Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

Sej tega ne moreš več kupit, razen rabljenega, SACD-ji so pa tudi več al manj out, tako, da ni ravno reklama, sem imel ogledanega še Harman Kardona samo tip ni hotel spustit cene, pa še brez podpore SACD-ju je bil... samo če hočeš kupit dober nov CD predvajalnik ga pod 300€ ne dobiš... ergo sem poiskal nekaj dobrega rabljenega in je bil pač tale Sony najbolj ustrezen, dober zvok in predvajanje željenih formatov... za ceno 50€ (ko je bil nov, je bil ranga 500-1000€). Imam sicer enega 20let, mogoče še več, starega Philipsa samo tega imam na vikendu...

BTW ojačevalec je Yamaha, zvočniki pa za stereo Dali concept I in za souround Panasonic... tko da ni blo ne samo Sony ;)

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

post-4424-144771029357_thumb.jpg

Tole sem šel danes iskat. Bluray predvajalnik Oppo 103, podpira vse regije bluray in dvd.

Zdej pa vikend pred vrati, upam da še dopust v službi, pol pa gledat filme/serije v full hd na Cinema TV 21:9. Že zdej ne morem več zdržat za Resident Evil, Walking Dead, Terminator, Alien blurayje, ki sem jih kupil. Pa še jih je :D. :beer:

post-4424-144771029329_thumb.jpg

post-4424-144771029343_thumb.jpg

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.