Skoči na vsebino

FIFA13 XBOX LIGA


Priporočene objave

Ni razlike??? :hyper: Jp, takoj po tekmi.. Mogo sem ratinge pogledat, ne vem jih na pamet... tak da nevem kak bi naj med tekmo pogledal? no dobro... pol pa bom jaz končal z ligo... tak da me lahko zbrišeš mocko... sploh se ne gre zaradi rezultata... sam veš mocko pr nama je blo 2:1 pol pa sem zgubo 5:0... gre se zaradi principa...

Ok ne rabis igrat!.. Se ne gre za rezultat eh kje, ka pa pol jokas.. Sej js sm vodu 2:1 pa sma sla se enkrat pa je blo 5:0, pa mislim da to nema veze z online squads.. Drgac fora je sam to da so zimiski prestopi notr v online squads... Za par igralcev k se jim overall spusti al pa zvisa za ena dva pa mislim da ne dela razlike... Drgac pa liga je za zabavo!.. Ce ti pa ni pa cau mikica! ;)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Liga zaključena!.. Prvak je postal romy011 :P .. Zaključujem jo zaradi nekaterih ki niso bili sposobni odigrati par tekem... Postavljam novo ligo s tabelo in tekmami na tej strani... Ko bova z ozijem odprla sistem (zavihek tekmovanja) vam sporočim ... Vsi tisti ki ste do sedaj odigrali večino število tekem vas računam noter v ligi.. Če keremu ni naj pove zdaj... Predlogi so dobrodošli! :) lp

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Liga zaključena!.. Prvak je postal romy011 :P .. Zaključujem jo zaradi nekaterih ki niso bili sposobni odigrati par tekem... Postavljam novo ligo s tabelo in tekmami na tej strani... Ko bova z ozijem odprla sistem (zavihek tekmovanja) vam sporočim ... Vsi tisti ki ste do sedaj odigrali večino število tekem vas računam noter v ligi.. Če keremu ni naj pove zdaj... Predlogi so dobrodošli! :) lp

jst sm zravn

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.