Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

pred 3 urami, BuffaloSLO pravi:

Si mogoče probal naložit kakšno igro na disk? Zanima me namreč, kako je potem ( če je) označeno, katera igra je na zunanjem disku in če imaš na voljo, da ti pokaze igre samo iz zunanjega diska.

Pa kako je označeno, če odstraniš disk.

A ti remova igro iz osnovnega pogleda ali ne, če ti jo, ti jo da nazaj na svoje mesto, ko spet dodaš disk?

Conali984.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 3 urami, BuffaloSLO pravi:

Si mogoče probal naložit kakšno igro na disk? Zanima me namreč, kako je potem ( če je) označeno, katera igra je na zunanjem disku in če imaš na voljo, da ti pokaze igre samo iz zunanjega diska.

 

Pred 2 minutami, conali pravi:

Pa kako je označeno, če odstraniš disk.

A ti remova igro iz osnovnega pogleda ali ne, če ti jo, ti jo da nazaj na svoje mesto, ko spet dodaš disk?

Nisem probaval še nič z nameščanjem na zunanji disk.

Sem danes zjutraj priklopil disk nazaj in dal prenašati par iger. Javim danes zvečer.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Sem sedaj pogledal kako je z igrami na zunanjem disku.


Igre niso nič posebej označene kadar so nameščene na zunanji disk. Tudi nikjer nisem zasledil opcije, da mi naj pokaže v samem meniju samo igre iz zunanjega diska:

20170209191808.png

 

Moraš iti pod info, kjer je razvidno katera igra je na zunanjem disku in katera na notranjem:

20170209191817.png

 

Da se pa iti v settings in nato storage in ko izbereš zunanji disk, lahko pogledaš katere igre so nameščene na njem:

20170209191833.png20170209191847.png20170209191853.png

 

Kar se mi zdi super je enostavno premikanje iger/aplikacij iz zunanjega diska na notranji disk in obratno!

20170209191859.png

 

No, poizkusil sem tudi kako je ko disk varno zaustavim in ga odklopim iz konzole. Takrat igra NE izgine iz PS4 menija, se pa pojavi ta znakec (trikotnik levo od imena označene igre igre):

20170209191933.png

Ko poizkusim zagnati igro mi pa javi to:

IMG_20170209_191956.jpg

Ko nazaj priklopim disk, se na hitro v kotu kjer konzola kaže uro pojavi znak za disk in ta trikotnik izgine. Takrat je igra ponovno na voljo za igranje.

 

Ko sem imel odklopljen disk, sem za foro izbrisal igro iz PS4 menija (na odklopljenem zunanjem disku je še vedno bila) in ko sem disk priklopil nazaj, se je pojavila nazaj. Torej ko je disk odklopljen dejansko izbrišeš samo ikono od igre iz menija, ki se nato pojavi nazaj ob priklopu diska.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Pred 11 minutami, matej1990 pravi:

Kar se mi zdi super je enostavno premikanje iger/aplikacij iz zunanjega diska na notranji disk in obratno!

 

Torej je možen samo premik igre iz notranjega na zunanjega? Sem mislo, da bo igro obvezno downloadat na zunanji disk. 

 

Pred 14 minutami, matej1990 pravi:

Ko sem imel odklopljen disk, sem za foro izbrisal igro iz PS4 menija (na odklopljenem zunanjem disku je še vedno bila)

 

NO SHIT!? A torej tale beta ne podpira magic mode? :lol: 

Link to comment
  • vrhovni
Pred 1 minuto, BuffaloSLO pravi:

Torej je možen samo premik igre iz notranjega na zunanjega? Sem mislo, da bo igro obvezno downloadat na zunanji disk. 

Ne... možno je premikanje v obe smeri.
Drugače pa v storage settingsih moraš določit kateri disk naj bo primarni za prenos oz. inštalacijo iger. Škoda da te kar sproti ob kliku na potrditev prenosa ne vpraša in bi lahko izbral.

Pred 1 minuto, BuffaloSLO pravi:

NO SHIT!? A torej tale beta ne podpira magic mode? :lol: 

Err... to je bila obrazložitev, da je bolj jasno kako in kaj. :) Jaz sem pričakoval da bo javilo corrupted data ali kaj podobnega.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Pred 8 minutami, conali pravi:

Mogoce zato, ker si downloadal, da ni se ugasnilo USB diska.

Je bila igra aktivna med rest mode in nalozena na USB disku?

Ne, igra ni bila aktivna.

Sej možno da mora biti izpolnjenih več naključnih pogojev, da se pojavi težava. Zdaj imam tak disk priklopljen in konzolo v rest mode, pa bom videl.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.