Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Prah, prstni odtisi,... se bodo na beli konzoli in kontrolerju sigurno manj videli kot na črni.

Po več urah igranja bo zagotovo izgledal enako kot ob 0 urah igranja. Do sedaj se uporabniki na spletu še niso pritoževali. Vprašanje pa je kako bo izgledal čez par let. Tega ne ve nihče. Vem da Wii se mi je rahlo obarval rumeno, ampak misli da je bilo krivo sonce. Pomembno je, da nanj ne sije direktno sonce (UV) in da v prostoru kjer igraš ne kadiš.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

ja kot ti je ,že povedal matej1990 sigurno da če boš veliko igral se bo disk kar hitro zapolnil je pa res sam si lastim črn ps4 in vsak prst odtis se gor pozna in pa tudi razmišljam o menjavi diska frino je če se ne motim pri sonyu velja garancija če zamenjaš disk kontoler je odličen lepo sede v roke in jaz lahko več ur skupaj igram ne da bi me roke potem kaj bolele in pa ima dosti uporabnih funkcij edino nakup ps4 kamere ti odsvetujem ker razen tega da imaš glasovne ukaze,playroom in pan za posnetke se ti ne bo izplačala:D:beer:

Link to comment
  • vrhovni

Sony Bend Studio (Syphon Filter, Uncharted: Golden Abyss) delajo na novi PS4 igri z Unreal Engine 4 pogonom:

Bend Studio is aggressively hiring senior talent for a big new project. You might know them for Uncharted: Golden Abyss, which raised expectations for the Vita’s performance ceiling. Or maybe you know them as the studio that created Syphon Filter. Now though, after over a year of pre-production, they’re rolling into full production on a big next-gen PlayStation 4 title using Unreal Engine 4, and are looking for console-ready veterans to fill out the team.

I think the thing I’m most excited about is the fact we’re doing a PS4 game, and it’s next gen, and to me that means we face the challenges of reaching a quality bar that’s going to make for an awesome experience for the player. Being able to do that, as a small studio in central Oregon, but as a fully-owned studio with PlayStation’s full support, means we can reach a quality bar that’s really really high. We’re looking for badass coders to help us push the PS4 somewhere it’s never been before.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Stari dej pojasni tvoje prepricanje o menjavi kaj si pridobil?

Že ko vidiš zadevo rečeš evo to pa je to že design (xbox pa je škatla) potem kontroler glej kot noč in dan. Od Xbox-a je nekako cenen že na otip vglavnem pri xbox-u ni to to. Medtem pa, ko imaš v rokah PS4 kontoler že veš to je to. Kontoler ima tudi touchpad za katerega sem sicer mislil, da je kar nekaj samo kar veliko pridobiš z njim v sami igri. Dejansko je vključen v igro na določenih odsekih. Dodatni zvočni efekti prihajajo iz kontrolerja in kontroler ni na baterije. Potem pa še grafika na ps4 je res next gen medtem, ko na Xbox-u imaš vsega boga za delat to predvsem mislim na multimedijske vsebine nimaš pa tistega filinga v igri. Potem pa smo pri ekskluzivnih igrah te so neprimerno boljše za PS4 pa tudi sama grafika je boljša pri PlayStation-u. Kar se tiče same inštalacije iger na konzole je tukaj tako vstaviš disk prvič v konzolo čez 3-5 minut igra dela ne pa, da čakaš od 1-2 uri zato, da se ti igra naloži na trdi disk kot je to v navadi pri xbox-u. Live naročnina pri xbox-u je spet taka, da dobiš kao dve igri samo ti igri nista nekaj v 1 letu sem dobil le 1 dobro igro za igrat. Pri PS4 na PSN+ pa v prvem dnevu nadaljevanje serije infamous. Tukaj lahko nadgradiš trdi disk pri xbox-u imaš 500gb in je to to. Dejansko sta konzoli kot noč in dan. PS4 JE FROM GAMERS TO GAMERS na Xbox One pa lahko tudi tv gledaš z glasovnimi ukazi če ti paše. Samo za igre glih ni ;).

Urejano od xboxer
Link to comment

Hmm, ne morem se glih strinjat v vsem kar si omenil.Kakor sem razumel tvojo prvo objavo si bil pristaš xboxa kar nekaj časa, in jst mislim , da se zadeve čez noč ne pokvarijo.Očitno tvoje mnenje izhaja iz osebnih zamer ,ker pač nisi dobil igro ali dve zastonj in vsi tvoji frendi so prešaltali na Ps4 in zdej si ti osamljen in kaj češ ali plavaš proti toku ali z njim ti si izbral slednje kot nekateri ki jih poznam.Pustimo to.Če bi rad lepoto pejt frizerju pa boš lep.Še vedno je M$ glavni pri razvoju orodij za igre ali ne?So igre na XO in PS4 ekskluzive tako pač je kar ti bolj odgovarja.Kar se tiče kontrolerja sem probal oba in se mi zdi bolj uporaben na XO, mislim sede v roko ko ata na mamo.Zaradi zvoka iz njega pa že ne mislim kupiti ps4.Kupi si slušalke kot vsi hardcore gamerji za katerega se ti izdajaš.Glej grafika na papirju ni ista v realnosti zaradi dveh slik več na sekundo jih ti ne opaziš s prostim očesom.Kar se tiče nalaganja iger se strinjam res traja tukej je minus za XO.Samo kakor sem seznanjen se hitreje naloži iz save-a.Ok trdi disk v redu bilo bi lahko enostavneje pa vendar igralska izkušnja je boljša zame in vse tiste ki so imeli xbox 360ko.

LP :P

Link to comment

Kar se tiče Xbox 360 se strinjam je bila zakon. Samo kar se tiče dizajna sorry meni je pomembno kak nekaj zgleda ;). Ja saj glede iger na Live kot sem ti rekel samo nebi rekel ravno zamere zaradi tega sicer bi želel kako dobro free igro verjetno ti kot pristaš XO tudi mar ne? Nikoli nisem bil neki gejmal z slušalkami raje dobre zvočnike, če mene vprašaš :). Kar se tiče iger se nebi s tabo strinjal sem dosti iger na Xbox-u sprobal. Samo nevem nekak mi ta One ne sede. Kontroler od Xboxa pa priznaš ali ne je fail. Kar se tiče zvoka iz kontrolerja sem omenil ker je kar cool zadeva, ki me je presenetla. Sicer pa vsak po svoje glej :). Enemu paše to drugemu ono ;). Medtem so pa tudi ekskluzive za Xbox One večinoma crap pa reči kar hočeš. Ja pristaš Xbox-a sem bil dolgo (poglej moj nick name :) ). Se so določene igre dobre na Xbox One ampak so te iste igre na voljo tudi za PS4. Aja 2 sva šla na PS4 ostali so na Xbox-ih. Sicer pa kot sem ti rekel vsak po svoje enemu je XO top, drugemu PS4 :).

Lp.

Link to comment

Kraljevski, zihr boš pršu na dark side, slej ko prej ;) pa še tema od PS4,požrli te bomo, ahhaahha. kar se kontrolerjev tiče, sta oba odlična, se mi pa zdi microsoftov vseeno malo bolj kompaktno narejen. Ne škripa tok kot od ps4. Kar se pa ostalega tiče (al pa kurce) , je pa itak stvar posameznika in njegovih želja ter navade. Vsekakor pa ni takšne razlike med njima, kot jo xboxer navaja.

Note3 & Tapatalk4

Link to comment

Posodobitev za SHAREfactory in nove predloge...

We are very pleased to announce the release of our latest update to SHAREfactory™. The main features in this latest update include:

SHAREfactory Themes can now be downloaded from the PlayStation®Store

Added My Gallery screen where players can view and share exported SHAREfactory videos

Player profile pictures and avatars can be used as stickers

With this latest update, sharing your videos from SHAREfactory just got a lot easier with the new My Gallery feature. Videos can now be shared to YouTube and Facebook anytime from within SHAREfactory.

You can now also add an extra level of personalization by adding your profile pictures and avatars to your SHAREfactory projects as stickers.

Perhaps the biggest change with this update is that SHAREfactory Themes are now available from the PlayStation®Store. Later today you will be able to download the following themes:

Destiny (Free)

Little Big Planet 3 (€0.99)

Pro Evolution Soccer 2015 (Free)

SHAREfactory: 80's (€0.99)

Plants vs. Zombies Garden Warfare (Free)

Killzone Shadow Fall (Free)

From now on, all new SHAREfactory themes will be made available through the PlayStation®Store so keep checking back regularly for new themes for your favorite PlayStation games.

We want to see what you create with these brand new additions, so head over to our SHAREfactory Sharing thread and post your work!: http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-SHARE/SHAREfactory-How-awesome-am-I/td-p/21114939

Link

BessieSABU.png

Link to comment

Ratchet & Clank have been a part of our lives at Insomniac for over 12 years. To this day, the series inspires us with the promise of new planetary adventures, propulsive action, and intergalactic wonder.

In 2015, we have the rare (actually, for us, unprecedented) opportunity to expand Ratchet’s universe simultaneously in two forms. We’ll continue our involvement with the Ratchet & Clank feature film. And we’re excited to announce that we’re also developing a game that shares the film’s vision of Ratchet’s origin story. As featured in Sony’s press conference, the game re-imagines the original Ratchet & Clank, with updated gameplay and completely new visuals built from the ground up for the PlayStation 4.

Our California and North Carolina studios are making the game together, marking our deepest cross-country collaboration to date. Many of the original developers responsible for the very first Ratchet & Clank game have an opportunity to create the stunning Solana Galaxy that they–and our fans–have always wanted to see. Longtime Design Director Brian Allgeier, Studio Director Chad Dezern, and Game Director Shaun McCabe will lead the project.

Stay tuned to our social media channels for more updates.

Link

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.