Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

Žaljenja so se začela iz strani ps4 fanov ko sem napisal par minusov ps4-ke ter zakaj sem se odločil za xbox one, od takrat je bilo vse narobe, priporočam branje od začetka saj je vse napisano črno na belem ;)

Moram pa priznat da mi je kar užitek pisat tukaj, nekako tako kot bi šimpanzu banano izmikal, vedno se bo trudil ampak je nikoli nebo dobil hahaha :D

Link to comment
  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

In tukaj ostanes tiho. 2 ti povest lepo par stvari in zacnes nabijat v tri krasne. Haha tuki se pa vid kok imas v glavi in pa med nogami. Raj pejt stran od te teme da se ne bos se bolj osramotil. Sam ti ni vec pomoci pa dobro jutro :) in ce ze nas klices sony fan boyi...jah smo saj bolj zreli kot pa xbone fantici :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Kratos če mislš d se bom kregou z random osebo na internetu za kero je jasno kot beli dan, da je tukaj zgolj in samo zato da podjebava, trolla in žal folk, morm rečt da si še bolj neumen kot kažejo tvoji komentarji. Sine, boš moral pojest še ogromno čokolinota, da boš na nivoju da bi mi lahko do živega prišel. Kar se mene tiče, uživaj v tvoji X konzolci, dobr zate, saj si plačal zanjo, ti privoščim. Jaz nimam proti njej nič, niti proti mikrosoftu i je zame dovolj, da vem katera je boljša zame zaradi aspektov, ki so pomembni meni. Navsezadnje, zakaj bi name uplivalo mnenje drugih, če sam zase vem kaj hočem. Skratka, nimam probleme s tvojo prioriteto, če že kaj, sem vesel da si na iks škatli, saj to avtomatično izniči najmanjšo možnost da bi te moral trpeti na multiplayer igrah po kakršnem koli naključju. če me že kaj moti, je dejstvo da sem nič manj kot fasciniran, kako ima lahko nekdo tako nizko samospoštovanje, da odpre internetni brsklanik in se gre na forum obnašat kot otrok in vsepovprek žali uporabnike ter popolnoma ignorira argumente ter še naprej klobasa neko namišljeno zmagoslavje med tem ko sam izpade čisto osnovni podmostni trol, ki se še trudi ne v svojih avanturah. Zleda, da raziskava o vplivu anonimnosti internetnih uporabnikov res drži.

DarkKwaad.png

Link to comment

Kratos, ali je kaj novega, kakšna nova misel ?

Lep pozdrav.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • vrhovni

Sony's games division recorded sales and operating revenue of 441.8 billion yen ($4.35 billion) for the quarter ending Dec. 31, 2013 (PDF), according to its latest financial results, a 64.6 percent year-on-year increase primarily due to the launch of the PlayStation 4 in major markets.

The games sector also reports an operating income of 18 billion yen ($172 million) for the quarter, a 13.4 billion yen increase on the same quarter last year, attributed to an increase in sales and favorable exchange rates. However, the results were partially offset with the costs associated with manufacturing the next-generation console. The operating income for the quarter included a 6.2 billion yen ($59 million)

1386113740495.gif:lol

Overall, Sony reports 2.41 trillion yen in sales and operating revenue ($22.99 billion), a 23.9 percent year-on-year increase over the same period last year. The corporation states that this is largely due to the launch of the PS4 as well as strong smartphone sales and favorable currency shifts. The company recorded an operating income of 90.3 billion yen ($860 million) for the period, an increase of 43.9 billion over the same quarter last year.

Polygon

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Haha :D žal me nekaj časa nebo okoli elektronike (razen telefona) tako da bom odsoten nekaj dni, se opravičujem vsem ki bodo v abstinenčni krizi zaradi pomanjkanja krega :Đ

batman:)Kratosbatman:) is the boss

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Termalni pogled na obe konzoli

Xbox One

post-101-144771044709_thumb.jpg

post-101-144771044715_thumb.jpg

post-101-144771044719_thumb.jpg

Playstation 4

post-101-144771044712_thumb.jpg

Električna poraba

post-101-144771044722_thumb.png

Ampak!!!

post-101-144771044725_thumb.png

The PS4 consumes more power than the Xbox One in every mode except Connected Standby, where the Xbox One chews threw 18W compared to Sony’s 8.8W. Since both consoles are expected to spend much of their time in this mode, the Xbox One ends up actually using more electricity than Sony’s system. In other words, the PS4′s higher performance and power consumption in gaming is more than offset.

Povezava

Pa še glasnost PS3 vs PS4

post-101-144771044729_thumb.jpg

post-101-144771044733_thumb.jpg

With power use more or less kept in check, we were hoping that the PS4 would stay very quiet when gaming. And while the latest PlayStation is never excessively noisy, we can't help thinking that it could still be quieter. Noise-wise, the PS4 is more noticeable than the latest PS3 Ultra Slim. Still, it's not loud enough to be distracting when gaming or watching Blu-ray discs. You're only really likely to notice it in a totally silent room.
Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

No pa da malo povem o dBjih. 85dB je zadnja meja kar jo ima lahko delavec na delovnem mestu. Kar je vec je ze resno skodljivo za zdravje. Tale hrup res podcenjujemo ampak je to ena najbol pogostih poskodb pri delu. Ja res je...to se ne pokaze po 5 letih ampak 10 ali več. Potem pa delavci tozijo podjetja ker so izgubili sluh zaradi takih delovnih razmerij. Vse kar je nad 85dB je slabo za vase useska. Samo primerjava za nas motoriste. 110dB priblizno 2 uri na motorju ze resno skoduje usesom. Potem 12 ur na bagerju na gradbiscu itd...Tako, da resno uporabljat tiste cepke za usesa. Tako, da teh 40dB ni nič kar proizvajata xbone in ps4. In tudi vi ne slisite razlike med 40 dB in 35dB. Edin kratos ker on je pa itak big ass m0f0.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.