Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Mene denimo ne zanima, kdo gre v party in kaj se tam pogovarjajo, ampak kdaj kdo pride online in se takrat zmeniš kako stvar. Zdaj vidiš samo kdo je online ko gre v party, če gre. Če ne gre sploh ne veš da je gor dokler ne prekineš igre oz. jo pavziraš in greš gledat. Pač party ima svojo funkcijo, če bi pa dobil opcijo obvestila online bi bila pa druga reč. Stvar ni enaka.

10573384652.png

Link to comment
Mene denimo ne zanima, kdo gre v party in kaj se tam pogovarjajo, ampak kdaj kdo pride online in se takrat zmeniš kako stvar. Zdaj vidiš samo kdo je online ko gre v party, če gre. Če ne gre sploh ne veš da je gor dokler ne prekineš igre oz. jo pavziraš in greš gledat. Pač party ima svojo funkcijo, če bi pa dobil opcijo obvestila online bi bila pa druga reč. Stvar ni enaka.

se popolnoma strinjam s tvojim komentarjem

japanboy
:beer::rock:
Link to comment
  • vrhovni

The Force Is Strong With PlayStation!

>https://youtu.be/J4carCZvH6g

Limited edicija PS4 1TB konzola bundle. Na voljo od 17.11.2015.

The console will be available in three bundles. The first contains a standard edition of Star Wars: Battlefront along with the 500GB console, standard black controller, and usual trimmings.

The other two bundles are Limited Editions and include a very cool Darth Vader-themed Dual Shock 4. You can opt for Star Wars: Battlefront Deluxe Edition or Disney infinity 3.0 with Rise Against the Empire Play Set Pack and Boba Fett figure.

All three bundles come with a voucher to download four classic Star Wars titles, made playable on PS4 for the first time with polished-up graphics and full trophy support: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Jedi Starfighter and Star Wars Bounty Hunter.

post-4424-144771120439_thumb.jpg

post-4424-144771120374_thumb.jpg

Urejano od japanboy
Dodan citat + sliki

10573384652.png

Link to comment
Mene denimo ne zanima, kdo gre v party in kaj se tam pogovarjajo, ampak kdaj kdo pride online in se takrat zmeniš kako stvar. Zdaj vidiš samo kdo je online ko gre v party, če gre. Če ne gre sploh ne veš da je gor dokler ne prekineš igre oz. jo pavziraš in greš gledat. Pač party ima svojo funkcijo, če bi pa dobil opcijo obvestila online bi bila pa druga reč. Stvar ni enaka.

No vsekakor brezvezno, mene moti da mi na ekranu v desnem kotu blinka nonstop.

Ajde pa pogojno, da natepavas samo eno online igro in da te obvesti kdaj pride tvoj soborec se nekako pokleknem.

Da pa igras samo sp igre je pa tole res sekret gadget. Ali pa da si firbec.

Tako, da vstrajam. Smeti!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • vrhovni

Se popolnoma strinjam.

Konec koncev gre za čisto osnovno funkcijo družabnega igranja. Zakaj še vedno ni implementirana mi ni jasno... Tudi za prej omenjen offline status velja enako. Pač včasih je fino če te ob igranju nihče ne moti. Še posebej moti to da je vse skupaj že obstajalo na PS3.

Dodatno bi rad imel opcijo, da izberem točno pri kom me znan online status. Pri vseh dodanih kontaktih me namreč ne.

Drugače pa tale nov PS4 updejt bi znal bit zanimiv pri pomoči iskanja soigralcev z istimi interesi (predvsem igrami).

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

ne vem čemu se sony brani zaslužka...prodali bi jih na tisoče, če ne deset-tisoče kosov po celem svetu z lahkoto. na enem kosu pa imajo 10-15€ čistega zaslužka, najmanj. to kitajčki delajo za male pare.

Link to comment
  • vrhovni
Zanimanje zanj je veliko.

Jaz mislim, da je tole najboljši bundle s katerim so lahko "trofili." Črna je absolutno klasika, v bistvu od PS2 dalje. Pa nasploh še Darth Vader in Star Wars. Bolje ne bi moglo biti. Tole se zna za novoletne praznike in tam okoli prodajat bolje kot vroče žemljice. In če računamo na to, da je bilo že ob oznanitvi zanimanje za Star Wars ogromno, igra je v določenem smislu oglaševanja ekskluziva za PS4, pa še ob E3ju je bila na tweetih daleč spredaj pred vsemi, potem Sonyju $$$ sploh ne uidejo. :)

10573384652.png

Link to comment

http://www.comshop.si/shop/details/215

[h=1]Otvoritev trgovine GamePlay[/h] ComShopova nova trgovina GamePlay, izrecno namenjena nadobudnim igričarjem, 1. septembra 2015 odpira svoje duri.

Na otvoritvi prve specializirane trgovine za igralce videoiger v Sloveniji, ki se bo pričela ob 12. uri, bo možno premierno preizkusiti težko pričakovani igri Mad Max in Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Dogodek, popestren z DJ izvajalcem in glasbo, se bo odvijal kar na prostem, na parkirišču pred trgovino (ComShop, PE BTC Hala 9).

Žeje potrebni obiskovalci se bodo lahko okrepčali z raznovrstnimi energijskimi pijačami znamke Monster Energy.

Vsak, ki bo na dan otvoritve prednaročil Activisionovo prvoosebno strelsko igro Call of Duty: Black Ops 3, bo zraven prejel še mičen paket raznolikih daril, ki bodo obsegala uradni poster, podlogo za miško in nalepko.

Na otvoritvi bo zasijala tudi scenografija v duhu igre Mad Max – prisotni bodo cosplayerji, ki se bodo med drugim ponašali tudi z avtom buggy.

Dogodek bodo dopolnjevali tudi mični otvoritveni popusti.

PlayStation 3 različica svetovne uspešnice Grand Theft Auto IV bo na voljo za samo 9,99€ (prej 19,99€), medtem ko bo PlayStation 4 verzija njenega še uspešnejšega nadaljevanja Grand Theft Auto V iz 69,99€ znižana na 39,99€.

PC edicija simulacije F1 2015 vas bo namesto 49,99€ oskubila za 29,99€, nogometno uspešnico Pro Evolution Soccer 2015, katere osnovna cena je 29,99€, pa bodo uporabniki konzole Xbox One lahko dobili za pičlih 19,99€.

Najslajši popust označujeta ugodno znižana zbirateljska edicija igre World of Warcraft: Warlords of Draenor (iz 79,99€ na 44,99€) in črni DualShock krmilnik za PlayStation 4, ki bo na voljo za 39,99€. Prvotna cena izdelka znaša 59,99€.

Poleg zgornjih popustov, ki jih nikakor ne smete zamuditi, pa otvoritvenih dobrin še zdaleč ni konec.

Prvih sto obiskovalcev bo deležnih posebnega darila, kupci igre Mad Max pa bodo zraven prejeli še majico z motivom igre.

Za razliko od slednjih bodo kupci Konamijeve pustolovščine Metal Gear Solid V: The Phantom Pain dobili ročno svetilko.

Ob s toliko dobrinami nasičeno otvoritveno ponudbo, zatorej nikakor ne pozabite, da se dogodek prične 1. septembra 2015 ob 12. uri na parkirišču pred PE BTC Halo 9 v Ljubljani. Se vidimo!

Link to comment

Tole sem zasledil na drugem forumu, dobre cene. Aja gre se pa za playgame trgovino.

Da ne boste rabili zapravljat svojega časa, še moje cene, le za vas! Otvoritev cen, le 1.september!

COD OPS3 PC VERZIJA 35EUR, PS4 x1 45EUR PS3 35EUR prednaročilo, dostavljeno na dan uradnega izida ali celo...)

GTA5 PC IN VSE KONZOLE LE 29EUR GTA4 ZA VSE SISTEME LE 4,9EUR

PS4 PLOŠČEK 29,99EUR

MAD MAX VSE VERZIJE 35EUR

F1 2015 PC 20EUR, F1 2015 VSE OSTALE VERZIJE 35EUR

PES 15 ZA VSE SISTEME 9,99EUR

Prvih sto obiskovalcev bo deležnih posebnega darila, BREZPLAČNE poštnine, sediš in naročiš :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

A bejz bejz no. Bodo pa ljudje ze locili med playgame in pa gameplay ane.

No moje mnenje je da se takih trgovin v slo pac ne splaca imeti ker nas vecina kupuje v tujini ali pa kar v digitalni obliki (meni najljubse). Verjamem pa da bosta kaksna babica pa dedek pred bozickom obiskala tale gameplay. Ostali meseci megla in minus.

Olso za logotip gameplay bi se vsaj lahko potrudili narediti privljacnejsega, ker tale je naravnost ogaben.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.