Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni
11 ur nazaj, Ozi pravi:

bogoskrunstvo na najbolj perv način 😄 

 

IMG_2114.jpeg

Upam edino da ta zver ni primarno namenjeno za gaming PC. Ali pa vsaj da je dopolnilo h konzolam. Drugače je pametno razmislit o preimenovanju. Na primer PCMRSi - PC master race slovenija. 😛

 

BTW Gaming.si se je preimenoval v hop.si. Kaj pa pomeni hop, pa nimam pojma.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7

@matej1990 nah, jest sem na konzolah. to je za mulca, ker je priden in si zasluži. božiček ga bo zafršlokal mal. pa mal je tud foter prišel na račun, za dobre stare cajte bo sestavil en gejming komp, ki bo držal 5 let po tamalem...

 

gaming.si je pa lepo povedal. ni dost kruha v igrah na slo trgu, kar stara garda vemo. ampak se ne damo. pa bodo širli program na ostale "zanimive" tematike. it stuff and related...

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

@Ozi, nisem dal toliko poudarka na to - v osnovi je bila oz. je avdio oprema na 1. mestu. Imel sem določen budget in mi je tip dal ven ponudbo in sem rekel ja. Lahko bi vzel, ampak v končni fazi bo itak LG 55C9 TV predvajal večino formatov, kar bom pa ploščkov imel jih bo pa ta. Kar mi je pa najbolj važno je pa, da 4K ni regijsko zaklenjen kot je to pri BRjih.

V bistvu sem varčeval ampak ne cisto vse. Dolocen del sem pokril iz drugih sredstev. Ampak verjamem da se bo splacalo pocakati.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.