Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Zame je več kot ogromna razlika, ker sem še iz Quake/Quake 3 časov navajen na šopanje čim večjih fps na račun slabše grafike, da je zadeva tekla čim bolj tekoče in si bil lahko zato bolj natančen. Očitno ti te razlike dejansko ne vidiš, nič narobe, tut pofelšanci so ljudje :P, ampak potem tega res ne uporabljaj kot argument.

In ja, jaz pri kateremkoli špilu takoj zamenjam lepšo grafiko za 60 namesto 30 fps.

Ja se spomnim kako smo včasih quake, cod,... nabijali in več fps-jev si imel, hitreje je garantka streljala :) Zdaj ko si to omenil vidim kaj je dejanska razlika med nama, jaz sem casual gamer in se zaradi takih stvari ne obremenjujem ter želim da je gameplay na prvem mestu ter da je okolje lepše na račun slik na sekundo ter ločljivosti, ti si pa pač malce bolj zagret igralec ki so mu igrice življenski stil, pa ne pravim da bi bilo kaj narobe z tem pač smo si ljudje različni :)

@Zurbum optik pravi da si ps4fag :)

aja da ne pozabim uporabnika @miham, ti je kaj bedno ker te vsi ignoriramo ? :D

Link to comment
  • vrhovni

MS v USA (slučajno?) trolla svojo lastno konzolo:

Recently, a thread popped up on popular game forum NeoGAF with member MrPressStart saying, "What the fuck.... Sitting here watching tv and the xbox commercial starring Aaron Paul came on. Next thing I know I am reaching for the controller to turn it off."

>http://youtu.be/pEoZbXB78NI

post-803-144771056476_thumb.png

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

BTW.

Vsi ti features (snap tv ter ostali "gimmicky") delajo (prinas?)

Sedaj ko je malo časa preteklo od launch ter so baje popatchali zadeve?

Splošno rečeno sem sicer slišal, da voice commandi niso delali ama baš nič pa je folk kar izklopil tv kabel skozi xbox ker se jim ni dalo ubadati ter 10 krat kričati "play video" namesto prtisniti gumb na kontrolerju.

Ker po pravici povedano mi je malo žal, da so se MS odločili da skenslajo kinect ter vse te novodobne fore (imho edino kar je razlikovalo ter dajalo prednost xbox pred ps4)

Link to comment

@miham bravo si skapiral, je malo prepiha v možganih ? :D

@Andruil sva na nivoju konzol ali pc-ja ? O odzivnosti kontrol mi govoriš na konzolah z igranjem preko kontrolerja resno ? okej imaš prav prepustim tvoj prav tebi, se ponižno umikam z te debate, hahaha kaj takega :D

@Bartala iz prve roke ti povem da so meni od začetka v 90% vse kontrole prijele v prvo, zdaj se ne spomnim kdaj sem moral nazadnje ponoviti 2x glasovni ukaz tako da so zrihtali zadevo v nulo tako da svaka jim čast.

Link to comment

Malo obrazlage v XboxOne vs PS4, old gen vs new gen, Console vs PC Master Race vojne.

>https://www.youtube.com/watch?v=XqdPciq2yJs

>https://www.youtube.com/watch?v=YCWZ_kWTB9w&src_vid=XqdPciq2yJs&feature=iv&annotation_id=annotation_3266511347

>https://www.youtube.com/watch?v=Jcgg7jq1W3o&src_vid=XqdPciq2yJs&feature=iv&annotation_id=annotation_1789965115

Link to comment

Ne morem verjeti, da ga imaš blokiranega. Verjetno se niti zavedaš ne, koliko zamujaš! Na srce ti polagam, da ga odblokiraš, drugače ne boš doživel razsvetljenja.

Tako recimo ne boš nikoli izvedel, da je bolje igrati na 720p kot pa na 1080p, pa da slučajno nimaš kje framerate-a na 60! Večje napake kot to, skoraj ne moreš narediti. Obvezno mora biti pod 30fps, najbolje tam 1 fp3s! Zdaj pa bojkotirat vse špile, ki ne ustrezajo temu!

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Joj joj, clicky a si res tako zabit ali se samo delaš ? par postov višje so omenjali moj nick in potem sprašuješ s kom se pogovarjajo? hahahah :D Imam posebno besedo za take kot si ti, pa je nebom uporabil ker se boš spet cmeril kako "žalim" vsepovprek a samo govorim dejstva tebi in tebi podobnim :)

Zurbum ps4fag much ?:D

Link to comment
Joj joj, clicky a si res tako zabit ali se samo delaš ? par postov višje so omenjali moj nick in potem sprašuješ s kom se pogovarjajo? hahahah :D Imam posebno besedo za take kot si ti, pa je nebom uporabil ker se boš spet cmeril kako "žalim" vsepovprek a samo govorim dejstva tebi in tebi podobnim :)

Zurbum ps4fag much ?:D

Kratos, kaj pe je tebi bilo najbolj kul na E3 ?

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
Pač obračanje besed, kot sem rekel nizek iq ali pa površno branje. Posplošujete/obračate kar govorim in nakoncu izpade ven čisto drugače kot dejansko je. Zaenkrat ste zame zabiti, ko boste dojeli kaj sem se pogovarjal z ostalimi se pa lahko tudi vi priključite debati :)
... takšen je Zurbum dostikrat, ga poznam iz posla in je nehvaležni partner večino časa.....ti si vse zadel zelo točno v nekaj stavkih, ni kaj dodati.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
... takšen je Zurbum dostikrat, ga poznam iz posla in je nehvaležni partner večino časa.....ti si vse zadel zelo točno v nekaj stavkih, ni kaj dodati.

@mjugen, bolj točno kot tako, me resnično ne bi mogel. Sem zelo presenečen nad njegovim vizionarstvom, resno! Vsa čast.

Sem skenslal vse preorderje za špile, kjer ni zagotovljena max 30 fps. Tiste, ki jih pa imam in niso v skladu s tem, bom pa popoldan polil z bencinom in zažgal. Nikoli več se ne dotaknem špila s 60fps. Tega bedaki pri Sony-ju žal ne štekajo, zato sem se odločil, da bo zame samo še XBone in C64 na Rade Končar TVju, ki se mi vsako sekudno ugaša. Tako imam zagotovljen pravi fps !!!!

post-2114-144771056591_thumb.jpg

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Še komentar glede razvoja iger od trenutno precej popularnih in nepristranskih razvijalcev igre The Wither 3: Wild Hunt:

Speaking to Eurogamer, CD Projekt RED executive producer John Mamais has said that while they’re targeting a resolution of 1080p for both the PS4 and Xbox One, the team is still optimizing the game on both platforms and admits it’s easier to reach 1080p on the PS4:

"It’s actually easier to develop for Xbox One for us because we’re PC developers. So everything we do on PC is for DirectX 11. And Xbox is also based on DX. So for the rendering side it’s a more natural progression for us to go to Xbox.But we anticipate being able to do 1080p on PS4 a little bit easier than on the Xbox."

In the same interview, Mamais states that while its known the PS4 is more powerful, they expect games in the future to run at 1080p for both platforms:

"It’s just a slightly more powerful machine…That’s pretty known. But I think in the longer run everything is going to be on both platforms running at 1080p. It’s just taking developers longer to do it than they expected because the architecture is a little more challenging on the Xbox One."

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.