Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

To debato sem že imel, ko smo na x360 na veliko lovili achievemente. Se je zgodilo, da so serverje ugasnili, da so kaksni achievementi glichnili, da sploh niso bili možni zaradi napake v kodi.... V glavnem, miljon možnosti, da si izvisel in ne vem, zakaj bi bilo brisanje iger tak problem.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Po dolgem času bi rad zamenjal headset...trenutno imam Turtle Beach xp500..odločam se med Astro A50 (ps4 edition) ali pa novimi Turtle Beach elite 800 (izidejo 7 novembra) itak nevem za kere se naj odločim...zanima me kje naj to kupim? Imam Visa electron..mogoče kak link, ki jim gre zaupat in da pošiljajo v Slovenijo..nimam pa dobenih izkušenj z nakupom preko neta.

edit: najdel sem na amazon.de in neki austrijski gamesonly.at in nevem kak je glede poštnine, da ni ki 100 evrov zraven :-) in če sploh pošiljajo v SLO...

Urejano od Tadej SLO
Link to comment

Kako se obnesejo PX4? Sam sem bil pred kratkim tik pred tem, da bi jih nabavil - pravtako z amazon.

Samo so baje neke nepotrebne komplikacije, kam ti naj pošilja game audio, chat. Sploh če jih ne uporabljaš čisto vsakič (včasih imaš audio preko tv, ker igraš couch coop, ali jih priklopiš na drug sistem itd) ter moraš it vsakič v nastavitve vse prenastavit?

Pri Sony Gold pa avtomatsko zazna, ko se priklopijo, ter pošlje audio na slušalke.

Ter voice chat nasploh bi naj bil problematičen? Je treba priklaplat žično na kontroler, drugače chat ne deluje?

Vprašam, ker sem iz različnih virov slišal različne informacije, pa me zanima dejansko "real world user" mnenje.

Link to comment
Kako se obnesejo PX4? Sam sem bil pred kratkim tik pred tem, da bi jih nabavil - pravtako z amazon.

Samo so baje neke nepotrebne komplikacije, kam ti naj pošilja game audio, chat. Sploh če jih ne uporabljaš čisto vsakič (včasih imaš audio preko tv, ker igraš couch coop, ali jih priklopiš na drug sistem itd) ter moraš it vsakič v nastavitve vse prenastavit?

Pri Sony Gold pa avtomatsko zazna, ko se priklopijo, ter pošlje audio na slušalke.

Ter voice chat nasploh bi naj bil problematičen? Je treba priklaplat žično na kontroler, drugače chat ne deluje?

Vprašam, ker sem iz različnih virov slišal različne informacije, pa me zanima dejansko "real world user" mnenje.

jaz sem z njimi zadovoljna, res pa je, da nisem zahteven uporabnik. vsakič nastavitve prenastavt? ne vem no, jaz tega ne delal in mi vse deluje.

za voice chat je pa res, seveda če imaš ps4 :D

mistress3riple.png

Link to comment
  • vrhovni

Pred časom je bilo govora o remote play Xperia Z3 in PS4.

Ne več. Tudi kdor si lasti telefon Xperia Z2 ali tablični računalnik Z2 mu bo omogočen remote play PS4. :hyper:

PS4 Remote Play Support Added for Sony Xperia Z2 and Xperia Z2 Tablet

Since its first unveiling at IFA, the reception around PS4™ Remote Play** on Xperia Z3 series has been fevered, far exceeding our expectations. Our initial intention was to wait until early in the New Year to extend the experience for Xperia Z2 and Xperia Z2 Tablet users, but both demand and excitement meant we just couldn’t wait. With the PS4™ Remote Play launch for Xperia Z3 series here, Xperia Z2 and Xperia Z2 Tablet will now also be “PS4™ Remote Play ready” with full DUALSHOCK®4 Wireless Controller compatibility… ready to act as a remote screen to connect and control your games on PlayStation® 4. PS4™ Remote Play is also available for PlayStation® Vita and PlayStation® TV, which is rolling out in Europe starting November 14, but Xperia is – and will remain – the only smartphone and tablet range where you’ll find the full and official PS4™ Remote Play experience.

EDIT: Ampak tole moram pa preizkusit, ko bo to mogoče. Me zanima kako bo to šlo s tablico Xperia Z2. To imam. :)

In še glede FW v2.01

post-4424-144771069161_thumb.png

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
Pred časom je bilo govora o remote play Xperia Z3 in PS4.

Ne več. Tudi kdor si lasti telefon Xperia Z2 ali tablični računalnik Z2 mu bo omogočen remote play PS4. :hyper:

EDIT: Ampak tole moram pa preizkusit, ko bo to mogoče. Me zanima kako bo to šlo s tablico Xperia Z2. To imam. :)

Obstaja že tudi port, kjer PS4 Remote Play deluje na vseh Android 4.4 KitKat ali novejših napravah: KLIK!

Žal je pa trenutno potreben root.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Se se komu zdi da odkar je bil 2.0 update je pri live streamu slabsa slika in to kar zelo?

Sicer je kvaliteta slike odvisna (tudi) od internetne povezave streamerja ter gledalca, ampak jaz pa imam ravno kontra izkušnjo.

Jaz sem imel težave z povezavanjem (povezava se sploh ni vpostavila) ravno tik pred updatom.

Po updejtu pa mi vsaj gledanje streamov deluje dosti bolj zanesljivo ter gladko.

Link to comment
Zanimivo.. Ker jst pa pred updateom nisem imel problemov slika je bila skoraj hd sedaj je pa vse kockasto

Tudi meni je kockasta prvih nekaj sekund, potem pa se popravi. Ker prvo zloada low quality sliko, ker je manj podatkov ter hitrej naloži, da se lahko predvaja in ne buliš v prazen zaslon - šele potem se začne nalagat HD content.

Vsi streami funkcionirajo tako - tudi youtube ti takoj naloži 360p video ter potem ob predvajanju naloži še 720/1080P in avtomatsko preklopi.

Link to comment

Sem zasledil streamerje kateri imajo konstantno slabo sliko, če pa grem gledat katerega koli drugega pa je takoj boljša - torej ni tvoj internet bottleneck, ker tudi sam imam 100mbps optiko.

Razen če imaš res pri vseh to težavo - kot rečeno pa je meni bilo ravno kontra pred updejtom :headscratch:

Je pa tudi res da zadnje čase nekaj meštrujejo z serverji ter je izkušnja nekonsitentna. Recimo sporočila so mi funkcionirala instantno - na PS4 ter na povezani tablici.

Sedaj pa traja po 15 minut da pošlje sporočilo ter vmes 5 krat error ven vrže.... :no_no:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.