vojakaki bi pa bili, če se jih ne bi mogli navadit, tako, da kljub temu že veselo nadaljujemo vojaško kariero v zadnji renkarnaciji bojnega polja, boljše varinate kot je BF4 na konzolah ... (trenutek molka za MAG)... pač ni!

post-101-144771039771_thumb.jpg

...in že beži pred razjarjenimi CoD psi!!! Držte gaaaa!

post-101-144771039755_thumb.jpg

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Over the past few days, it has been nigh-impossible to connect to servers in the PC iteration of Battlefield 4 thanks to an unnamed group attacking EA's Origin servers.

The PlayStation 4 game saw even worse issues, with players reporting crashes, a total inability to connect to Battlefield 4's "Conquest" game type and periodically deleted save games. EA's immediate response involved adding a new server and issuing a sizable patch, but as I can personally attest, the crashes and deleted save files continue to be an issue for some players.

Povezava

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.