Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

2.0 je super pošlihtal tudi veliko ostalih manjših stvari.

Npr. končno ko dobiš trophy se s klikom PS gumba odpre trophy in ne home screen (kot je to imel že x360), vse periferije za enega igralca so združene v eno info okence (stanje baterije na gamepadu, slušalkah, mikrofon itd.) in voice commandi se z uporabo slušalk automatsko preklopijo na mikrofon od slušalk (po default so na kameri, ter če jo mjutaš ni hotel voice commandov sprejet preko gold wireless slušalk), spremenili so ime ter opis "sleep mode" kjer bolj potrobno opiše kaj sploh to je za opcije.

Da ne omenjam veeliiiko lažje browsanje streamov ter iskanje streamov po seznamu iger itd.

Skratka veliko tudi manjših stvari so popatchali ter izboljšali.

Več kot odličen update! :)

Link to comment
  • vrhovni

Jaz sem update še uspel dobit dol in inštalirat ampak še tisto sem dobil s težavo. Pol mi je pa Driveclub stalno dol metalo pa youtube ni delal. Skratka spet je šlo vse v tri marjetice, pa najbrž bo situacija še slabša, novo leto je tik pred zdajci z vsemi prazniki in novih lastnikov konzol bo še več naval na strežnike pa nič manjši.

Upam da te reči poštimajo, ker ni prav nič luštno ko nekaj plačuješ pa tega ne moreš koristit ali pa ko se ti med igro stalno na zaslonu prikazuje error o neconnectivity...

10573384652.png

Link to comment

Skratka meni gre ze na jetra tale nagravžno smrdljivi psn.

Da pošljem sporočilo mi nalaga gnili interface 2 minuti, da ne govorim o ostalem sranju.

Raje naj poštimajo osnovne stvari kot pa dodajajo sama jetra kot so share play in podobna jajca.

Na x360 v šestih letih nisem imel toliko sranja kot v dveh tednih s nagravžnim psn-jem.

Link to comment
  • vrhovni

Če kdo išče YouTube aplikacijo, se le ta NE nahaja v PS4 trgovini (vsaj v SLO ne), ampak na namizju med igrami pod sekcijo TV & Video. Alternativa je tudi download iz PSN trgovine.

post-803-144771068912_thumb.jpg Zraven je po novem prisoten še YT app (aplikacije variirajo glede na izbrano lokacijo računa).

YT filmčki so vidni tudi v What's New sekciji:

You can also find and watch videos uploaded to YouTube by your PlayStation Network friends in the “What’s New” section of the PlayStation 4 and the PlayStation mobile app.

post-803-144771068904_thumb.png

To enjoy all the glory of your games, the YouTube app for PlayStation 4 lets you watch videos in up to 1080p and listen in 5.1 channel audio. The app also has our latest design for YouTube on TV that makes browsing faster and smoother.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Jaz še vedno pogrešam možnost, da se briše igro, ki si jo mogoče le enkrat zagnal in z njo povezane trofeje. To zaenkrat še vedno ni možno in potem obstaja cel kup iger pod profilom, ki kaže 0 - 5 %.

To bi bilo dobrodošlo, ampak še vedno nič glede tega. Upam da to uredijo, ker je res prav navgravžno to gledat :P.

10573384652.png

Link to comment
Jaz še vedno pogrešam možnost, da se briše igro, ki si jo mogoče le enkrat zagnal in z njo povezane trofeje. To zaenkrat še vedno ni možno in potem obstaja cel kup iger pod profilom, ki kaže 0 - 5 %.

To bi bilo dobrodošlo, ampak še vedno nič glede tega. Upam da to uredijo, ker je res prav navgravžno to gledat :P.

to bi tudi jaz rada imela. tudi na xbox me je to motilo. ok, čeprav mi dol visi za trofeje, ampak bi vseeno rada pobrisala igro

mistress3riple.png

Link to comment
Ok to mene ne moti, ker ne spremljam trofej.

Samo naj porihtajo ta nagravžni interface, da bo delal tako kot je treba ne da bulim v tisti vrteči krogec dve minuti, da preberem jebeni mesič.

jaz z msg nimam problemom. mi pa včasih ful dolgo prikazuje friend listo.

v bistvu me to ne moti toliko. jaz nisem tok zahtevna. jaz prižgem ps in začnem igrati. če je kdo gor ali ne, sploh ne gledam, samo ob sobotah zvečere, če se odločim igrati bf4. msg zelo redko dobivam, tako da se resnično trenutno nima kaj za pritoževati. jaz sem imela več problemom na xbox, tako da mi je ps trenutno fajn

mistress3riple.png

Link to comment
  • vrhovni

Če ne bi bile določene trofeje totalno debilne, potem ne bi bilo težav s platino. :)

Tole, da imam igre z 0% trofejami, me ne moti (mogoče čisto malo :tepen:). Me pa ekstremno moti to, da ko zaženem igro, se trofeje za to igro ne prikažejo na vrhu seznama trofej (razen če si igro zagnal prvič ali pa si dobil kakšno novo trofejo v tej igri). In potem moram brskati po celotnem seznamu trofej, da najdem trofeje od igre, ki sem jo igral že pred nekaj časa nazaj... in to vedno znova, ko hočem videti trofeje od te igre. :x

Jaz si želim, da se trofeje za igro, ki jo igraš avtomatsko pokažejo na vrhu seznama trofej ali pa vsaj da lahko pinaš trofeje na vrh seznama. :begging:

Če ima kdo slučajno težave s standby oz po novem poimenovana rest mode funkcijo (ko se PS4 več ne vklopi/zbudi iz tega moda), pa je tukaj rešitev:

post-803-144771069038_thumb.png Opcija 3 je: Update System Software

Če to ne zaleže, je ena možnost še opcija 5: Rebuild Database

Če tudi to ne pomaga, pa je potem edina opcija še 4: Restore Default Settings

Kako priti v safe mode in kaj točno so opcije 3, 4 in 5 pa tukaj: PS4 - Safe Mode

Če pa se PS4 obesi in kaže zaslon s "health and safety warnings" napisom, potem pa se lahko izvede tole:

Hold the Power button, power off, and then reboot the PS4.

Upam da nihče ni imel teh PS4 simptomov. :beer:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.