Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

Poštar je tudi meni včeraj dostavil okostnjaka X... samo nisem nič poslikal... priložene kode za gold in games ne morem uporabiti, ker so samo za nove stranke 😞, vmesnik mi je dokaj nevšečen, me pa spominja na tistege na Ouya konzolici 😄

 

BTW če bi kdo kupil X360 slim + kinect imam enega viška 😉

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
19 minut nazaj, medenko1975 pravi:

Lepo da se to dogaja, samo še igre rabi 🙂

Cell kup Halotov in Gears of War, Forza, Dead rising, Quantum Break, Sunset Overdrive, Sea of Thieves, Ori, Cuphead, Ryse, ReCore, State of Decay, Killer Instinct....

Skoz vsepovprek šinfajo tisti, kateri sploh povohal niso.... In jim itak nikol nič ne paše

Urejano od Bartala
Link to comment
  • vrhovni

Tukaj sem jaz na medenkotovi strani. 😄 Ker od teh MS iger mi jih nekaj sploh ni všeč (žaner), sem se jih naveličal, niso izpolnili pričakovanj ali pa so recikalaža. 😄

 

PS4 glede same pestrosti in ponudbe iger res z lahkoto pelje hcat Xbox. 1st party nabor pri Sonyju je trenutno z lahkoto razred zase in kot kaže bo razlika samo še večja. Resnično upam da ima MS neko pametno strategijo za svoje igre.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.