Skoči na vsebino

inFAMOUS Second Son + First Light


Bessie

Priporočene objave

Zvok je še boljši kot grafika, ko hodiš npr. po lužah se to sliši, medtem, ko grafično mokrih stopinj ni, enako se ne poznajo odtisi v pesku ipd. Uncharted 2/3 je npr to imel, zvok pa šviga, švaga od vsepovsod. Na začetku v neki sceni celo slišimo Nirvano...

Igra je odlična, po dolgem času (ok Beyond je bil tudi tak) ob igranju pozabim na čas in igram pozno v noč. Zgodba je morda malo plehka ampak naloge vlečejo, tudi postranske in nabiralniške, v prejšnih delih te je bolela glava, ko si zbiral kristalčke, tokrat to ni več tak problem in predvsem jih ni tako veliiiko.

Mesto je živo in povsod se nekaj dogaja, spreminja se dan noč, misije so raznolike in supermoči hitro in sproti nabiraš. Res, da ne moreš voziti koles, avtomobilov, letal ipd. kot v kakšnem GTAV...ampak kaj mi bo avto, če lahko šibam po strehah, zraku in tleh s svo super močjo, tudi Seattle ni tako obsežen kot otok v GTAV pa vendar se oddolži z za moj okus bolj vznemirljivimi nalogami in podrobnosti v mestu so včasih res neverjetne. V Rockstarovem peskovniku sem se silil k nalogam in mi je bilo v skoraj večje veselje brezciljno potovanje naokoli, tukaj pa komaj čakam s čim me bo presenetila naslednja naloga.

Sicer že tako ventiliram v smeri cele serije, tako, da so moj pozitivni komentarji lahko vzeti z rezervo, predvsem mi je v seriji vedno bil bolj všeč nadzor, kot v ostalih podobnih igrah nekako mi je lažje manevrirati s super močmi kot z "običajnimi" orožji.

Razen podobnega nadzora "drugorojenec" nima kake posebne naveze s prejšnimi deli (vsaj zaenkrat, nisem še končal) in ga brez težav lahko igra vsak novinec. Tudi samo igranje na Normal ni posebej zahtevno in redko se zgodi, da podležeš nasprotnikom (maraš bit res štor), kar pa nima hujših posledic, edino na začetku si lahko malo zmeden, dokler se še ne znaš orientirat po zemljevidu, kasneje to ni več problem.

V glavnem, če se komu zahoče bombastične next gen neonske razpaljotke je "neSlavni: Drugorojenec" prava stvar zanj, aj lajk it!

Me prav zanima kako se bo zaključilo... igram sicer good guya na Normal, sem nekje po 6-7urah verjetno nekje na polovici, bom pa po končanju šel še enkrat na Hard in takrat bom zloben.

No hejterji bodo itak našli kaj kar jim ne bo ustrezalo in bodo iskali dlako v jajcu... sam igram igre zato, da se imam fino in ne da trpim zaradi neumnosti ;)

Over & out!

BessieSABU.png

Link to comment

Hja frame dropa skoraj nisem opazil, žagice pa že zaradi plazme niso vidne kot morda na LCD-jih...po pravici povedano mi dol visi, če so ali jih ni, jaz se zabavam ob igranju in ne iščem zakaj mi morda nekaj ne bi bilo všeč in kot ventilator tega itak ne morem opaziti ;)... aja pa ni to opis samo kratek komentar po nekja urah igranja...

BessieSABU.png

Link to comment

Frame dropa nisem opazil, zaenkrat

Mi pa mesto malo pusto deluje, nezivahno.. ter ponavljajoce se standard stranske mini misije

cca 5-6 ur igranja 49 procentov obrnjeno (vse stranske misije).. zna biti kratka

Spreminjanje noc v dan je pa na glavne misije vezano kako kje se dogajajo

Je pa nocna varjanta zelo lepa graficno

Link to comment

Kwa pa vem saj imaš po mestu vsepovsod nekaj od prebivalcev, kriminalcev, cestnih muskontorjev, do protestnikov, policajev in posebnih enot, na cesti so vozila in promet ter oklepniki... nekako kot smo navajeni tudi že od prej, stranskih nalog se pa niti nisem še naveličal, nekako nisem imel tistega dej ja vu filinga (čeprav se mamilarska posla ipd. ponavljajo), razen pri grafitiranju mogoče, sem pa ene par območji spucal 100%

No zmotilo me je, da sem prišel že čez most, pa še nisme popucal vsega na oni strani oz. misije niso tako naravnane, da jih imaš na vsakem območju več...verjetno so pa rezervirane za bad guya.

Kot igra mi je npr. bolj všeč kot GTAV, je pa peskovnik tam boljši...ko se z jadrnico zapelješ okrog otoka v sončni zahod... priceless.

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Danes ob polnoči bo možen nakup na PS Storu!

today we’re happy to confirm that those of you planning to purchase the game digitally will be able to do so from midnight tonight.

And just to recap, there are two options for a digital purchase:

  • the standard version including just the game itself (€59.99/£49.99/AU$ 77.95)
  • the Legacy Edition, which includes the Cole’s Legacy expansion, four in-game jackets for Delsin to wear, and an additional jacket that unlocks when you complete Cole’s Legacy (€69.99/£62.99/AU$104.95).

EU PS blog

Še impresivna mini igra:

If you can’t wait until midnight to Enjoy Your Power, don’t worry, we have you covered! Go to our dedicated inFAMOUS page now and destroy a DUP checkpoint using Delsin’s SMOKE or NEON power. Check it out…

Domiselna uporaba mobitela/tablice v navezi z browerjem na računalniku. :yes:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Bessie, paper trail misija si jo dobil na zgornjemu delu mape?

Zaklenjena do jutri? Me posilja na internet stran ki je pa ne more doseci.. da vem ali je to pri meni ali treba pocakati

Drugace pa sedaj sem cez most prisel, in na prvi pogled mi mal bolj zivahno polno deluje spodnji del

Paper trail nisem ne... me je tudi ven vrglo.

BessieSABU.png

Link to comment

InFamous: Second Son's day one title update will introduce a series of new episodic story missions that amount to around 5 hours worth of additional gameplay, Sucker Punch has revealed.

The content forms part of a new 'Paper Trail' storyline, a side-story described by the developer as an "innovative online and in-game story arc" that sees players attempting to discover the full story behind the D.U.P.'s occupation of Seattle through a series of 19 new missions and corresponding "web-based investigations".

Full 1.01 Patch Notes:

Cole's Legacy Content Pack

FREE with pre-order

Explore the events immediately following inFAMOUS 2

Work with an investigative reporter to understand the source of conduit powers

4 story missions, approximately 1 hour of gameplay

inFAMOUS Paper Trail Storyline

FREE bonus missions and exclusive web content

Innovative online and in-game story arc co-developed by Sucker Punch and 42 Entertainment

Manga and murder, follow the trail of origami doves to discover the full story behind the D.U.P.'s occupation of Seattle.

19 story missions and corresponding web-based investigations, approximately 5 hours of unique gameplay.

Difficulty Balance

Normal difficulty has been slightly increased to challenge the player’s mastery of their powers

Expert difficulty has been fine-tuned to ensure it is the best experience for skilled gamers

Karma progression extended to support longer playtime

Boss Fights

The boss fights have been re-tuned for difficulty and fun

More dynamic boss behaviors and attacks

Pedestrians and DUPs

Engine performance tweaks to allow for more life and activity in the city

Increased pedestrian and traffic density and variety

Increased pedestrian-related karmic opportunities

Post-story enemy activity and D.U.P. raids

Technical Improvements

Graphics and performance improvements

Fixes for a small number of infrequent blocking bugs

PSN integration to support Paper Trail DLC

Source: InFamous Second Son Review Support Documents

-----

grem jutr po šihtu pogledal v par trgovin če bo na policah, drgač bom pa nabavu preko PSNja (kjer bodo funds available at 7 am at earliest)...

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment

Jst sm pa šel dol vlečt na 4 mb liniji, 10 mb linija prihaja prvi teden aprila :P In dejansko mi jo je dol sfuralo ta moment, v 24 urah :D Drgač pa lahko igrate, ko dol zvlečete 5 gb, potem pa je dostop do prvega 'dela' odprt..

grafična mojstrovina brez dvoma, tole v gibanju poseka screenshote...

 

 

Link to comment
  • vrhovni

No... pa sem vseeno nabavil igro (foter financiral :car:), tako da ne bom rabil čakati kdaj pri na PS+. :D

Čisto prvo dejanje s sprejanjem je zelo domiselno, čeprav deluje čudno, ker je to v bistvu tvoj prvi gameplay v igri in kar malo gledaš zakaj naj kontroler držiš v čudni pozi.

Grafično je igra: :drool: Že tutorial izgleda zelo lepo v popoldanskih/večernih urah, ampak izgleda amaterski v primerjavi s prvim DUP srečanjem, kjer se pojavilo prve neonske sledi. :love: Vse te luči in odsevi. Prvi prehod skozi tunel... efekti na Delsinu... Res ZELO lepo narejeno. Na čase sem se kar zaustavil in opazoval vse skupaj.

Gameplay je tako kot je Bessie povedal tipičen za Infamous. Do neke mere lesen, ampak zabaven. Več moči kot imaš, boljši postane gameplay. Se izplača pobirati Blast Shardse.

Glede zgodbe še ne vem kaj si naj mislim (sem komaj malo dlje od mosta), ampak po trenutno videnem ni nič kaj preveč zanimiva in inovativna.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

V soboto sem končal celotno zgodbo in skorajda v celoti počistil ulice. Zelo zabavna igra!

Žal pa je zame daleč najslabša zgodba... Sucker Punch mora nekaj narediti v tej smeri, ker zgodba niti približno ne vleče. Po vrhu pa vse skupaj močno spominja na zgodbo iz prvega dela serije. Torej vse skupaj je bilo že milijonkrat videno. Še dobro da so osebe dobro narejene z zabavnimi dialogi, da rešujejo celotno situacijo.

Odločitve so (kljub obljubam razvijalcev) po večini še vedno lame, ker nimaš občutka da z njimi kaj dosti vplivaš na potek igre.

Glede super powers zadev... Vse moči sem napolnil na 100% (igral sem z evil karma) in neon je z lahkoto najboljši power. Potovanje s to močjo je daleč najboljše, hkrati pa je tudi za bojevanje še vedno zelo močna in zabavna. So pa vsaj zame vse moči zelo domiselno predstavljene in so si dovolj različne med seboj. Škoda edino da dobiš nekatere komaj pri koncu igre. Kar bi še spremenil je več nadgradenj moči. Še večja moč z bolj epskimi eksplozijami. Bolj v stilu igre Prototype, kjer si imel več občutka super moči.

Stranske misije so ponavljajoče in bi lahko bile bolj pestre. Vseeno pa ves čas spreminjaš lokacijo in super moči, tako da mi niso bile tečne za odigrat. :)

Zelo mi je pa všeč soundtrack v igri. Predvsem med boji in sprejanjem grafitov. In ko sem že pri grafitih... nekateri so zelo epski + Delsin komentarji. Po moje ena boljših mini iger v seriji! :thumbsup: BTW barva LED lučke na kontrolerju se spreminja glede na barvo spreja! ;)

Veliko je manjših komičnih kratkih dialogov (trollanje DUP operaterke za District Showdown :D), ki popestrijo celotno zadevo.

O grafiki pa je itak že bilo dovolj napisano... :love:

>http://youtu.be/pl093E2uNeE

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Napovedanih je nekaj novosti na željo uporabnikov:

  • Change time-of-day: Once you beat the game, a new entry will appear on the options menu to allow you to select the time of day! A very popular request indeed, and one we’re excited to enable for you all.
  • HUD on/off: Especially for those amazingly talented screenshot taking folks, we’re including an option to let you turn the HUD on and off.
  • Cap at 30FPS: Internally we prefer the unlocked frame rate, but we recognise that a group of players find the unlocked frame rate very distressing. So we’ll provide a way to ensure the game is not bumping up over 30FPS if that’s how you prefer to play.

Additionally, our coders and QA team are of course working to try and identify and resolve key bugs, and we’ll look at incorporating important fixes in the patch too. And who knows, if we’re inspired enough we may sneak a few other little things in too. Time will tell!

Patch s popravki in novostmi ni za pričakovati še vsaj 2 tedna.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ravno sem prišel do nivoja v igri, ko se odklene neon moč in moram reč, da je res fantastična. Daleč pred vsemi ostalimi. Kljub temu, da igre ne igram vsak dan in da še zdaleč nisem proti koncu, pa se mi zdi nekam kratka. Sicer pa čakam patch oz. kak dlc. Prednaročil je nisem tako da tisti dlcji, ki so bili podani prednaročnikom še pridejo :) Ampak neon moč ga pa seka po celi črti! :drool::rock::love:

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.