Skoči na vsebino

Destiny


Priporočene objave

  • vrhovni

Destiny Alpha beta testiranje se bo lahko podaljšalo.

Bungie has confirmed that it has extended the Destiny alpha for PlayStation 4.

The former Halo developer announced the news on its official Twitter, though didn’t specify just how long the alpha will remain open.

Igranje po tem naj bi bilo na lastno pest?

"There's a rumor that the #Destiny Alpha might be extended to allow dangerous experiments," said the company. "Play beyond the official close at your own risk!"

What exactly does the company mean by ‘dangerous experiments?’ We’re as stumped as you, but if you’re one of the lucky gamers taking part in the action, be sure to leave us a comment if you spot anything...unusual.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
Poročaj, da vidim če potrdim preorder...

Poslano z mojega LG-D802 z uporabo Tapatalk

Sem skorajda prepričan, da bom igro kupil na dan izida. :)

Že ob sami predstavitvi igre je bilo jasno, da je igra močno zasnovana na Halo seriji. Sam bi jo najlažje opisal kot mešanico med Halo in Borderlands serijo. Tako da prijemi v igri niso niti približno novi, so pa na steroidih.

Na začetku najprej izbereš raso (glej videje zgoraj), jaz sem se odločil za Warlock. Nato imaš možnost prilagoditve lika - spol, oblika obraza, frizura, barva oči, las, kože,... kar veliko kombinacij. Nato pa te igra vrže neposredno v igro in pristaneš v Old Russia. Igra se čisto v Halo stilu. Dano ti je osnovno (avtomatska puška) in posebno orožje (šibrovka), nato pa kar dobiš navodila za prvo misijo v smislu idi od A do B. Prvo kaj sem naredil, sem se na licu mesta razgledal vse naokoli. Pokrajina je ogromna in lepa.

post-803-144771056581_thumb.jpg Panorama je zlepljena iz več sreenshotov.

Mogoče se zaradi razsežnosti že začne malenkost ponavljati, ampak nato to monotonost hitro uničijo kakšni večji objekti - mostovi, hribi, stavbe,... Malo se sprehodiš in kojci zabredeš v boj z AI nasprotniki. Hitro vidiš da imajo Halo gene, ker se radi skrivajo za objekti. :D Jih streljaš in ob tem ti ob zadetkih izpisuje cifre v stilu Bordelandsov - bele številke za zadetke, rumene za critical hit (šus v glavo).

Ko malo sam raziskuješ več ne veš točno kam bi moral iti, zato si s pritiskom na touchpad pokličeš svojega navigatorja - ghost. Ta ti da podatke o misiji in pove kam se moraš odpravit, hkrati ti ob držanju na kvadrat vpokliče tudi prevoz - hower motor kot v Star Wars filmu. Tako da imaš vedno opcijo ali hočeš potovati počasi in preobrniti vsak kamen, ali pa čim hitreje priti na cilj. Seveda se raziskovanje veliko bolj izplača. Po pokrajini so skrinje z denarjem, razne rastline (Lahko jih pobereš, ampak ne vem točno čemu služijo. Verjetno bo možnost izdelovanja različnih stvari.) in pa z boji si pridobivaš izkušnje za napredovanje levela in s tem odklepanju novih moči. Za raziskovati je ogromno!

Nasprotniki se spreminjajo s pokrajino. Imaš večje ali manjše skupine nasprotnikov z različnimi leveli (ponovno isto kot pri Borderlands). Ponekod so v skupini tudi mini bosi, ki imajo še ščit, ki se jim generira (enako kot tebi). Najprej jim je potrebno uničiti ščit in šele nato jih lahko zbijamo življenja.

No, ko sem končal te misije, pa se je šele začelo zabavno. Potem sem se odpravil na drugo lokacijo, kjer so se mi ob opravljanju misije vključevali random igralci (lahko seveda tudi planiraš sodelovanje s kolegi - 4-6 igralcev odvisno od misije). Med seboj se ne moreš pobijat, tako da ni druge kot da sodeluješ ali pa jih ignoriraš. Itak da je bolj zabavno sodelovat. ;) D-pad ti omogoča različne geste lika za osnovno komunikacijo (ples, sedenje, zahvala, kazanje s prstom). Ob tem se kamera pomakne iz prve v tretjo osebo, tako da vidiš izvajanje animacije.

ypxbr3k8rkvzxqvvrjcd.gif

Meni daleč najboljša misija je bila ko sem z neznanci skupaj premagoval večje bosseke. Ti zahtevajo kar veliko koordinacije med igralci, sicer lahko ob neuspehu hitro ponavljate vajo. Ko je eden od članov ekipe down, ga lahko drugi oživi, ali pa počaka 30 sekund na respawn.

Aja, orožja in ostalo opremo pobiraš s preletom čez nasprotnikovo truplo. Orožja, ki sem jih do sedaj videl so: avtomatska in polavtomatska puška, šibrovka, revolver, pulse puška (kratki ampak gosti streli), snajpa, mitraljez in bazuka.

S premagovanjem nasprotnikov in opravljanem misij si nadgrajuješ moči - krajši čas regeneracije posebnih napadov, močnejši napadi, izboljšane granate,... Moči postajajo z odklepanjem opazno boljše, tako da imaš ves čas občutek da je lik vedno bolj bad-ass. :thumbsup:

Igral sem tudi klasični multiplayer - 6vs6, ki je sicer zabaven, ampak meni nič kaj posebnega. Cilj je čim več killov in čim dlje obdržati točke A, B in C.

Lahko potuješ tudi v bazo - na Luno, kjer v tretji osebi, in sicer brez orožja in čelade, sprehajaš lik med množico drugih igralcev. Tukaj lahko kupuješ orožja, opremo, lebdeči motor s katerim potuješ, spoznavaš druge igralce, greš v klan,...

Dejansko je kar težko vse skupaj opisati, ker je tako veliko vsega v tej alpha verziji. :tired:

Lahko še povem, da je igra že sedaj v alphi zelo dodelana. Bugov nisem opazil in ves čas igra teče gladko in stabilno s 30fps.

Mogoče bodo beto odprli tudi PS+ naročnikom in ne samo tistim ki so igro prednaročili. :begging:

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Destiny Alpha beta testiranje se bo lahko podaljšalo.

Igranje po tem naj bi bilo na lastno pest?

Hmm... to ni navadno opozorilo. Nekaj bodo zrihtali... mogoče bodo dali težje nasprotnike, dokler folk ne bo obupal nad igranjem. :tepen:

Tukaj je še en vtis o igri:

>http://youtu.be/8-xtNLgb5y0

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Destiny ekskluzive za lastnike PS3 in PS4 konzol ob izidu igre:

At launch, PS4 and PS3 owners will get exclusive access to a unique co-op Strike located on Mars, an exclusive competitive map, and a slew of exclusive guns, gear, and ships.

The Dust Palace Strike – An exclusive three-player cooperative Strike that can be played with friends or match made. You’ll track a Cabal extraction team through the husks of an ancient human skyscraper, the Dust Palace, buried in the shifting dunes of Mars and face a new enemy, the Psion Flayers.

The Exodus Blue Competitive Multiplayer Map – A mid-sized Crucible arena that pairs perfectly with Control and Skirmish game modes. The Exodus Blue, a long-dead vessel, once brought hope and humanity to worlds beyond Earth. Here, Guardians challenge one another, forging a new hope and future in the fires of the Crucible.

Gear

  • For the Warlock class, Manifold Seeker armor which was built to help Warlocks survive the secret realms of the Vex.
  • For the Titan class, Vanir, a battle-tested armor set forged to protect Titans against the heavy firepower of the Cabal.
  • For the Hunter class, Argus, a durable all-environment wire-weave for those out to scout the frontier.

Weapons

  • The Monte Carlo, an exotic assault rifle, is a handcrafted showpiece with a sleek look that masks the cruel reality of its function – the efficient elegant delivery of war against any who would tarnish its legacy. Upgrades increase the weapon’s “hip fire” effectiveness and boost melee cool down, providing a firm grounding for close range domination.

  • The Hawkmoon, an exotic hand cannon, is a true gunslinger’s weapon – a smooth sidearm that makes every bullet count with intricate “hawk feather” etchings carved into the weapon’s silvered barrel. Damage boosts increase the weapon’s combat effectiveness, making it a formidable weapon.

Ships

“Aurora Wake”

A hull lined with arcane instruments, crafted by a circle of Warlocks – gifting the ship with a preternatural sense for the strange.

“Crypt Hammer”

A deep-strike insertion variant, built to carry Guardians safely through contested space. Carries hardpoints once used to hold Suros TL-SEAD anti-radiation missiles.

“Outrageous Fortune”

A rugged, versatile explorer for those ready to gamble everything in search of ancient secrets and alien power.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Meh, tele ekskluzivne vsebine so ponavadi za en drek in Destiny ni izjema. :yuck: Po vrhu pa gre najverjetneje za časovno ekskluzivnost, tako da bodo na koncu vsi lahko imeli vso to "ekskluzivno" vsebino.

Če dobim eno mapo pozneje mi dol visi. Itak bo drugih map polno.

Kar se pa dodatne opreme tiče in vozil, pa na začetku res nudijo neko malo prednost, ampak potem hitro najdeš boljše zadeve in jih menjaš.

Če že hočejo ekskluzivnost, potem naj raje zrihtajo več pravih (beri: ne časovno omejenih) ekskluzivnih iger! :yes:

In še to... Bungi je do sedaj ZELO bogo predstavil kaj točno vse ponuja igra in kaj vse obsega. Komaj z alpho sem si lahko ustvaril neko bolj podrobno sliko o igri. Ne vem kaj čakajo, september bo kmalu tu! :yummy:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Očitno še sami točno ne vejo kako bi najbolje prikazali celotno igro:

“We need to think about how we can explain this game to players because it’s really big – how do we do it?”

Malo več o tem kaj obsega alpha:

“The Destiny alpha was a small taste of all the things to come,” Sussman explains. “You got the open world, Explore Mode, a little bit of the campaign mission, the strike as well as the Crucible – which is our multiplayer mode”.

“And on top of that you have the player customisation so you could kit out your character and the Tower, which is the social space… I’m remembering everything as we go because it’s a lot of content!”

“We’re not only monitoring our networking systems to see how we can handle so many players in the game but we’re also monitoring what players use, where they like to go and what people like to do in the crucible.

Veliko je še optimiziranja in balansiranja.

Alpha se je še podaljšala in sedaj vsebuje težjo stopnjo igranja:

Yup. Alpha still works. Now, we’re gonna test it in expert mode. If you’re still playing, pardon our dust. This is for the Beta!

Še nekaj glede obsega vsebine v igri:

Evan Nikolich, who’s a designer for Destiny, has revealed that the alpha is less than 10 percent of the actual game’s content, which, if you’ve played it, speaks volumes to the game’s depth and in-game geography size.

Mogoče se sliši malo za celotno igro, ampak alpha RES zajema veliko vsebine. ;)

Beta bo vsebovala drugačno vsebino in bi naj bila še lepša za oko:

“The beta test later in the year will contain different content – there will be a difference but what’s key is that every bit of information we’re gathering and the tweaks and adjustments we’re making will carry through to the Beta test”.

“What’s really cool for me personally as an environment artist is that the game is already looking better than what people are playing in the alpha, which is really cool."

Link za alpha feedback: KLIK!

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Meh, tele ekskluzivne vsebine so ponavadi za en drek in Destiny ni izjema. :yuck: Po vrhu pa gre najverjetneje za časovno ekskluzivnost, tako da bodo na koncu vsi lahko imeli vso to "ekskluzivno" vsebino.

Če dobim eno mapo pozneje mi dol visi. Itak bo drugih map polno.

Kar se pa dodatne opreme tiče in vozil, pa na začetku res nudijo neko malo prednost, ampak potem hitro najdeš boljše zadeve in jih menjaš.

Če že hočejo ekskluzivnost, potem naj raje zrihtajo več pravih (beri: ne časovno omejenih) ekskluzivnih iger! :yes:

In še to... Bungi je do sedaj ZELO bogo predstavil kaj točno vse ponuja igra in kaj vse obsega. Komaj z alpho sem si lahko ustvaril neko bolj podrobno sliko o igri. Ne vem kaj čakajo, september bo kmalu tu! :yummy:

Saj kaj drugega kot časovna ekskluziva že ne more bit. Vse kar je ekskluziva je itak samo vprašanje časa kdaj pride na druge platforme. Vsaj po večini. Bom počakal, da pride kakšna open beta ven oz. kak demo kasneje. Pol bom pa videl kolko se splača igro nabavit zaradi SP načina.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Zato pa se naj raje osredotočijo na 1st party igre, ki so vedno ekskluzive, kot pa da dajejo denar za te časovno ekskluzivne igre ali DLC-je. 1st party igre prodajajo konzole! Vse ostalo je pa samo krinka in zavajanje, ki sicer na prvi pogled pritegne kupca, ampak kasneje ugotoviš da je brez veze in nateg. ;)

DLC bo "PS only" za 1 leto:

destinys-playstation-exclusive-content-detailed-in-full-140299616758.jpg

Aja, pozabil sem povedat, da ima igra zelo lep in preprost UI:

>http://youtu.be/NMgqV303OZ4

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ekskluzivna vsebina za PS3 in PS4 naj bi kot taka ostala vsaj do jeseni 2015.

Now, this Amazon listing for the PS4 version of Destiny come with a blurb that reads:

For PlayStation 4 owners, Destiny offers Early access to the Beta on July 17th, and a free 30-Day PlayStation Plus Trial.

Exclusive content for PlayStation 4 owners includes the Exodus Blue Competitive Multiplayer Map, Dust Palace Strike, Weapons, Ships and Gear that will only be on PlayStation until at least Fall 2015.

10573384652.png

Link to comment

vse odvisno kolko ti kaj igra pomeni in njen DLC excluziv. Na primer ima Xbox Fifa 14 legende ekskluziv. Meni to sicer nič ne pomeni, so pa playeri ki so zato preskočli šhip. In očitno se MSju splača da z 15 nebo nič drugače.

Anyway back to Destiny. Predvidevam da bo večina slovencev tak za PS4 mela. Jaz se bol za Xbox nagibam. Any thought?

Link to comment
  • vrhovni

Res je, odvisno od ponujene vsebine. Ampak da prestopiš platformo zaradi ekskluzive pri eni seriji igre je pa tudi kar krepko. Moraš biti res močan fan igre. :D

Pri Destiny definitivno ni nekaj zaradi česar bi se odločil preskočiti na drugo stran.

Jaz bom na PS4, pa mislim da tudi večina KSi uporabnikov. Drugače pa nimaš kaj dosti za zgrešit, na obeh bo super. ;)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Zdaj študiram že v smeri da bi blo treba eno tako za ps4 nabavit, da imam sploh izgovor da ga vklopim. Ker kolko kaže ne vidim nekih excluzivov na horizontu z replayability potencialom. Last of us, uncharted. Ko das skoz je konec. Čeprav ko planetside2 ruknejo bo vse spet cool.

Link to comment
  • vrhovni

>http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TljtC5qnb-s

Pa še nekaj informacij o igri, glede bete in različnih izdaj:

  • The Beta begins first for PlayStation 4 and PlayStation 3 at 10:00am PDT on July 17
  • The Beta begins for Xbox One and Xbox 360 at 10:00am PDT on July 23
  • The Beta will be offline for scheduled maintenance on July 21 – July 22 and open back up to pre-order participants across all platforms until 11:59pm PDT on July 27

Destiny will also have two collector’s edition in the form of the Limited Edition ($99.99), and the Ghost Edition ($149.99), both of which will include:

  • Limited edition SteelBook Case and Game Disc
  • Guardian Folio, which includes Arms & Armament Field Guide, postcards from the Golden Age and an antique Star Chart
  • Collector’s Edition Digital Content Pack, which includes unique Ghost casing, exclusive player emblem, exclusive player ship variant
  • Destiny Expansion Pass, which includes access to two expansion coming post-launch

In addition, the Ghost Edition will come with the following:

  • Ghost replica, featuring motion-activated lights and voice recordings from award-winning actor Peter Dinklage, voice of the Ghost character, the player’s personal companion in the game
  • Letter of Introduction
  • Golden Age Relics, which include a Photo, Patch, Sticker and two Chrome slides of the Traveler

The post-launch expansions will contain story missions, co-op activities and multiplayer maps, new weapons, armour and gear. Each pack will cost $19.99 individually, or $34.99 for the Expansion Pass. Only the expansion names have been revealed, with no date as of yet:

  • Expansion I: The Dark Below – set deep beneath the surface of the Moon, discover an ancient tomb that has been unsealed, and a dark god who has risen an evil army in the depths of the Hellmouth, the home of the Hive enemy race
  • Expansion II: House of Wolves – details will be revealed later
  • PlayStation platforms will also include additional exclusive content for Expansion I and II and will remain exclusive until at least Fall of 2015

A digital edition will also be made available for digital pre-orders, dubbed the Digital Guardian Edition, and it will include a digital copy of the game along with the Expansion Pass and all the digital content found the in the Collector’s edition.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

26. bo potekal poseben dogodek z nagrado:

Play when you can, but make sure you’re present to be counted on 26th July. Not only are we hoping to leave a high watermark for population on that day, we’ll also provide a special reward to those of you who make an appearance in the Tower… or in the frontiers beyond its walls.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.