Skoči na vsebino

FIFA13 XBOX LIGA


Priporočene objave

ma škoda tvja in đojstikov in živcov.. ali san ge retardejrani ali pa fifa.. ali pa oba ;) poznaš občutek, ko mu daš pass po tleh in on želi skočit mimo žoge, nato se pa zaplete? da bi ga ven z tvja potegnil

Poznam ja :) brez enga đojstika pa brez slusalk sm ze ostal zarad fife... al jebiga haha :)

Link to comment
wreqz05 - Bourussia Dortmund

Andraz1988 - Juventus

Upam da ne bojo enake ekipe, kr to je malo hecno in nezanimivo, konkurenčnih ekip je najmanj 20...

Bom dodal na seznam... Tudi jaz sem bolj za to varjanto, ampak pol pride do kreganja kdo bo imel bayern ali real... Sem pa predlagal da po končani prvi sezoni, za drugo sezono dobijo prednost pri izbiranju ekip tisti ki so bili višje na lestvici..

Link to comment

Glej narediš seznam, pol pa daš tisti random bucket al kak je že ko ti sam spremeni vrstni red, podobno kot si naredil pri turnirju in maš potem random kdo prvi zbira in se zbira po vrstnem redu in je to to brez kreganja :)) pač sreča... tud v LP se žreba skupina :) boljše bi blo da zadnji prvi zbira če boš po končani sezoni naredo, je bolj pravično :)

To je samo moje mnenje:)

Link to comment
Glej narediš seznam, pol pa daš tisti random bucket al kak je že ko ti sam spremeni vrstni red, podobno kot si naredil pri turnirju in maš potem random kdo prvi zbira in se zbira po vrstnem redu in je to to brez kreganja :)) pač sreča... tud v LP se žreba skupina :) boljše bi blo da zadnji prvi zbira če boš po končani sezoni naredo, je bolj pravično :)

To je samo moje mnenje:)

Se strinjam s tabo ja... sem ze nasel stran kjer bo naredil random listo... ste vsi ostali za to varjanto?

Link to comment

Bayern in Real sta najboljša kluba v igri. Kdor ne bo imel ta kluba je avtomatsko na slabšem. Men bi blo vsaj bolj zanimivo vsako tekmo z drugim klubom igrat. Takrat se pokaže bolj skill. V nasprotnem primeru si torej rezerviram Manchester City da ne bom bayern ker ga je nekdo vzel pred mano.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.