Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

  • vrhovni

Tud občutek je tak, sploh ko primeš kontroler v roke, tam ko so tiste praske oz. črne črte, dejansko so vdolbine to. Ni samo vizuelno.

Se pa lovim, ker ful nisem navajen MSjevega vmesnika in teh kontrol. Kupil že 2 kartici po 50€ in zej dljam Gearse Ultimate Edicijo pol še preostale dele njih pa najbrž še Ryse Son of Rome in Orija.

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Ponavadi ko kaj prinesem domov si vzamem čas in v miru razpakiram, pogledam slikce na embalaži, preberem navodila, pregledam "robo" in jo fajn razstavim, pofotkam itd ter šele potem grem priklapljat. 
Tokrat pa je ta metodologija letela skozi okno :tepen:  Priletel domov, na hitro razmetal embalažo za vse sestavne dele, takoj priklopil ter puf "noter"  :smiley-face-matrix:

 

Namreč domov sem "privlekel" PSVR!! :drool::hyper:

V bistvu sem že včeraj zjutraj letel ponj, ampak sem se šele sedaj lahko utrgal vstran :blush:


Z ostalimi VR sem že imel nekaj izkušenj, za PSVR sem bil malo skeptičen kajti stane pol manj od HTC Vive, da o PS4 VS high end gaming pc sploh ne govorimo. 

Ampak PSVR res pozitivno preseneti! Preden skočim cel noter, sem si le zmočil noge (pun intended) v PSVR Worlds The Deep.

Čisto se vživiš, sem se kar skup vleko, da me nebi katera izmed rib ugriznila v noge :D

Kdor še ni probal VR, naj to čimprej naredi. Šele takrat ti malo začenja postajati jasno, kako super je ta zadeva. Kajti gledati posnetke na Youtube ne da pravega občutka in si misliš "le kaj vsi ti butli vidijo na tem?" - enostavno moraš preizkusiti sam. 

Tak norega občutka se ne da opisati, ko se cel zabuliš za par minut in le gledaš okrog sebe. In to šele v osnovnem meniju! :lol 

Res se čisto vživiš v igro - "Live the game", kot je reklamni moto PSVR

Sem dal malo familiji ter par prijateljem za probat, ter so vsi po vrsti dobesedno cvilili od navdušenja :hihi 

Z eno besedo: Fantastično! :car:

 

 

Tudi tokrat ni glavni krivec pismonoša, temveč se moram zahvaliti @BuffaloSLO kateri mi je, ko so Slovenski trgovci zatajili,  vse skupaj omogočil :beer: 

 

 

 

DSC_0100.JPG

DSC_0099.JPG

Urejano od Bartala
Link to comment
  • vrhovni

Lepo, lepo!

 

Pred 49 minutami, Bartala pravi:

Kdor še ni probal VR, naj to čimprej naredi. Šele takrat ti malo začenja postajati jasno, kako super je ta zadeva. Kajti gledati posnetke na Youtube ne da pravega občutka in si misliš "le kaj vsi ti butli vidijo na tem?" - enostavno moraš preizkusiti sam. 

To je ravno največja težava VR očal. Ko gledaš na YT je kar nekaj. Enostavno jih moraš probat, da vidiš v čem je njihov čar. Naj ti služijo!

Se lahko dobiva v VR baru (Sports Bar VR) na pivu. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.