Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

@Kratos Lej odločil sem se za lopato in ne za vile... z razlogom... butast sem... in ne rabim, da mi to govorijo drugi! Važn, da bo krompir debel.

@Zurbum Kwa pa vem, neki bo že :D važn, da je preštihan.... sadilo/sjalo se bo pa po filingu, korenje, por, solata, redkvice... na kompostu buče, malancani... pač tako kot vsak let.

BessieSABU.png

Link to comment

Saj z nasveti ni nič narobe, ampak, ko so potrebni ;)

Sem iz Lj, številka noge je pa 42-43 in se trenutno ujema z mojimi leti, včasih jem za zajtrk kosmiče, drugič nič, mi pa dokaj dogaja kruh puter in med, če grem delat je pa lahko tud klobasa.

Da ne bo offtopic, tokrat je bil poštar in je dostavil "pence" za moje 10let stare slušalke, sicer niso neke top so pa ene prvih in me vežejo nanje lepi spominčki na razne partyje in na NoDJ SAbuZOco :D

post-101-144771046478_thumb.jpg

Res so bile že zgonjene...

post-101-144771046458_thumb.jpg

Po zamenjavi je pa kot bi imel nove slušalke :D

post-101-144771046464_thumb.jpg

post-101-144771046469_thumb.jpg

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
no za stos se jaz nekaj prilimam , ni glih prislo po posti , je pa sodelavec najdel pod stengami ene firme.Gre pa za relikvijo z davnih cajtov , Atari Mega ST1 star je vrjetno ravno toliko kot jaz , bessie ti je kaj znano?

Z atariji nisem imel stika v tistem času...pa tudi kasneje ne zares... spectrum in pa Schniderjev klon c64 z vgrajenim ploterjem in kasetarjem, pol pa 286...in potem dolgo časa master race PC...kak gameboy vmes...zares konzolar sem ratal šele s PS2...aja pa Amigo sem drkal v vojski...NES/SNES smo drkal pri kolegih, ki so imel loaded fotre ;) Atari tud ni bil ravno poceni... ma sej nč ni blo takrat, v glavnem se je švercal iz Avstrije... Spectrum je mela čez Iskra, Commodorja pa Mladinska Knjiga se mi zdi... eh... to je k, da so bile sanje, ki si jih je en zmislil...sploh, če danes pomislim.

BessieSABU.png

Link to comment

To je namenjeno predvsem za FPS igre oz. tudi za ostale zvrsti...višina je zaradi tega ene so še višje (imaš več varijant/modelov), ker povečaš latenco nekako pa ima bolj pomen desna gobica (merjenje v tarčo)..nato pa v meniju igre dvigneš senzitivnost..to pomeni, da zadaneš pri fps igrah cilj za šalo in postaneš boljši K/D ratio....naprimer, če igraš dosti sniperista malo skombiniraš na levo gobico kf cqc na desno pa kf snipr..seveda nekaj malega prakse mora bit :-) torej negre se zaradi lepšega, ampak za nekaj zelo koristnega! Jaz sem imel KF na ps3/x360...www.kontrolfreek.com

Urejano od Tadej SLO
Link to comment
Spet ni prišlo po pošti, ampak sem si sam prinesel domov. :D

[ATTACH=CONFIG]6271[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6272[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6273[/ATTACH]

Če na hitro povzamem so vredne svoje cene glede na to da so brezžične, imajo odličen zvok in so ZELO udobne.

Kupljene v Big Bangu po priporočeni EU ceni 90€.

se strinjam matej1990 v bigbangu so res toliko vzadnje sem nekje gledal tele slušalke in sem jih zasledil po ceni ki sem sem jo zapomnil 99.99eura oz skoraj sto euro priporočena cena je pa toliko kot si zane plačal škoda da nimam linka

Urejano od josko
Link to comment

No v prvi vrsti sem hotel preprečit nadaljevanje "lupljenja" gobice in sem si pač rekel, da če že kupim nekaj bom vzel najboljše, naročil sem sicer Vortex model, poslali so mi Ultra pa je tudi OK, višina nič ne moti in ko se navadiš je res bolje, ne vem pa če bom zaradi tega bistveno boljši, ko sem že tako al tako zanič ;)

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.