Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Yoshida je opisal kako bo deloval Share Play:

"How it works is, for example, say, a friend has a game that I don't. I ask them to let me play it, and if they send me an invitation, I can access their PS4 and play while watching the video that is streamed." Said Sony Worldwide Studio big man, Shuhei Yoshida. "You could call it a mini PlayStation Now."

That sounds pretty damn awesome. While you may expect some sort of limit in what specific games will be compatible, Yoshida assured that aside from games that use the PlayStation Camera, like PLAYROOM, any game that can be played with the Dualshock 4 will be playable via SharePlay. "There is no need for developers to do anything for their games to be compatible with SharePlay." Yoshida said.

Another feature is that players can save their game data to their own account, rather than their host's. "You can save your save data to your own account, so if you like a game you played via SharePlay, you can buy it for yourself and continue where you left off." Yoshida explained. "Or, if you get stuck in a game, or there's an enemy or stage you find difficult, you could hand over the reins to a friend for those areas."

Note that because SharePlay is basically the streaming of gameplay between 2 PS4s, it stands to reason that whoever is lending their game will basically be lending both their game AND their PS4. If your friend wants to borrow a game for an hour or so, it means you won't be able to use your PS4 during that time.

Another catch is that since this is a PS4 exclusive feature, it is currently limited by the PS4 library.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

To vse lepo in cool. Samo tolko hardwarskega overheada da glava peče plus da posojalec rabi vsaj 5Mbit uploada.

Jaz bi naredo raje v smislu ti posodiš igro friendu in je za ta čas zaklenjena. Podatki pa se naj prinesejo od posojalca do frienda če že škrtarijo. To je isti način ko če DVD posodim.

Ker to da lokalno ne rabiš downloadat je pri 5-10Mbit konstantnem streamu lari fari.

To tehnologijo naj raje uporabijo za tablice in web browsere kot je bila prvotno mišljena.

Lahko pa mi začnemo počasi posojat igre drug drugemu ali pa za pir. Rabimo samo še eno temo za to ko bo :)

Urejano od Sawyer
Link to comment

hm. že lep cajt nism dau mojga v safe mode, tk d se ne spomnm, ampk uradna navodila praujo tkole:

[h=3]Starting the PS4 in Safe Mode[/h]

  1. Turn off the PlayStation 4 by pressing the power button on the front panel. The power indicator will blink for a few moments before turning off.
  2. Once the PlayStation 4 is off, press and hold the power button. Release it after you've heard two beeps: one when you initially press, and another 7 seconds later.
  3. Connect the DualShock 4 controller with the provided USB cable and press the PS button on the controller.



    _________________

Ampak če prou kapiram, teb trikrat zapored beep-beep-beep?

DarkKwaad.png

Link to comment

Eno vprašanje.....če imaš naprimer vse igre digitalno kupljene na ps4....pa da se ti slučajno pokvari ps4 naprimer da ti ga strela poči pa ga celga skur....a potem se na novem ps4 samo spet prijaviš z svojim PSN-jom in vse lahko stegneš spet dol? neki sm bral da morš prejšno napravo deaktivirat prej....ja neki se da prek internetne strani, sam a to pomen da bi lahko teoretično downloadal špile na kokrkol konzol, mjbi jih sam na net nebi smel priklaplat al kako to gre? Al pa če čez par let kupš naprimer ''extra slim'' verzjo.....res ni mi jasno kak je s temi psn accounti. Kako oni vejo da je deaktiviran oziroma ka pa če konzole sploh nemoreš pržgat več? :)

Link to comment

Nevem. Kolko razumem ima aktivacija samo en pomen in to je sheranje digitalne vsebine in plusa.

Nekje je bil nek članek o ravno tvojem všprašanju, mislim da how to share ps4 digital games.

Samo menda morata biti obe konzoli povezani z netom in v obeh konzolah mora biti od drugega account primarni in oba morata imeti plus, ker se licenca preverja na 5-15 minut. Kar pomeni da lahko oba drug drugemu sherata igre, ampak lastnih iger pa takrat ne moreš igrat. Dveh konzol pa nebom nikdar imel, tako da ne morem sprobat :D

Najbližje kaj bomo prišli pravemu game sheru iger je z tem 2.0 patchom, ampak to spet bol tak tak ker mora biti preveč pogojev izpolnjenih da bi lahko praktično delovalo. To je kot stari prerek, iti okoli riti v žep, zato ker bi bil dosti lažji in majn tehnično intenzivna pot do tega kot simple download.

Sem pa pripravlen to sprobati v praksi z kom ko izide. Vsaj the last of us remastered imam zanekrat :D.

Im konzola mi tudi idla 99% časa trenutno in tudi v prihodnje verjetno nebo nič kaj drugače saj excluzivov ki me zanimajo ni prav dosti.

Urejano od Sawyer
Link to comment
Nevem. Kolko razumem ima aktivacija samo en pomen in to je sheranje digitalne vsebine in plusa.

Nekje je bil nek članek o ravno tvojem všprašanju, mislim da how to share ps4 digital games.

Samo menda morata biti obe konzoli povezani z netom in v obeh konzolah mora biti od drugega account primarni in oba morata imeti plus, ker se licenca preverja na 5-15 minut. Kar pomeni da lahko oba drug drugemu sherata igre, ampak lastnih iger pa takrat ne moreš igrat. Dveh konzol pa nebom nikdar imel, tako da ne morem sprobat :D

Najbližje kaj bomo prišli pravemu game sheru iger je z tem 2.0 patchom, ampak to spet bol tak tak ker mora biti preveč pogojev izpolnjenih da bi lahko praktično delovalo. To je kot stari prerek, iti okoli riti v žep, zato ker bi bil dosti lažji in majn tehnično intenzivna pot do tega kot simple download.

Sem pa pripravlen to sprobati v praksi z kom ko izide. Vsaj the last of us remastered imam zanekrat :D.

Im konzola mi tudi idla 99% časa trenutno in tudi v prihodnje verjetno nebo nič kaj drugače saj excluzivov ki me zanimajo ni prav dosti.

sawyer saj v besedilu vse lepo in prav in v teoriji tudi to špila čakaj da to ven pride potem se bo pokazalo kako bo vse delovalo in ja se strinjam naj raje to tehnologijo dajo telefone,tablice itd.. bom pa tudi sam pozkusil z isto igro kot ti da vidimo kaj je sony naredil

Link to comment
  • vrhovni

Na današnji Sony pre-TGS predstavitvi je bila razkrita še ena novost 2.00 posodobitve. Teme prihajajo na PS4!

Customisable dashboard themes are headed to PlayStation 4 this autumn, Sony has confirmed.

post-803-1447710639_thumb.jpg

>http://youtu.be/L2SO-Wl1nzA

Prihod tem na PS4 je sicer že bila razkrita na spletu iz strani Sony-jevega predstavnika, a je ta nato to hitro zanikal. Ups. :D

Bolj kot tem bi se veselil nekakšne ureditve dolge liste iger in aplikacij? Mogoče razvrstitev v mape za demote, aplikacije in igre. Z opcijo pinanja.

post-803-144771063891_thumb.jpg

Urejano od matej1990
dodan video, dodane slike

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Prihajata prva modela mobilnega telefona, katera podpirata Remote Play.

Sony Xperia Z3 ter Z3 compact. Za igranje iger se povežeta z Dualshock gamepadom. Za osnovne funkcionalnosti (gledanje prijateljov kako igrajo ter dostop do trgovine) pa ni potrebe po gamepadu.

>https://www.youtube.com/watch?v=0GtDovDWwsU

Torej če prav razumem bo brez gamepada funkcionalnost podobna, kot če povežeš katerokoli android napravo (osnovna navigacija menujev) le da hkrati še streama video na zaslon, torej ni treba biti pred TVjem. Če pa priklopiš še gamepad pa zna biti remote play še boljši kot na viti, ker imaš v bistvu v rokah dualshock kjer ni potrebe po virtualnih gumbih kot pri viti.

Vsekakor zanimiva opcija :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.