Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Evo, danes je prispel moj Xbox One eBay edition.

IMG_20160224_080422.thumb.jpg.d4d42545f6

Preden sem odprl škatlo, sem jo dobro pregledal in videl tole na spodnji strani:

IMG_20160224_080502.thumb.jpg.bce5687217

Originalni "pečat" pretrgan, čez pa na novo zalepljen salotejp. Me je kar malo stisnilo in sem mislil, da bom notri našel opeko. No, in sem jo:

IMG_20160224_080839.thumb.jpg.75037f6636

:D

Po res skrbni inšpekciji ob odpiranju sem ugotovil, da škatla vendarle ni bila nikoli odprta, ampak gre le za poškodovan pečat. Vse je bilo original ovito s folijo in salotejpi, brez najmanjših znakov uporabe. Verjetno je ta pretrgana nalepka razlog zakaj lahko prodaja XO za nižjo ceno.

 

Priporočam! XO sem dobil v šestih dneh od nakupa, stem da sem ga naročil v petek pozno popoldne. Med tem časom jih je prodal še 8. :)
Evo še povezava, če se bo slučajno kdo odločil za nakup: MICROSOFT XBOX ONE KONSOLE 1 TB BLACK XBOX1 Konsole (1TB Speicher)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

In če si ravno začel z TWD... moraš igrat TWD: Michonne. :) Sem ravno preigral drugo epizodo. Po moje je to najbolj TWD TV seriji podobna Telltale igra do sedaj. TWD S1 in S2 nista niti približno tako podobni, ta pa ima vse kar ima TV serija, le da si tukaj igralec in da je v središču dogajanja Michonne. Odlično narejeno!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 1 uro, matej1990 pravi:

In če si ravno začel z TWD... moraš igrat TWD: Michonne. :) Sem ravno preigral drugo epizodo. Po moje je to najbolj TWD TV seriji podobna Telltale igra do sedaj. TWD S1 in S2 nista niti približno tako podobni, ta pa ima vse kar ima TV serija, le da si tukaj igralec in da je v središču dogajanja Michonne. Odlično narejeno!

 

Čakam na zadnjo epizodo, ker ko bom začel, pomojem ne bom mogel nehat. :hyper:

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.