Skoči na vsebino

Killzone Shadow Fall


Bessie

Priporočene objave

Aha,ampak jaz sem dal prenašat pa mi prenaša sam 13GB? mogoče mi prenaša sam multiplayer? A to je samo do 31 zastonj?

Prenese celotno igro na disk.

S tem, da je single player zaklenjen, MP pa je odklenjen do 31.12 nakar se tudi MP zaklene.

(Z razliko od "klasičnih" PS+ ponudb, kjer igre ostanejo odklenjene dokler je PS+ naročnina aktivna. A KZ:SF je posebna akcija)

Vendar leveli ter vse kar se tačas pridobi v MP ostane tudi po tem ko se akcija zaključi ter se igra zaklene. (Če bi slučajno komu igra tačas postala všeč, ter bi jo želel na koncu kupiti)

Link to comment
  • vrhovni
Aha no hvala,vendar se vednose mi zdi cudno da meni prenasa samo 13GB,najprej je kazalo 41GB potem pa se je kar prestavilo na 13GB.

13GB je velik samo online trial oz. MP. Kolikor vem imaš ob začetku prenosa izbiro ali se naj najprej začne prenašati MP ali SP. Verjetno si izbral MP (13GB), na koncu pa se je prenesel še SP (28GB).

Razen če je Sony spremenil zadeve, tako kot je Bartala napisal in je možen prenos samo MP (brez SP).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Izšel je patch v 1.08:

This update fixes several common crashes, including the voice pack crash for Play-Go versions of the game and the spectator rollover crash," posted the studio on Facebook.

Pa še 2 novi mapi bosta na voljo za MP.

The maps were inspired by “key locations” from the single-player campaign, and will be made compatible with the shooter’s Custom Warzone feature.

Cruiser is a a close-to-mid-range combat map set in a decommissioned ISA cruiser where players will be tasked with dentifying and controlling its choke points.

The Hangar is an open map situated in the hangar bay of one of Helghan’s mining spires and contains alternative routes that will need to be secured for full control.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Igra bo dobila klan podporo:

The first phase will arrive with patch 1.09, which is currently slated for an early February release. This phase introduces clan system features to both the game and the website. The patch will add support for displaying clan tags alongside player names in the game, while the website will receive basic clan management functionality – including the ability to create clans, add/remove members, and promote members to clan officers.

In subsequent phases, we will expand on these features through free game patches and site updates, based in part on your feedback.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Tudi v standy ni updejtalo..sem pogledal pod zgodovino in ne duha ne sluha:-)

EDIT: sem danes malo boljše pogledal in je updejtalo samodejno Killzone, kot tudi B4...zgleda, da ob polnjenju DS4 v standby-načinu..jaz bi pričakoval, da poteka updejt kot na PS3 te opozori, da je na voljo novi..

Urejano od Tadej SLO
Link to comment

Vceraj probal in morm rect kar zanimiva igra. Graficno je woow je pa res da tole ni 60fps se prec pozna ce si prej igral bf4. Multiplayer je en razcefuk...par iger mi ni bilo jasno kaj se dela ampak potem hitro notr pades :) dobra fps igra...zame se bolsa k pa call of duty.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Neverjetno kako močno lagga oz. padec frame dropa verjetno na 25fps...prek MP voljo izgubiš..lepo so ga zje**** danes je prispel nov update verzija 1.12 velikosti 800mb.Žalostno pa je to, da hočem downloadat nove mape in mi enostavno ne deluje..piše ready to install in se nič ne zgodi..če pa zaženem iz KZ igre download se poveže na PSN in neka napaka.....imam pa EU igro, ter UK račun.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.