Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

Yo!

Jest mam eno vprašanje. Kok se vam zdi glasen ps4 , mislm koliko glasen in gdaj je normalno? Moj k je v meniju je popolnoma tih al pa psn-storu. K igram kkšn špil kt je trine 2 je tud tih, sam k pa igraš Killzone je pa to čist druga zgodba, vsaj pri kampaniji, sm mel občasno občutk da bomo vzleteli zarad ventilatorja,ampak pa pol spet pade na tišjo raven. Sm opazu da k igram multiplayer se vedno k se naloži nova mapa pri multiplayerju zažene ventilator na ful, pol po eni minuti 2 pa je spet normalno. Pri MGS GZ sm vidu d se ventilatorji spet zaženejo na polno, in pol k začneš igrt gre spet na normaln, ampak se občasno sm in tja zažene spet bol.

Zdej kok glasno je to k je.....glasnejš k moj PC, oziroma tko d je malo moteče in d bi mogu met TV bol naglas. Zanima me zdej a je to čist OK al nej ga vrnem ker kupu sm ga en teden nazaj.....bom pa kupu slušalke č je tko :D aja pa še to.....če ga vrnem kva morm vse narest? vse zbrisat al kako?

Link to comment
  • vrhovni

Tako kot je Milan napisal... Pomembno je da ga nimaš kje zaprtega, torej da lahko zrak normalno kroži v in iz konzole. Najbolje je da ga imaš na prostem (npr. na ravni podlagi kar ob televiziji). Kot drugo vpliva na hlajenje tudi če imaš PS4 v navpični ali horizontalni legi. Horizontalna je najboljša za hlajenje, ob navpični pa je za tišje delovanje pametno kupiti originalno vertikalno stojalo (izboljša hlajenje zaradi hladilnih rež).

FML. lih pred kratkim se je nek kle govoril o auto obnovi PS+ in sm opozarjov da nj uporabnik pregleda če ma to ukloplen, pridem dons dam in dobim email d so mi obnovil ps+ -.- fora je da prej k sm meu vito pa ps3 sm skenslu, ko sm dokupu si ps4 mi je pa zgleda automatično spet naštimal auto renew. pa tko slabši mesec v letu neb mogl najdt

No, jaz sem imel ugasnjeno samo-obnovo PS+ naročnine in sem vedel da mi junija poteče, ampak ne točno kdaj. Valda da sem mislil da te opozorijo pred iztekom... Nikjer nič opozorila, ne maila, nada! Ne vem kje je tu logika, vsaj opozorilo s potekom in povezavo do nakupa na PS Stora bi lahko ponudili. :no_no:

Se počutiš zmedeno, ker so po poteku vse PS+ igre neigralne in v PS Storu se pojavi veliko iger s ceno. Nikjer pa ni opozorila zakaj je temu tako. :tired: K sreči dovolj dobro poznam storitev in sem se spomnil da mi je potekla PS+ naročnina, ampak za novinca je pa to lahko zelo neprijeten šok. Heck... še za mene je bil tistih prvih par sekund do razjasnitve. :tepen:

Also... Včasih so imeli v PS Store PS+ akcijo, kjer si ob 1 letni naročnini dobil gratis 3 mesece, sedaj tega ni bilo že več kot eno leto. :o

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Kako oziroma kje maš postavljen ps4? Če je nekje v zaprti omarici, se ti bo bolj pregreval. Drugače pa mislim, da ni nobenega strahu, da bi bilo kaj narobe, da bi ga vračal.

ps4 je na odprtem na marmorni plošči horizontalno...več kot dovolj lufta ima...sj men je sam fora d vem a je to navadn al ni da je na cajte tok glasen...nwm a pr vm je čist tih k igrate...sj pravm najbolj je glasn pr killzone kampaniji, multiplayer je ql

Link to comment

Jaz sem nekaj časa imel ps4 v malenkost bolj zaprtem prostoru, kjer ni bilo dovolj lufta in se je kar fajn zagrel. Zdaj, ko je pretočnost zraka ok pa dela vse brez problemov. Logično je, da se nekoliko segreje, če dolgo igraš, ampak glasen pa ni nikoli. Se pa spomnim, da je moj fat ps3 bil tako glasen, da me je kar minilo do igranja včasih...

Link to comment
  • vrhovni
ps4 je na odprtem na marmorni plošči horizontalno...več kot dovolj lufta ima...sj men je sam fora d vem a je to navadn al ni da je na cajte tok glasen...nwm a pr vm je čist tih k igrate...sj pravm najbolj je glasn pr killzone kampaniji, multiplayer je ql

Če je na odprtem, potem ni strahu. Ko igraš zahtevno igro, se glasnost poviša. Glavno je da se konzola spet utiša, ko ne igraš.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

ventilator rata glasnejši ob špilih, ki bolj obremenijo konzolo. Obenem se takrat zadevica tudi rahlo bolj greje. Vendar se zadeva umiri sčasoma, ko greš ven iz dotične aplikacije. Drugače pa pomaga da ima konzola luft okoli in pa neoviran izpust toplega zraka (zadaj). Pa pobrisat je občasno fajn prah iz robov, ali pa jo kar presesat.

Je pa v primerjavi z lansirnim PS3 tole tiho ko miš tudi na polnih obratih.

 

 

Link to comment

Bom kr tukaj napisal da ne odpiram nove teme.

V planu imam kupit ps4 ampak belo konzolo ker mi je neverjetno lepa oz kupit destiny bundle ki ma belo konzolo + igro.

Zdaj pa me zanima kje bi se dalo to prednaročit oz vsaj rezervirat kak nakup...playgame nima, goblin nima, dobil sem sicer odgovor da bi naj meli ko bo znana cena ampak cena je že znana kao za US in za EU 439€-460€ bi naj blo v EU.

In v avstriji ma gamestop že opcijo preorderja: http://www.gamestop.at/PS4/Games/133048/konsole-playstation-4-glacier-white-destiny-exklusiv-bei-gamestop

Zdaj pa nevem al pošiljajo v slo ali ne, a se lahko rezervira pa pol dvigne tam?

Ampak bolj kot to me zanima a bo na voljo kje v sloveniji (kupim 100% + dodatn bel kontroler) samo rad bi zagotovilo da bo na voljo. V vseh teh večjih trgovinah se zgovarjajo pa na to da nevejo če bo v eu na voljo a zunaj so uradne novice z datumi in ceno!?

Ali pa morda bolje da postavim vprašanje če kdo ve kje se da prednaročit da bi pošiljali v slovenijo oz če ma kdo izkušnje oz nasvete kje kupit to v avstriji (čeprav še vedno raje kupim pri nas zaradi morebitne garancije oz bognedaj težav...:))

mateiix.png
Link to comment
  • vrhovni

Kolikor jaz vem bel PS4 pride v poštev samo za Evropo, preostali del sveta tega ne bo deležen. Bo pa deležen belega DS4 in ostalih drobnarij. Po mojem se ti splača rezervirat v Avstriji pa pol greš osebno tja če maš opcijo, če ne pa pač mailaš trgovino kjer imaš namen kupit pa vprašat kako je s pošiljanjem, ali pa to kar probaš dat v košarico pa pol vidiš.

10573384652.png

Link to comment

ja najboljše je da greš gor si vzameš čas daš neki predujem oz nekaj denarja da si resni interesent za ta bundlle pa najboljše da takrat ko bodo to imeli da greš kar osebno gor jaz bi tako naredil vendar mi je black oblika res ful všečna in ga ne menjam rekel pa bom tako kot sem v prejšnjem postu odločitev je pa tvoja

Link to comment
  • vrhovni

Bel PS4 bo pri nas na voljo tudi kasneje kot samostojna konzola (brez bundla):

If you’re not interested in Destiny though, and just want the White PS4 on its own, Shuhei Yoshida told Game One in an interview last month that Europeans will get a standalone white PS4 this fall:

"In Europe, we’re gonna launch the bundle with Destiny on September 9. But after that, later this year, we’re going to release the standalone white PS4 as well in Europe."

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Saj za bel PS4 je rečeno, da ga dobi samo Evropa. Ves ostali svet bo dobil samo bel dualshock 4 kontroler, to je pa tudi vse. Stojalo originalno za konzolo pa nisem več prepričan, ampak mislim da tudi samo Evropa dobi.

V glavnem kolikor se mi res zdi cool, še vedno mislim, da je čez klasiko ni. ;-)

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.