Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Kratos, ne sekiraj se. Vidis da so fantje rahlo nervozni. Kako da ne, ti spilas na konzoli Titanfall, ki je za prste obliznit, docimer kolegi lahko samo sanjajo hehe.

Call of duty z robotki?? Hvala lepa...ill pass...kr mejte te to men je vsen :) kratos jest sem vsak dan zuni..mislm da vec kot ti...:)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
Call of duty z robotki?? Hvala lepa...ill pass...kr mejte te to men je vsen :) kratos jest sem vsak dan zuni..mislm da vec kot ti...:)

Ccccc, da se ne bos ugriznil v jezik, tako kot sem se jaz. Pred parimi tedni sem isto trdil, dokler nisem poizkusil bete. Ne na pamet govorit, probaj pa porocaj. Odlicna igra. Si upam trditi, da bo marsikatera nova igra povzela kaksno opcijo iz nje.

Lp.

Link to comment

Brez skrbi, TitanFall Sigma bo kmalu ugledal PS4, itak bodo večinski delničarji EAju nekomu navil ušesa, da je podpisal tak deal. Sicer pa, beto sprobal na PCju in ne vidim nč posebnega, kar bi ta naslov popeljalo tja, kamor so ga kovali določeni žurnalisti, ki so očitno prejeli lepe denarce/usluge s strani EAja oz. MSja. Znajo pa mulci, ki jim je COD višek večigralstva tripat na ta naslov. Je čist zabaven v kratkih sunkih.

Respawnovce so itak nategnili ko pse in jim sredi razvoja razkrili to, da TF1 ne bo šel na neMSjeve platforme.

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment
Super Bessie, sem srecen zate. Zal pa ne bos mogel sprobati na konzoli Titanfall, razen ce bos imel 360ko ali pa one. Killzone bo moral se malo delati da doseze to igralnost. Mogoce v naslednji rajzi.

lp.

Če pogledaš pod moj profil imam vse konzole tudi Ouya in tudi PC sposoben poganjat igre kot je Titanfall razen X1, ki sem ga takoj po nakupu vrnil prodajalcu... Titanfall je bila edina igra v naboru, ki me je do ogleda zadnjih posnetkov zanimala na X1... zdaj pa tudi ta ne več :(

BessieSABU.png

Link to comment

Hahahaha ne me j.... Prav oblake so odstranili :D To bo šele razjezilo ps4 imetnike, saj je ravno njim vsak tak detajl najbolj pomemben pri igri hahahah kakšna ironija :P

Sej metal gear solid ima samo nekaj filtrov več na next gen konzolah, ciljan je bil vedno tudi za prejšno generacijo.

Btw: ne zamenjam nikoli in nikdar xbox one kontrolerja z ps4 kontrolerjem, ko so vsi govorili da se je neznansko izboljšal sem pričakoval bistveno več, sploh ne morem verjet da so nekateri prikrajšani impulse triggerjev, sicer je vsekakor izboljšava od prejšnega izgovora za kontroler ds3 vendar je vsekakor prišel stopnjo višje in ima mesto tik zraven xbox 360 kontrolerja, še zdaleč pa nima nič novega omembe vrednega, touchscreen mi je osebno nesmiselen in mi deluje vsiljeno (kot da so nujno nekaj morali vtakniti v kontroler) vendar to je moje mnenje, nekaterim mora biti že všeč da vedo kaj z njim. Analogne palčke se premikajo enako oz. zelo podobno kot pri x1, torej veliko lažje in "preciznejše" kot prej vendar tista plastika nad palčkami me zelo skrbi saj mi deluje zelo obrabljivo na dotik.

Xbox One kontroler po drugi strani ni dobil veliko izboljšav vendar ko sedaj primem x360 kontroler v roke mi deluje kot neka poceni kopija, pri x360 se analogni gumbi premikajo precej težje in imajo bolj "poceni" občutek, zdaj ko sem se navadil na xone kontroler. Dobil je tisto kar mu je manjkalo, tisto piko na i in mislim da boljšega kontrolerja v naslednjih 5 letih nebomo dobili. Pomemben mi je pa tudi layout katerega hočejo vsi kopirat in tudi ga :)

@Bessie moraš preizkusit titanfall na konzoli če imaš le možnost, sam gameplay je res neverjeten. Ko sem videl videe ni bilo to-to in tudi mene ni prepričal, dokler nisem preizkusil alphe na xboxu. Pomoje je to marketing fora in so odprli beto za vse kot nek demo za promocijo kar je masivno shypalo folk ko so videli kaj dela mode "last titan standing". Jao zdaj me je pa spet zagrabilo :D

Urejano od Kratos
Link to comment
Oblakov ni zaradi dinamičnega vremena na PS4 in so sliko pač zajeli ob lepem vremenu...

Khekhe, potem bomo primerjali ko pride igra. Do takrat naj delajo teste z identicnimi nastavitvam. Me prav firbec matra kako "gladko" prikazovanje bi bilo ob taistem vremenu, kot v ostalih prikazanih konzolah? Mogoce rahlo...rahlo zatikanje. Hmmm?

Link to comment
Če pogledaš pod moj profil imam vse konzole tudi Ouya in tudi PC sposoben poganjat igre kot je Titanfall razen X1, ki sem ga takoj po nakupu vrnil prodajalcu... Titanfall je bila edina igra v naboru, ki me je do ogleda zadnjih posnetkov zanimala na X1... zdaj pa tudi ta ne več :(

Ne nisem pogledal v tvoj profil, sem delno prebrat tvoj X1 neopis, pa sem takoj vedel koliko je ura. Tako da se ti ni potrebno kaj posebej matrati pri nogiranju X1. Ce te Titanfall ne zanima, super, mene pa in me bo se dolgo, pa ves zakaj? Ker imam xbox, tisto kar si ti vrnil nazaj.

lp.

Link to comment
Brez skrbi, TitanFall Sigma bo kmalu ugledal PS4, itak bodo večinski delničarji EAju nekomu navil ušesa, da je podpisal tak deal. Sicer pa, beto sprobal na PCju in ne vidim nč posebnega, kar bi ta naslov popeljalo tja, kamor so ga kovali določeni žurnalisti, ki so očitno prejeli lepe denarce/usluge s strani EAja oz. MSja. Znajo pa mulci, ki jim je COD višek večigralstva tripat na ta naslov. Je čist zabaven v kratkih sunkih.

Respawnovce so itak nategnili ko pse in jim sredi razvoja razkrili to, da TF1 ne bo šel na neMSjeve platforme.

Mogoce res DrMiha. Seveda pa ne pod istim imenom, kot si napisal in kar nekaj casa bo minilo. Sicer pa pustiva politiko pravim ljudekom. Jaz grem na Xbox one odigrat se ne par partij Titanfall, pa se mi rade volje pridruzite. Aja! xbox One igralci.

lp.

Link to comment
Hahahaha ne me j.... Prav oblake so odstranili :D To bo šele razjezilo ps4 imetnike, saj je ravno njim vsak tak detajl najbolj pomemben pri igri hahahah kakšna ironija :P

Sej metal gear solid ima samo nekaj filtrov več na next gen konzolah, ciljan je bil vedno tudi za prejšno generacijo.

Btw: ne zamenjam nikoli in nikdar xbox one kontrolerja z ps4 kontrolerjem, ko so vsi govorili da se je neznansko izboljšal sem pričakoval bistveno več, sploh ne morem verjet da so nekateri prikrajšani impulse triggerjev, sicer je vsekakor izboljšava od prejšnega izgovora za kontroler ds3 vendar je vsekakor prišel stopnjo višje in ima mesto tik zraven xbox 360 kontrolerja, še zdaleč pa nima nič novega omembe vrednega, touchscreen mi je osebno nesmiselen in mi deluje vsiljeno (kot da so nujno nekaj morali vtakniti v kontroler) vendar to je moje mnenje, nekaterim mora biti že všeč da vedo kaj z njim. Analogne palčke se premikajo enako oz. zelo podobno kot pri x1, torej veliko lažje in "preciznejše" kot prej vendar tista plastika nad palčkami me zelo skrbi saj mi deluje zelo obrabljivo na dotik.

Xbox One kontroler po drugi strani ni dobil veliko izboljšav vendar ko sedaj primem x360 kontroler v roke mi deluje kot neka poceni kopija, pri x360 se analogni gumbi premikajo precej težje in imajo bolj "poceni" občutek, zdaj ko sem se navadil na xone kontroler. Dobil je tisto kar mu je manjkalo, tisto piko na i in mislim da boljšega kontrolerja v naslednjih 5 letih nebomo dobili. Pomemben mi je pa tudi layout katerega hočejo vsi kopirat in tudi ga :)

@Bessie moraš preizkusit titanfall na konzoli če imaš le možnost, sam gameplay je res neverjeten. Ko sem videl videe ni bilo to-to in tudi mene ni prepričal, dokler nisem preizkusil alphe na xboxu. Pomoje je to marketing fora in so odprli beto za vse kot nek demo za promocijo kar je masivno shypalo folk ko so videli kaj dela mode "last titan standing". Jao zdaj me je pa spet zagrabilo :D

TL;DR

DarkKwaad.png

Link to comment

Fredy Miler ? jest ga še zdej rolam skoraj vsak dan, čez vikend pa sigurno, a hočte rečt da ni več popularen ? hmmm ne vem če bi vam verjel...........v naši diskoteki je zelo popularen......fredy miler ne xbox one in ps4..........

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

No ja, glede na to da se čedalje več ljudem ps4 praši, ker nima nobene omembe vredne igre (besede ps4 imetnikov) se lahko držimo pregovora bolje vrabec v roki kot golob na strehi :)

Clicky drugič vsaj še nekaj zraven napiši da nebo tako očitno da si moj cel post prebral in potem sfailano napisal tldr medtem ko veš da govorim nekaj o čemer se ne strinjaš hahaha, ampak je pa dober poskus to ti priznam, čeprav si se osmešil :D

Najbolj smešno je pa to, ko se boste čez nekaj let vsi potuhnili kot podgane ko se bo "razlika" med konzolama ter strojno opremo videla :) Enaka zgodba je bila z ps3 ter xbox 360, vas izgleda še kar nebo izučilo.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.