Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

Po pol leta nesrečnega kupovanja (večkrat so me neresneži na bolhi nategnili - med drugim sem se tudi po eno uro daleč vozil, za osebni prevzem. Zmenil, da se pošlje po pošti nakar sem zaman čakal ter čakal na paket, katerega nikoli ni bilo.) sem popenil, ter naročil z tujine novo. Potem je prišlo do napake pri naročilu (se je samo od sebe čudežno preklicalo) nakar je izdelek najprej bil iz trgovine odstranjen celotno, kasneje se je pa vrnil po višji ceni....

Po celotni moriji, ko sem že skoraj obupal, da bom sploh kdaj dobil v roke svojo pa pride srečno obvestilo, da bo paket le odposlan po "stari" znižani ceni. :applause:

Ko je tudi novoletna norija na poštah ponehala, jo KONČNO imam!

Kajti kdor čaka, dočaka!

Moja Playstation VITA!! :love::love:

post-1160-14477104354_thumb.jpg

Upam le, da je bilo vredno vseh izgubljenih živcev! :hyper:

Urejano od Bartala
Link to comment
  • vrhovni
Po pol leta nesrečnega kupovanja (večkrat so me neresneži na bolhi nategnili - med drugim sem se tudi po eno uro daleč vozil, za osebni prevzem. Zmenil, da se pošlje po pošti nakar sem zaman čakal ter čakal na paket, katerega nikoli ni bilo.) sem popenil, ter naročil z tujine novo. Potem je prišlo do napake pri naročilu (se je samo od sebe čudežno preklicalo) nakar je izdelek najprej bil iz trgovine odstranjen celotno, kasneje se je pa vrnil po višji ceni....

Po celotni moriji, ko sem že skoraj obupal, da bom sploh kdaj dobil v roke svojo pa pride srečno obvestilo, da bo paket le odposlan po "stari" znižani ceni. :applause:

Ko je tudi novoletna norija na poštah ponehala, jo KONČNO imam!

Kajti kdor čaka, dočaka!

Moja Playstation VITA!! :love::love:

[ATTACH=CONFIG]5763[/ATTACH]

Upam le, da je bilo vredno vseh izgubljenih živcev! :hyper:

Dober paket z dobro igro! Edino pri kartici si boš kaj hitro želel da bi bila 32GB. ;)

Če ni skrivnost: kje si jo kupil in za koliko?

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Dober paket z dobro igro! Edino pri kartici si boš kaj hitro želel da bi bila 32GB. ;)

Če ni skrivnost: kje si jo kupil in za koliko?

Upam, da bo 16GB dovolj za en čas :D Je pa res da nimam ene fizične igre, temveč so vse v PS store. Ter najverjetne bodo tudi bodoče kupljene digitalne.

Kupil sem pri game.co.uk po (takratni še predbožični ceni. Cena ni bila del nobene decemberske akcije, temveč je bila taka že ob releasu tega bundla) 149 GBP - okrog 180€. (Sedaj so pa ceno dvignili na 180 GPB. Morda zaradi porasta prodaje Vite ob releasu PS4? Ostali trgovci tudi držijo to ceno za samostojni osnovni model)

Urejano od Bartala
Link to comment
Sporoči kako se obnesejo TB M3. Odločam se med njimi ali M5, ampak se bolj nagibam k bolj kompaktim M3, ostalih razlik kot velikost pa tako ali tako ni.

Sam sem si postavljal isto vprašanje. Kolikor sem razbiral po njihovi strani imajo oboji isti zvočnik(ista kvaliteta zvoka) ter je razlika le v drugačni dimenziji ter fizični legi (over ear ali okrog)

Lepo sedejo na uho, ter so zelo udobne (Sicer sem jih sicer zaenkrat nosil le kako uro). Sam sem jih z tega vidika, ter kompaktnosti, izbral namesto M5. (Nemaram slušalk, ki ti prekrirejo celotno uho, ker tako mero zvočne izolacije ne potrebujem, ter se mi zdijo neudobne za nošnjo, celo poleti). Meni se zdi, da dezajn M3 tudi lepo izolira zvok, da se audio bolj jasno sliši.

Probal sem jih z telefonom, tablico, pcjem (dobiš zraven adapter) ter sem zaenkrat zelo zadovoljen :)

Tudi lepo se "flat" zložijo, ter mi grejo komot v aktovko.

Pomoje je M3 boljša izbira, razen če si pogosto v zelo glasnem okolju (naprimer učilnica ali hodnik nabito poln z energičnimi pubertetniki) ker je kot si rekel res edina razlika velikost, ter s tem boljša zvočna izolacija M5. Sicer si pa ne morem predstavljati M5 s seboj vlačiti vsak dan, kar pa je nanezadnje namen M serije....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.