Skoči na vsebino

Nintendo Network ID


JumpingHero

Priporočene objave

  • vrhovni
Bilo bi kul, da ko se dodamo med frende, da se tudi "followamo", ker potem dobimo tako pregled aktivnosti od prijateljev in se lažje najdemo v sekciji komentarjev. Zato le storimo to :)

Kolikor sem zasledil, se dogajanja kolegov avtomatsko pojavijo v Activity Feedu, tako da je med kolegi follow funkcija nepotrebna.

Torej čim je dodan friend, se ga avtomatsko sledi v Activity Feedu.

Sem dodal vse. Prosim preverite, če me lahko sprejmite. Tale friend adding ni ravno straight forward :blush:

Jaz sem te brez problema sprejel, preko tvojega invajta.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Sem dodal vse. Prosim preverite, če me lahko sprejmite. Tale friend adding ni ravno straight forward :blush:

Če dodajaš preko Friend liste je res bedasto narejeno, ja. Drugače je lažje, da dodaš preko miiversa, ker potem dobi drugi uporabnik notifikacijo, da si dodal in samo sprejme, brez potrebe po vnašanju ID-ja v friend listi. :)

Matej1990, sem videl potem, da. :)

Link to comment
  • vrhovni

Sej lahko izbereš Slovenijo kot državo (kar sploh nisem probal), ampak potem ti najverjetneje nič (eShop,...) ne bo delalo razen igranja iger.

Playstation ima podporo za Slovenijo in zato deluje PS Store. KLIK!

Xbox podpore še nima in verjetno še nekaj časa ne bo imel. Pa tudi če jo bo imel, bo verjetno veliko slabša kot na PS. To sklepa iz tega, ker ima Slovenski PS Store načeloma enake zadeve po celotni EU, medtem ko ima Windows Phone trgovina pri nas izjemno omejen nabor aplikacij napram ostalim EU WP trgovinam. Sicer je tole bolj izjemno grobo sklepanje, ampak hej, to je še najbolj podobno sklepanje. :tepen:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 6 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.