Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

Hm, ja na sliki je PS3, mini NES, Steam link in DS4. Ja imam tudi Steam controler... žal bolj malo uporabljam, ker nimam dosti PC iger niti jih ne mislim imet, nakup na hip :D Načeloma se dobro obnese, lahko pa ga poljubno nastaviš s profilom za vsako igro posebej... imam namen igrat ARMAIII ampak je dost zafrknjen profil, ker igra ne podpira namesnko S controllerja... sicer sem naložil enega (jih dobiš v communityju) samo moram še naštudirat kam je kak ukaz prilepljen :D

 

 

Steam link pa tudi v principu je OK, moti me da istočasno predvaja sliko na PC-ju, bi  bilo bolje če bi bil samo expend na TV, pa obvezno moraš bit na kablu, prek WiFija je brez veze, preveč lagira.

 

 

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
Pred 2 minutami, japanboy pravi:

RE Revelations 2 :rock:

Ostali RE mi pa niso ravno po godu. Vsaj mehanika ne. Zato sem jih tudi "skenslal" ko sem jih hotel preigrat. Se pravi prihajajoči tedni bodo ponudili Rezidence Groze by TheRealDeal indefinitely :D.

Če je igralnost kot pri HD remastered, pot mi bo kul. Tam mi je bila igralnost všeč. Prvo Sniper Elite 4 dam skozi, pa potem RE :)

mnovak91147.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.