Skoči na vsebino

Destiny


Priporočene objave

Lahko samo vprašam glede zadnjih nekaj lvlov do 29 oz. 30? Ker tam do 26-27 še prideš z epic gear, potem pa se začne, da ga lahko samo še upgradaš z ascendatn shardi, ter počasni grind za njih (1-2 za daily misijo, če ti ne dropa material za weapon upgrade) Ali je še kak drug efektivnejši način pridobivanja shardov? Ker do te meje verjamem, da se relativno hitro blisne (28 titan ter 27 hunter) Tu pa zgleda, da se napredek ustavi na boleče počasen crawl. Da sem titana premaknil z poznih 26 do 28 sem porabil vse sharde z obeh karatkerjov.

Zaradi tega se mi zdi priti z 1 do 29 v 23 urah neverjetno - razen, če so bili upgrade materiali navoljo odprej (tudi spinmetal, helium etc.) ali pa sem samo jaz tako ne effektiven z ascendant shardi? :D

Edit:

Za v primerjavo sem preveril playtime na svojih char: Titan ima 50 ur, hunter pa 25. Sicer res, da je Titan bil prvi char ter nisem ravno "power lvlal" ampak veliko razikoval itd. Ampak vseeno sta nekje na 2/3 poti do tja z kar enkrat več playtime.

Urejano od Bartala
Link to comment

Če delaš daily mišn dobiš minimum 2 sharda ali pa energija.

Če vajo ponoviš še z drugim karakterjem podvojiš kvoto. :) Delaj tudi public evente, zgodilo se mi je tudi da sem v enem dnevu dobil po 2-3 sharda na eventih. :)

Skratka do lvl 20 prideš cca. 7-8 ur če se šlepaš s soigralcem, ki je lvl 29.

Jaz sem imel že legendary armor za hunterja na lagerju in cca. 100 shardov tako da sem iz lvl 20 pa do 24 prišel v minutki ostalo je samo še grindanje.

Aja pa vse ostale materijale pa itak nabereš sproti. :)

No pa da me pozabim največ ascendant materialov dobiš v raidu. :)

Link to comment

Če nardiš raid na normal (lvl 26) dobiš mislim da okol 9 shardov, pač al energy za orožje al pa sharde za ormor to pa odvisno od sreče, potem pa še greš na lvl 30...pa še tam jih lahko pridobiš ene 6. Pa še kak del opremce pade pa tisto dismatlaš pa sta tam 2 sharda...itd... maš 20 shardov na tedn brez prevelikega truda

mateiix.png
Link to comment

Sem že od launcha v klanu, samo je ta klan system tako pomankljivo implementiran v igro, kjer manjkajo osnovne funkcionalnosti. (Frikkin clan chat)

Ahjoj sedaj sem komaj videl, da se komunicira preko Group Wall.... Hvala! ^^

Jaz pa sem se orientiral po tej forum temi, kjer pa res ni bilo nikjer govora o tem.

Whoopsie! :tepen:

Link to comment

Itak nas še veliko čaka. Še danes sem odkril (zame) komplet novo okolje z high lvlv enemiji, vhodom ter kot zgleda nek objecive na sredi mape. Hive smo itak šele odkril ter poimenoval, kaj konkretnega razen summoning pits pa še nismo storili. The Fallen nas še isto ogrožajo....

Me pa res zanima, kako bo "Triologija" destiny se obnesla - bodo v Destiny 2 čisto novi chari, ali bo bolj tipičen "mmo upgrade" kjer bomo stare karakterje ponesli proti lvl 60?

The reef pa itak že na daleč smrdi, da bo kaj več kot le en ingame cutscene, kot je bil v release verziji :)

Link to comment
  • vrhovni

Destiny 2 že v delu.

[h=1]Destiny 2 Officially Announced, "Working With Bungie To Expand The Universe": Activision, 9.5M Registered Users[/h]

This "Sequel Announcement" shouldn't come as a surprise as Activision already confirmed that with Bungie they have a "10 Year" vision for Destiny franchise, and the deal contract paper clearly listed "multiple sequels" to Destiny.

10573384652.png

Link to comment

Wheee pa smo novinci naredili svoj prvi raid! ^^

Hvala BARovcem (Judgementor, Machu_Oli, C_Denis_SLO, EagleWarLord), da so žrtvovali svoj čas, ter nas par novicev popeljali skozi svet raidanja v Destiny in nas zgubljene "greenhorne" uspešno vodili skozi Vault of Glass!

Pokazali so nam taktike ter trike za vse sovrage ter nasvete za celoten raid.

Celo glavnega zlikovca nam je uspelo premagati!

post-1160-144771069405_thumb.jpg

Našel se je še čas za ples!:lol

post-1160-144771069415_thumb.jpg

Kljub preteklosti raidanja v ostalih bolj klasičnih MMORPGjih mi je raidanje v Destiny fenomenalna izkušnja!

Apeliram na vse zainteresirane da ustvarimo raid skupino ter se tedensko podamo v boj!

Do zadnjega bossa smo prišli skorajda brez samcate smrti igralca.

Skupina 6 ljudi je ravno pravšnja velikost za sodelovanje, katero je v raidu ključnega pomena!

Ko smo novinci skapirali zakonitosti zadnjega boja je še zadnji sovražnik padel!

Tokrat se imamo zahvaliti vodstvu izkušenih igralcev, katerim pometanje z sovražniki ne predstavlja večjega iziva.

Če se bomo sami lotili izziva VoG, ter nam bo za v začetek zadnji boss predstavljal prevelik zalogaj, lahko povem dejstvo, da se večina opreme ter nagrad pobere že pred zadnjo bitko, katerih pa ni pretežavno pobrati!

Torej izgovorov več NI!

post-1160-144771069411_thumb.jpg

Tokrat smo trije bili inicilaizirani.

Rabimo še 3 ter se lahko podamo v boj!

post-1160-144771069395_thumb.jpg

Urejano od Bartala
Dodan EagleWarLord.... Ups!
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.