Skoči na vsebino

inFAMOUS Second Son + First Light


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Neon moč in neomejen šprint je zakon! Mesto kar postane premajhno, ko potuješ na tak način.

Drugače pa zdaj igram na expert in kot hero. Težja težavnost ni kaj bistveno težja, je pa vsaj meni definitivno bolje igrati kot bad guy. Ne rabiš nič pazit na to kako uporabljaš moči in lahko vse povprek streljaš in delaš totalni kaos. :tepen: Je pa pri good guy zadevi bolje ko ljudje ne pljuvajo po tebi na ulici, ampak te hvalijo. batman:) Čeprav... ko si bad guy jim lahko "odgovoriš" z močmi. :kratos:

Glede zgodbe pa bi rekel da je boljša sedaj ko jo drugič doživljam. Ampak samo za odtenek. :lol

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

V 9. dneh je bilo prodanih več kot 1 milijon izvodov:

...it comes with great excitement to learn that within the first nine days of launch, global sales of inFAMOUS Second Son exceeded 1 million units*, making Second Son the fastest selling inFAMOUS title to date!

*Includes both Blu-ray Disc sell-through quantities and download version sales on PlayStation Store as of 29th March, 2014.

Kar pomeni da si igro lasti vsak 7. lastnik PS4 konzole!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Še nekaj dodatnih manjših novosti, ki jih prinaša današnji patch in izboljšajo igralno izkušnjo:

  • A handful of localisation text changes, and a couple of fixes for rare crashes in the game (thanks to all of you who uploaded reports on those, they were extremely helpful!)
  • If your controller runs out of batteries in the middle of gameplay, your game will pause. Our art director pulled a hamstring scrambling to get his second controller mid-boss-battle, so we needed to fix this.
  • If you are choosing expert difficulty, we let you know within the options dialogue if you’re qualified for the “Unstoppable” trophy the moment you opt in.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

inFAMOUS First Light ne bo DLC za igro inFAMOUS: Second Son, ampak kar stand alone igra. Torej zanjo ne bo potrebno imeti prvotne SS igre in tudi ni za pričakovati tako obsežne vsebine.

Players will not require Second Son in order to play First Light, but if they do have the main game they'll be able to unlock exclusive content.

post-803-144771053603_thumb.jpg

Igrali bomo v vlogi conduitke Abigail “Fetch” Walker, ki je že imela pomembno vlogo pri I:SS. Skozi igro smo bežno izvedeli njeno zgodbo, sedaj pa jo bomo lahko tudi preigrali.

Fetch is back and her story is not an easy one to tell. There is heartache, drug abuse and abandonment. Playing as Fetch, you’ll experience the events that transform her into the conduit you met in Second Son. You will get to see her cope with life in Curdun Cay (the high alpine prison) after being captured by the DUP, and experience what happens when her brother Brent goes missing – and how far she will go to find him.

post-803-144771053591_thumb.jpg

Obljubljene so nove lokacije (zapor v zasneženem gorovju) in že videna pa vendar drugačna neon moč:

In First Light, you will be able to explore new environments, such as Curdun Cay itself and the beautiful snowy mountain passes around it. You’ll also revisit the city of Seattle this time through the lens of Fetch’s neon colored glasses. Of course it wouldn’t be an inFAMOUS game without awesome powers, and this time around, you’ll see first hand that Fetch has her own flavour of neon that is unique to her character and tone.

post-803-144771053597_thumb.jpg

Photo mode bo že zajet v samo igro!

Trenutni izid je planiran avgusta in bo na voljo samo v digitalni obliki (nakup v PS Store).

O ceni zaenkrat še ni bilo nič povedanega, zagotovo pa ne bo stala toliko kot SS.

Sucker Punch je med drugim omenil tudi, da SS ni pozabljena igra:

We also have some fun exclusive content in the game for those who own Second Son as well; we’ll share more details on this later.

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

O novi neonski moči:

"In Second Son, Delsin got the ability to drain neon and he had some neon abilities. But Fetch’s abilities, they’re kind of raw, they’re the base, the more powerful, primal form of neon. And as a result, the moves are different, the gameplay is different."

Fetch’s voice actor, Laura Bailey, added that she “moves so much faster” than Delsin.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Jup, neon je meni daleč najboljša moč predvsem kar se praktičnosti tiče zaradi hitrosti potovanja. Pa tudi pri moči nič ne zaostaja. Za povrhu pa je tudi daleč najlepša vizualno.

Če bo potovanje še hitrejše in če bodo moči še močnejše pa toliko bolje. :thumbsup: Edino kar sem pogrešal pri tej moči je možnosti izvedbe double jump-a. Če še to integrirajo, potem so naredili zame popolno moč v igri. :yes:

Aja, tudi ceno so že povedali 14,99$.

Glede na to da mi je bil I:SS ZELO všeč in da sem z največjim užitkom preigral igro na 100% in pridobil vse trofeje, je ta DLC zame definitivno day-one nakup. :rock:

Načeloma nisem za te ideje, ampak tukaj pa se ne bi branil, če bi nadaljevali v tem smislu in bi lahko od vsake osebe preigral zgodbo, ki je bila v igri samo okvirno povedana. Na primer od Hank-a, Eugene-a in konec koncev tudi Augustine. :car: Vsi imajo zanimivo a drugačno zgodbo, ki jim je skupna (v igri SS). Potem pa naj dajo vse skupaj za max 30€ v obliki season passa. :begging: Takoj kupim! :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Jaz igre še nisem dokončal. sem pa zelo blizu koncu. Da se zastopimo, trofeje pa niti približno na polovici. Nisem tak hunter za to. :)

Pa še glede standalone ingre oz. dodatka.

First Light, like Festival of Blood for inFAMOUS 2, is a standalone DLC story for inFAMOUS: Second Son that doesn’t require you to own the game to play it. It features Abigail “Fetch” Walker who you got to know in Second Son, and tells the story of how her powers developed through a series of troubled memories as she’s being interrogated by Brooke Augustine – the rather angry villain from Second Son. As a part of the story you will see her escape from Curdun Cay and participate in her trail of revenge.

Additionally the DLC will feature a challenge room called the Conduit Training Room where you can test your skills and set new top scores. We assume leaderboards might be involved as well.

First Light will be out in August.

Torej, če bo uporabnik imel prednameščeno igro ISS bo lahko igral zgoraj omenjeni bonus, medtem, ko tisti, ki igre nimajo tega ne bodo deležni.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
Jaz igre še nisem dokončal. sem pa zelo blizu koncu. Da se zastopimo, trofeje pa niti približno na polovici. Nisem tak hunter za to. :)

Trofeje sem dobil samo zato, ker je dobra igra ampak s premalo vsebine. Sama zgodba brez stranskih misij je prekratka, tako da je še eno preigravanje praktično nuja. Trofeje sem nato šel zbirat, ker nisem več imel kaj za delati v igri, bila pa mi je zelo všeč. :)

post-803-144771055082_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.