Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

@Tadej SLO To ti je sony povedal da je superboljši HW. Pa saj če ti je z to informacijo konzolo prodal potem super haha :D

Meni je pa ravno masivnost konzole ter powerbrick pozitivna stvar, če je next gen hočem da imaš kaj za v roke vzet in da je stvar masivna, glede kablov me popolnoma nič ne moti debelina. Vidim pa da imaš kompleks majhnosti :D

Če se čudiš kako jim uspe to naredit si po domače povedano zabit (nemorem lepše rečt), najprej se malo izobrazi o elektroniki drugače te bodo nategovali celo življenje. Poglej si notranjosti obeh konzol in njihovih komponent in se vgrizni v jezik :)

btw: kdo pa ima še konzolo vertikalno ? jaz sem imel še wii leta 2006 ležeče postavljenega... no če ti je to pomembno potem absolutno ps4! Ker to je verjetno tako pomembno kot sesanje ps4-ke ob delovanju :D

Link to comment

Zunanji napajalnik ima svoje prednosti. V primeru okvare se preprosto zamenja. Če kupiš v ZDA ali na japonskem konzolo, preprosto kupiš EU napajalnik. Tudi pri udarih strele so pogosteje PS3 konzole nepopravljive kot pri Xboxu, kjer pogosto skuri samo napajalnik, ne bom trdil, da je zaradi napajalnika, ampak obstaja dobra možnost.

Tudi notranjost PlayStation konzol je na čisto drugem nivoju kot pri Xboxu.Xbox je narejen sila preprosto (tudi za popravljanje) z dosti neuporabljenega prostora, medtem je pri PlayStationu prostor dosti bolje izkoriščen. Prav tako je hlajenje pri Sonyju naprednejše.

V primeru, če bodo Xbox One konzole še brez problema delovale par let kasneje jim odpustim velikost konzole...

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
Tale tema bi bila zanimiva kakšnemu raziskovalcu. Prav zanimivo kako sony spere svoje ovce da ga branijo vedno in povsod medtem ko se pristaši nintenda ter microsofta sploh ne obremenjujejo s tem :D Ko omeniš eno slabost se ovce takoj zberejo in začnejo meekat kako to ni res hahaha prav zanimivo :D

>http://www.youtube.com/watch?v=x5EX1YPWhVo

Posnetek sicer ni dober, ker nekdo zraven sesa zato se skoraj nič ne.... OH WAIT...

Oprosti ampak res ti si eden najvecjih bedakov kadarkoli sem jih srečal na forumih. Pa vrjemi sem ze nekaj let na netu. Da se gres spuscat kera konzola je glasnejsa? Pa koji kurac me to briga? Itak mam slusalke gor in nič ne slisim? Jest bolj glasnej prdnem kot pa tista ps4 skatla. Fak res ti nekaj manjka v glavi. Pa ne si mislit, da me kej prizadanes ali pa kaj drugega...boli me patak za take gnilobe kot si ti, ki ne zna drugega kot kurcat cez druge stvari. Mal si tiste sive celice poslihtaj in zacni razmislat. In da je ps4 glasnejsi za dB? Pa ti sploh ves kok je to 1dB?? Hahah fant moj prosim popakiraj... nimas blage veze...tvoj ušesek mali tega sploh ne sliši...

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Rafko sem ti na živček stopil ker nisi vedel da je ps4 glasnejši od xbox one ? Opa :D prej se sprijazneš prej bo bolje, drugače pa priporočam eno hladno pivo da tipkovnice ne uničiš hahahha :D

Exacly kar je Goblin napisal, x1 komponente bi se dalo stisnit tako kot ps4 ampak zakaj ? da bo fantič Rafko vesel ? :D

Kot sem rekel preferiram velike stvari in me velikost xboxa niti malo ne moti, prej me zmoti (pre)majhna velikost ps4-ke ampak to je za moj okus, so tudi taki ki imajo fetiš na majhne.

Link to comment

Haha ti se kr mislis, da mi do zivega prides? Eee fant moj se bos mogu pa bolj potrudit. Zarad takih bedarij se ne mislim sekirat...ampak mi pa ni jasno kako si lahko tak debil? No ja...sj tega je cedalje več. A nisi ti un k ti je Battlefield 4 kr nekaj? Da se to preveč dogaja in strelja? No sj že tuki mi vse pove kako pa kaj. Oh neee ps4 je za en cel dB glasnejsi od xboxa... ooo neee svet se mi podira hahah...povej k boste zacel dobivat zastonj igre. Aja tega zal ne bo :)

In ti še kr mislis, da sm en sony fanboy?? Eh sem mel veliko let xbox360 in sem bil zadovoljen. Ampak ko vidiš, da je konkurenca boljsa gres pa seveda tja. Enostavno kot pasulj. Nc zdej pa dost igric jutr je sluzba ti pa se kr natreniraj svoj mali ušesek, da bo slisal 1dB razlike pa pridi k meni pa bova to zmerila :) imbecil.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

@Rafko malo dolgo si napisal (sem prišel do 2 stavka potem najprej se že jeza stopnjuje, jezni rafko :Đ) bom drugič prebral če je kaj pomembnega ampak nič ne obljubim :P Vendar po dolžini sodeč ti lahko prvi stavek kar ovržem, vidim da še nisi spil tistega piva za živčke pomirit :D

Ampak je pa vsaj nekaj pozitivnega iz tvojih postov prišlo, tvoj nov nickname - jezni rafko hahahaha :D

@milan5 imam nad televizijo :Đ

Kar mi je pa tudi všeč pri x1 je hdmi in, ker se je do sedaj meni osebno izkazal zelo uporabno! :)

btw: ima ps4 tudi kakšen program za blu-ray filme ali je že integriran v OS ?

Link to comment

3. Spet tipična tvoja, nikjer nisem napisal da razlike med 720p, 900p, 1080p ni, seveda je vendar je minimalna in niti približno taka kot jo hočeš ti oz. tvoj kompanjon TadejSLO prikazati. Razlika seveda je saj noben nikjer ne trdi da je ni (samo ti si to razkodiral iz mojih postov) vendar jo osebno na 3m 50" tv-ju skoraj da ne opazim (pojdi še enkrat čez cel forum brat :D)

Potem mi pa še nekaj razloži. V zgornjem postu si napisal, da ne opaziš razlike med 900p in 1080p na razdalji 3m. Par postov nazaj pa si napisal, da slišiš svoj x1, ki je 3cm stran od tvojih ušes. In še tvoj najnovejši post, da imaš x1 nad tv-jem. Nekako mi ne gre v glavo kako igraš, če je x1 3cm od tvojih ušes, postavljen nad tv-jem in med 50"tv-jem ter tabo 3m razdalje da ne opaziš razlike. Očitno se sproti zmišljuješ in pozabljaš, kaj si že napisal prej.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Kar mi je pa tudi všeč pri x1 je hdmi in, ker se je do sedaj meni osebno izkazal zelo uporabno! :)

btw: ima ps4 tudi kakšen program za blu-ray filme ali je že integriran v OS ?

Tebe na X1 zanima vse drugo samo igre ne...kaj boš z hdmi IN na konzoli? Itak lahko priklopiš razne zadeve, ki pa po večini lagajo..pa še prostorski zvok ne deluje..za te zadeve so reciverji, ki opravijo svojo nalogo, kot se spodobi. Program za blu-ray filme? Audiofilski/moviefilski predvajalnik Oppo 105 pride 1,5k in ima že integriran OS..zakaj nima programa ali kaj pač kaj ti želiš? Kot pravim od X1 UI je polni "nesnage" in nekih nepotrebnih vsiljivih funkcij..npr. kot galaxy s4..lebdiš z dlanjo..z očmi gor in dol-scrol net strani..itd..(to ima vsak uporabnik izklopljeno) Za predvajanje bluray medijev nabaviš namensko komponento..npr. top predvajalniki za zmerno ceno od nekje od 150e do 350e Panasonic BDT-330/500,Sony BDP-S790/BDP-S5100,Pioneer BDP-150/450. Garantirano je dosti lepša slika in zvok, kot pa na X1 in Ps4..in brez nepotrebnih programov :-D

igralna konzola naj bo namenjena igranju iger..torej dober online hiter in preprost UI+super HW brez nepotrebne nesnage..za predvajanje medijev pa naj bodo BD predvajalniki..

Urejano od Tadej SLO
Link to comment
  • vrhovni

Na začetku še je bila koliko toliko "fanboy" debata, sedaj pa je vse propadlo.

Vse kar Kartos sedaj dela je samo trolololololo (:troll:) in čisto nič drugega... (pa še s tem sem trollom naredil krivico). Za fanboy debato mu krepko dol visi. Argumenti so mu postali nepomembni. Škoda... :( Vse kar počne je samo in izrecno samo za podjebavanje uporabnikov. Argumentov več nima, ali pa so banalni.

Tako da ja... škoda energije in časa za takšnega kvazi "MS fana". :roll: Je pa res, da se je v debato vključilo kar nekaj KSi uporabnikov. :beer:

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

@Milan5 nevem če si že kdaj slišal za besedo sarkazem, izgleda da ne :D

@TadejSlo kakor za koga, ti si itak top fanboy na tem forumu tako da tvoje mnjenje tukaj ne velja ker nimaš pojma :)

@matej1990 Ti si že od začetka jokcal pa še konzole nisi videl tako da se lahko odstraniš če misliš spammat to temo ki je namenjana fan talku + vidim da si malce nerazgledan in ponavljaš eno in isto že 3 strani tako da: your argument is invalid :) odstrani se pošast :D

Link to comment

No misko si ze ugotovil kaj je to 1dB razlike?? Nisi ane...tudi ne bos.

Tako kot je matej rekel...IGRALNA KONZOLA je za igranje iger ne pa za opravljanje 1000 stvari ki jih ne rabis ali pa se boljse jih ne mores uporabljati. Saj pri nas ne. Tako da si dal 509 eu za stvar k na nje ne mores opravljati vecinoma stvari ti lahko samo cestitam. Na takih se denar sluzi haha. Zdej pa le pojdi svoj ušesek kalibrirat da bos videl kaj je to 1dB. Pametnjakovič.

In se to da te malo naucim...30 dB naj bi bilo sepetanje...se pravi 40dB je malo glasnejse sepetanje ce lahko to recm...a zate je 41dB kot da bi avijon mimo letel... hah cestitam

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Samo tak norček kot si ti brez IQ-ja se lahko smeji vsakemu argumentu, ki ga kdorkoli napiše proti tebi. Komentiraš po forumu kot da si odrasel in ostalim pišeš da so pubeci. Sorry ampak ne poznam nobenega odraslega, ki bi se v pogovorih spuščal tako nizko in na raven 11 letnika. Resno si psihič

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.