Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

@bleki ne, na začetku so bili enako glasni kako je ps3 boljši in oh in sploh ker je izšel leto za xbox 360 in so vsi enako govorili o ločljivosti, grafiki, fps-jih kako je xbox 360 slab in nebo nikoli dosegel ps3 standardov ker ima ps3 leto naprednejši in boljši hardware in se lahko xbox 360 skrije. No sem enako takrat govoril da razlik nebo, in na koncu vsi vidimo kakšna razlika je med ps3/xbox 360 zdaj ko jim tečejo zadnja leta življenja (beri: je ni)... Seveda pa zdaj ko je prišla druga generacija je bilo pričakovati nekaj podobnega :)

Pač saj razumem da so ljudje zabiti in pač govorijo stvari o katerih špekulirajo da se bolje počutijo, nimamo kaj, človeštvo je prišlo na stopnjo debilov kar vse novice kažejo že zadnjih nekaj let, tale otročjad na tem forumu je pa dokaz :D

Pa seveda brez zamere :) tisti ki so zabiti itak nebodo vedeli da ravno o njih govorim :D

Link to comment
  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Kratos zdej pa mislm da si že presegel meje glede žaljenja na tem forumu. Si sploh prebral splošne pogoje na tem forumu? Če ti ta "otročjad" ne paše na temu forumu, lahko čimprej spokaš. Bomo nekateri zelo veseli. Administratorje pa pozivam, da malo spremljajo, kako se nekateri uporabniki obnašajo na forumu in tudi kaj storijo.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

No, da se boš bolje počutil, sem iskal kakšen bolj primeren izraz za poimenovanje teh zabitih osebkov vendar ga pač ni, nemorem lepše povedat če je to dejstvo in so preprosto preneumni za razmišljanje s svojo glavo.

No če že pozivaš administratorje, jih še pozivaj tistih par strani nazaj ko se je z žaljenjem pričelo s strani drugega ;)

Link to comment
  • vrhovni
Pač saj razumem da so ljudje zabiti in pač govorijo stvari o katerih špekulirajo da se bolje počutijo, nimamo kaj, človeštvo je prišlo na stopnjo debilov kar vse novice kažejo že zadnjih nekaj let, tale otročjad na tem forumu je pa dokaz :D

Pa seveda brez zamere :) tisti ki so zabiti itak nebodo vedeli da ravno o njih govorim :D

Zakaj ti je sedaj spet kar iz neba udarila potreba po tem nizkotnem (že otročjem) žaljenju v tej temi... Par postov prej pa si lahko napisal čisto normalno brez žalitev!? :| S takimi odgovori žališ vse čisto po nepotrebnem in hkrati tudi žališ sam sebe (človeštvo). Vsak (fanboy) ima pri konzolah svoje mnenje in s tem ni čisto nič narobe, zato je tudi nastala ta tema in aktivna debata... ampak žalitve pa izpusti iz postov in jih raje zadrži zase. So čisto odveč...

Če že, potem trollaj ampak ne žali! :cough:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Ajde, klapa umirte se. Tudi jaz imam določena mnenja glede Xbone in PS4 uporabnikov, vendar zaradi tega ni treba enega ali drugega imenovati z izrazi za osebe z inteligenčnim kvocientom pod 70.

Štekam, da boli če ti nekdo blati napravo za katero si spraznil 2+ denarnici in ob kateri si prebil 100+ ur, vendar še vedno na KSI ne odobravamo direktnega žaljenja.

Torej, da povzamem:

"Meni se zdi, da je moja konzola boljša, ker..."

je primer sprejemljivega pisanja.

"Kreten si, tvoja mama je kreten in njen gamepad je bil oblikovan posebej za njene roke z nizkim inteligenčnim kvocijentom...in, ja moja konzola je boljša"

pa je primer nesprejemljivega vedenja.

Če se stanje ne izboljša, bomo modi in admini prisiljeni ukrepat.

Jackobi_SI.png

Link to comment

No , kratos , mislim da kar se tice tega sem ze v prejsnih postih dobro argumentiral strojne prednosti sonya pred microsoftom , in to v novi in prejsnji generaciji ...tako da tisto kar je ps3 naredilo boljšega od xboxa je ze lepo razvidno tudi v trenutni generaciji (govorimo o hardwareu) se pa strinjam da ma m$ bolsi ui in live store.

Link to comment

Moj predlog je, da se dotična tema pusti na miru, ker je namenjena točno temu, kar se dogaja tu notri, osebno mi je zelo zanimivo branje kratosa in drugih, je pač v moji naravi, da se navdušujem nad konfliktnimi posti, žrem preste, pijem kavo, se režim......

Hey K R A T O S , thanks for inviting me. I'll join you now in your quest

kadar te vidim ko se mi smejes

sreca sije iz oci

obnasas se ko da sem senca

ko da me ni.

kadar te vidim na dnu duse

mi spomin spet ozivi

tih spomin in bolecina

ki se tli

vedno si sanjala njEEEga

meni pustila si lazi

jaz pa mislil sem le nate

vse noci

vedno si sanjala njega

mi lagala vse dni

jaz pa mislil sem le nate

vse noci..

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

No samo izražam svoje mnenje nič drugega :D

Pač nekateri ljudje se prepoznajo v mojih postih in to potem postane za njih žalitev vendar nisem mislil nobenega užaliti, tisti ki znajo še razmišljati z glavo se režijo tem "idijotom" v tej temi :D Pa nočem nobenega žalit, pač idiot je moj malce strožji izraz za človeka ki nezna uporabljat možganov (beri: ofca), vendar tudi zaradi dolžine raje napišem idijot. tako da je to pojasnjeno da ni mišljeno kot žalitev :D

Ampak dobro, če vam ta beseda ne ustreza jo bom v nadaljnje zadržal zase iz spoštovanja do administracije.

Link to comment

Dragi štrukeljček, jz sm sam ponovil tvojo legendarno reakcijo na moj post, ko sem ti čisto humano povedal kako in kaj

Clicky drugič vsaj še nekaj zraven napiši da nebo tako očitno da si moj cel post prebral in potem sfailano napisal tldr medtem ko veš da govorim nekaj o čemer se ne strinjaš hahaha, ampak je pa dober poskus to ti priznam, čeprav si se osmešil :D

DarkKwaad.png

Link to comment
  • vrhovni

Ko rečeš, da bi kot CEO prodal Xbox oddelek in potem dobiš za "kazen" vodenje tega oddelka:

Former Nokia boss Stephen Elop is assuming control of Microsoft's Devices and Studios division, which includes Xbox, Surface and the company's game and entertainment studios, according to a memo from outgoing executive vice president Julie Larson-Green posted by TechCrunch.

:tepen:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni

PS4 dobiš pri nas za samo 10€ več. Tako da ta sploh ni zanimivi.

Enak XO bundle je pri nas 520€, na The Hut pa 460€. Teža paketa bi naj bila 7kg (tako pravi nemški Amazon) in je posledično najcenejša poštnina iz Cheaper&More 32€. Torej skupaj pride malenkost pod 500€. Po moje se za 20€ razlike vseeno ne izplača naročati preko Cheaper&More, pa tudi če ponudijo še dodatnih 5€ popusta na prvo naročilo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Nekdo se bo za teh 20€ sel zajebavat tako da tvoja trditev iz prejšnjega posta, da se ne splača, ne drži. Koliko je pa smotrno takšno naročanje je pa druga stvar ;-) jaz osebno se ne grem za 20€ zajebavat, nekdo, ki pa hoče kmalu dobiti konzolo, pri nas pa je ni na voljo si bo pa naročil.

Poslano z mojega HTC One

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.