Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Drugače pa to s streami je odvisno tudi od tega, vsaj za twitch vem, za ustream pač ne, kakšno kvaliteto slike pri streamu določi tisti, ki igro streama. Mislim da obstajajo 4 kvalitete streamanja, če se prav spomnim. Če je že v izviru določena 2 ali slabša kvaliteta potem čudeža ni pričakovat. Kako je pa v praksi pa žal ne vem.

10573384652.png

Link to comment

Mene zanima nekaj, z kolegom imava narjen gameshare in vse deluje ok...ampak zanima me sledeče, če en kupi igro jo lahko igrata oba to je vse ok, kako paje z season passi? Če kupim jaz season pass bo potem kolega mel dostop do season passa tudi ali do dodatkov al ne? Deluje ta season pass varianta na en account mogoče?

mateiix.png
Link to comment
  • vrhovni

Da! To pomeni da ti Sony avtomatsko zaračuna za podaljšanje PS+ naročnine, ko ti ta poteče oz. avtomatsko zaračuna pre-order ko so zadeve tik pred izidom.

Torej ta zadevati ti olajša brige. Pri PS+ naročnini te tako ne more presenetiti, da kar naenkrat PS+ igre/storitve več ne delujejo (Sony te zaradi bog-si-ga-vedi-zakaj sploh ne opozori da ti bo naročnina potekla). Pri pre-orderjih pa ne rabiš skrbet da imaš denar na njihovem računu (wallet funds), ampak ti ga sproti avtomatsko odteguje od kartice/paypala.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Zivjo,pravkar sem kupil ps4.

mene pa zanima kje naj kupujem igre da bi bile najcenejše prvo igro fifa 15 sem kupil na goblinu..gta 5 pa prednarocil gameshop.si ...kupujem pa pač na slo straneh ker nimam master kartico...imam samo to kartico od gorenjske banke in mislim da znjo ne morem kupovati po tujih straneh.

Link to comment
  • vrhovni
Mam optika pa ni hd...

Potem pa imaš počasno optiko! :tepen:

Žal optika sama po sebi še ni pogoj za hitro delovanje. ;)

  • Je ta isti video v HD na PC-ju/tablici/telefonu (prepričaj se da je HD)?
  • Kako imaš povezan PS4 v internet? Če ga imaš brezžično, ga poskusi priklopiti še žično. Lahko da ti wireless ne sfolga zaradi prevelike oddaljenosti (prešibke povezave) PS4 od ruterja.
  • Naredi test hitrosti interneta na PS4 in povej rezultate: [settings] > [Network] > [Test Internet Connection].

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.