Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

Isti letdown so screenshoti. 
Znotraj očal se ti dogaja na polno, ko pa pozneje pogledaš pa se isto čudiš "Le kaj sem videl na tem, da se mi splačalo SS delat?" 

Fajn bi bilo, če bi uredili, da bi zajemal SS ter videoposnetke znotraj očal ("oba zaslona") ter ne z social screena. 
Bi si lahko šerali VR posnetke. Ampak bi ziher bilo treba narediti korenite spremembe, ker verjetno ni bil PS4 primarno zasnovan tako in se jim ne splača dirat v to. 

Me pa res jezi google, kateri noče updejtat YT appa, da bi podpiral 360 ter VR video!  :angry: 

 

Za Sports Bar VR pa sem za, ziher je bolj fun pizdarije delat po baru v družbi :D 

 

Urejano od Bartala
Link to comment
  • vrhovni
pred 10 urami, matej1990 pravi:

Kaj Astro A50 škatlo si dobil? :D

 

Vsaj počena ni bila kot ME Catalyst kip. :P

Ne. Slusalk se mi ni dal slikat, ker sem bil prevec hiper. Sem jih polnit dal in so se sele prejle napolnile. Tko da jutr sele sprobam jih. Ampak kar sem jih glede tonov ipd. se pozna razlika. :)

 

Evo je ene slike se:

20161214_230941.jpg

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Ko si preko interneta naročiš GTA 5 za playstation 4, dobiš pa Fifo 2009 za PC :D Tak sm šokiran, da mi je smešno. 
Zdaj pa vprašanje. Ima kdo podobne izkušnje? Kaj sploh lahko? Btw, prodajalec me je blokiral na facebooku, ampak sem mu pisal iz drugega profila in je začel nabijat, da je poslala njegova mati in da se je zmotla. Verjetno me je tud ona blokirala na facebooku :D Klical sem tudi policijo, da podam ovadbo in se pozanimam kaj in kako in mi je policist rekel, da se naj zglasim na lokalni postaji in da mi bodo pomagali. Pa me zanima, če mi res lahko pomagajo, v primeru da mi on ne vrne denarja? Sicer se je strinjal, da mi denar še danes vrne in da mi pošlje dokazila. S tem sem se strinjal in ne bom delal sranja naprej, če se bo tega res držal. 
Ko - če rešim, bom tudi objavil njegovo ime, da si morda kdo prihrani vso to kolobocijo

fifa2.jpg

Link to comment
  • vrhovni

"Mama" očitno ne loči med FIFA 09 in GTA V napisom. :D Glede na to, da te je blokiral na FB, bi rekel, da je točno vedel kaj se je zgodilo, ne glede na to kdo je zapakiral in odposlal igro. :)

Poizkusi najprej rešiti brez policije. Morda res gre gre za napako. Ponavadi se da vse dogovoriti.

Po moje policija težko karkoli posreduje, ker so dokazi praktično neobstoječi. Če bi imel račun, potem bi bilo drugo. Na srečo še nisem imel tako kritičnega primera.

Dosti sreče!

 

Drugače pa tole je tipični primer zakaj sovražim rabljene igre. :(

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Imam račun in shranjen pogovor iz facebooka. Sicer je to bol kvazi dokazilo ampak nekaj pa je. Fant me je na facebooku odblokiral in mi zagotovil, da mi še danes pošlje denar in takoj ko pošlje tudi priloži dokazila na facebook. Seveda razumem, da lahko pride do napake, ampak, da me je še pomotoma zbrisal (tega sicer ni reku ampak recimo) tega pa ne verjamem in sem tudi zato bil razburjen. Bomo vidli. Mislim, da se je malo vstrašil ko sem omenil policijo in da bo denar res vrnil. 

Link to comment

Meni je en tipson prodal polomljen Dualshock. Sem se igral  CSI ter z social engineering izsledil njega in celo familijo ampak na koncu sem ostal le z prstkom v riti. Bolha ti prvi moment obrne hrbet, pošta ti ne more pomagati, policiji se pa tudi zaradi take "banalnosti" (45e) ne da ubadati ter se stvar pri tem zaključi. 

Sem bil tik pred tem, da če drugo ne se mu odpeljem na dvorišče ter naredim galamo, ampak me je volja do povračilnih ukrepov tudi minila (bom na koncu še jaz imel sranje....) in sem ostal le z živlenjsko lekcijo. 
 

Pravijo, da vsaka šola nekaj stane. Jaz vsaj vem točno koliko je mene stala :D 

 

Tebi pa drugega ne preostane, kot da mu "groziš" z policijo ter upaš, da se vserje in ti vrne kupnino. 
Ker ravno veliko drugih orodij ti ne preostane oz. ni vredno. 

 

Veliko sreče :)

 

Urejano od Bartala
Link to comment

Ko sem policista vprašal, če se da karkoli storit glede tega tudi če je tak mali znesek, je rekel da ja in da se naj zglasim na lokalni postaji, ampak bom počakal, da vidim, če bo res vrnil denar. Čist iskreno sm tud sam mnenja,  da lahk bol mal naredijo ko so v igri tak mali zneski, ampak je res katastrofa kake zakone mamo, oziroma kak nemočn si ko pride do take bedarije. V končni fazi mi je vseeno za denar, ampak vsak bi hotu, da se zadeva reši že zarad principa. Bomo vidli, ampak res mislim, da bo denar vrnil, ker je deloval res prestrašen. Lahk pa da je tud to lagal, kar me pa sploh nebi presenetlo.

Link to comment
  • vrhovni
Pred 7 minutami, Hemehroid pravi:

Čist iskreno sm tud sam mnenja,  da lahk bol mal naredijo ko so v igri tak mali zneski, ampak je res katastrofa kake zakone mamo, oziroma kak nemočn si ko pride do take bedarije.

Sej ni rečeno da potrebuješ neke močne zakone. Glej na primer eBay, ki koristi feedback obeh strani kupčije (prodajalca in kupca), ter se celo sam vmeša v primeru težave. Vsi prodajalci se bojijo slabih ocen, isto tudi kot kupec si ne želiš slabe ocene, ker bo imel težave ob vnovičnem nakupu. Pa če tako pogledaš sta eBay in Bolha v osnovi enaka, ampak Bolha ti en drek pomaga, če se je pri kupčiji kaj zalomilo, pa tudi če te je trgovec/kupec nategnil, se nimaš nikomur za pritožit. Nič. Ni potrebnih zakonov, samo sistem mora biti nastavljen in bi se že veliko storilo.

Trenutno te lahko vsak ki ima 5min časa nagne na Bolhi in se ti nato smeji v fris. Kje imam čas in denar, da se bom bocal preko odvetnikov. Na eBayu se to ne zgodi tako enostavno in tudi če se, se vsaj počutiš zaščitenega, ker bo vmes stopil eBay.

 

Če kupuješ mimo teh posrednikov oz. ponudnikov teh storitev, potem pa moraš vedet, da reskiraš. Tu se težko stori kaj pametnega, posebej ko so v igri tako nizke vsote.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

No točno to kar je rekel matej1990. Sem imel 1 primer na ebayu ko je imel pridajalec 100% oceno. Po mojem nakupu malo zatem pa je zacela le-ta padati. Artikla nisem dobil nikoli. Sem mu pisal, prvo pocakal rok dostave da mine, ampak ni bilo nic. Nato kot receno sem mu pisal in 0. Potem sem ebayu pisal in razlozil stvar. Na koncu sem dobil povrnjeno kupnino v celoti. Za postnino se pa ne spomnim. Ampak v 142ih nakupih se mi je to zgodilo 1x, pa se to zgolj nakljucno in ponesreci. Zaenkrat gre vse ok in ta sistem mi je res vsec. Bolhe se pa ogibam na dalec.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Vse to razumem in tudi vem kak sistem imajo na ebayu. Zadeve nisem kupoval na bolhi, ampak sem v skupini na facebooku objavil oglas, da kupujem GTA. Javil se mi je ta fant in res je vse zgledlo prelepo, da bi blo res :D Pubec je vse naštudiral, vmes je tudi omenjal, da so ga že 3x najebali 15letni mulci in sem mu tudi sam predlagal, da mu denar vnaprej nakažem, če ga skrbi, da zadeve nebom prevzel. 
Cela štala v glavnem, bomo vidli, če se bo vsaj tega o vračilu denarja držal.

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.