Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Od drevi je za PS4 na voljo nov media player!

post-4424-144771102971_thumb.jpg

The Media Player works with both your home server and when plugging a USB stick with media into one of the available ports on the PS4. Your home server will appear as a media option in the player automatically and finding your media is simple and quick. You may also simply enjoy music as background music on your PS4!

post-4424-144771102984_thumb.jpg

Podprti formati:

Video

  • MKV
    • Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
    • Audio: MP3, AAC LC, AC-3 (Dolby Digital)

    [*]AVI

    • Visual: MPEG4 ASP, H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
    • Audio: MP3, AAC LC, AC-3 (Dolby Digital)

    [*]MP4

    • Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
    • Audio: AAC LC, AC-3 (Dolby Digital)

    [*]MPEG-2 TS

    • Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2, MPEG2 Visual
    • Audio: MP2 (MPEG2 Audio Layer 2), AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
    • AVCHD: (.m2ts, .mts)

Photo

  • JPEG (based on DCF 2.0/Exif 2.21)
  • BMP
  • PNG

Music

  • MP3
  • AAC (M4A)

post-4424-144771102988_thumb.jpg

post-4424-144771102981_thumb.jpg

Urejano od matej1990
urejen tekst in dodana slika

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Sem poskusil DLNA ampak najbrž je pri meni problem ali pač? Predvajal sem Sonyjevo konferenco v 1080i MPEG-2 pa je stvar rabila vsaj 15 sekund da se je nekje zaženila, da ne omenjam da se je itak zatikala. Pri filmih pa je stvar podobna, le da je še slabše.

Torej kar se mene tiče tole predvajanje preko mreže je no-go zame. Edino poskusil nisem še preko USBja.

10573384652.png

Link to comment

post-101-144771112454_thumb.jpg

New 1TB PS4 Ultimate Player Edition launches next month (CUH-1168)

post-101-144771112476_thumb.jpg

Japonci dobijo novo verzijo CUH-1200 s 500GB diskom link

Nova verzija bo imela mat pokrov za HDD.

console sports a 8% reduction in power consumption and a 10% reduction in weight

Ostale spec. ostajajo več ali manju enake, tudi cena.

Colors: Jet Black/Glacier White

Model: CUH-1200 series

Suggested Retail Price: Japan: 39,980 yen + tax / North America: $399 / Europe: €399

Main processor:

Single-chip custom processor

CPU: x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores

GPU: 1.84 TFLOPS, AMD next-Generation Radeon ™ based graphics engine

Memory: GDDR5 8GB

Hard Disk: 500 GB

Dimensions: About 275mm × 53mm × 305 mm

Weight: About 2.5kg

Optical drive: BD 6-speed CAV, DVD 8 speed CAV

Input and output: Super-Speed ​​USB (USB 3.0) port × 2, AUX port × 1

Communication:

Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) × 1

IEEE 802.11 b / g / n

Bluetooth® 2.1 (EDR)

Power supply: AC 100-240V, 50 / 60Hz

Power consumption: Maximum 230W

Operating environment temperature: 5 ℃ – 35 ℃

AV output:

HDMI ™ output terminal

Optical digital output terminal

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

>http://youtu.be/adEBUZyX-Ao

1TB verzija bo na voljo v EU od 15. julija dalje! Kakšna bo cena zaenkrat še ni znano.

Pri Eurogamerju so že potrdili da gre za isto drobovje kot do sedaj (ni nova Japonska verzija z mat pokrovom in določenimi strojnimi spremembami).

Bo pa nova PS4 revizija enkrat (kmalu?) na voljo tudi pri nas.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

eno vprašanje...trenutno imam na ps4 UK račun, sem pa sedaj opazil da ima US kar ugodnejše cene...sploh za ps+...zanima me, če si jaz naredim US račun, lahko potem normalno kupujem na ps storu vse in bo tudi delovalo? in kako je z fizičnimi igrami, kupljenimi pri nas? Slovensko viso od Abanke bi sprejelo za plačilo? Bi se potem glede državo računa, iskali tudi serverji za multiplayer, ali bodo vseeno evropski? (za lag me zanima..)

hvala za odgovore!:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

psn - kovsejr7

Link to comment
eno vprašanje...trenutno imam na ps4 UK račun, sem pa sedaj opazil da ima US kar ugodnejše cene...sploh za ps+...zanima me, če si jaz naredim US račun, lahko potem normalno kupujem na ps storu vse in bo tudi delovalo? in kako je z fizičnimi igrami, kupljenimi pri nas? Slovensko viso od Abanke bi sprejelo za plačilo? Bi se potem glede državo računa, iskali tudi serverji za multiplayer, ali bodo vseeno evropski? (za lag me zanima..)

hvala za odgovore!:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kar se tiče plačevanja na US računu, potrebuješ ameriško kreditno kartico ali pa ameriški paypal račun. Kar se tiče igranja z US računom, igraš normalno brez kakršnegakoli laga.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
eno vprašanje...trenutno imam na ps4 UK račun, sem pa sedaj opazil da ima US kar ugodnejše cene...sploh za ps+...zanima me, če si jaz naredim US račun, lahko potem normalno kupujem na ps storu vse in bo tudi delovalo? in kako je z fizičnimi igrami, kupljenimi pri nas? Slovensko viso od Abanke bi sprejelo za plačilo? Bi se potem glede državo računa, iskali tudi serverji za multiplayer, ali bodo vseeno evropski? (za lag me zanima..)

hvala za odgovore!:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mene zanimajo iste stvari - kateri račun se najbolj splača? Cene so najnižje v US, to vem, ampak ima US račun kake minuse? Oziroma ima SLO račun kake prednosti?

Recimo, da kupim fizično igro v SLO in ima zraven neko kodo za DLC, bom to kodo lahko izkoristil samo na evropskem računu?

Če imam na konzoli SLO in US račun in imam na US računu aktiviran PS+, a lahko pol normalno igram multiplayer tudi na SLO računu, ki nima PS+? Kaj pa tiste igre, ki sem jih downloadal na US računu, lahko igram na SLO računu?

Še kak drug nasvet?

Sem iskal zdaj pol ure po tej temi, pa nisem bil zadovoljen z najdenim. Mogoče ne znam iskat.:yuck:

LP:beer:

Link to comment

Splača se imeti in SLO in US račun. Dostikrat so na SLO storu razne akcije, ki jih na US accountih ni. Če kupiš fizično igro v SLO in je zraven DLC, ti bo ta koda delala na evropskem računu. Če imaš na konzoli aktiviran PS+ na US računu, lahko igraš igre tudi na SLO računu, vendar si moraš naštimati še US račun kot primary na konzoli.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Predvsem je s SLO računom manj komplikacij kar se tiče plačevanja, DLC-ji se morajo regijsko ujemat z glavno igro, torej če je igra EU, mora biti DLC tudi EU. USA račun si lahko polniš tudi z prepaid karticami. Igre kupljene z drugim računom brez težav igraš na drugem računo, le pri DLC-jih moraš pazit, da jih kupuješ na pravem mestu...

Ena prednost SLO računa je, da imaš na lestvicah SLO zastavico :D

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.