Skoči na vsebino

Call of Duty: Ghosts


Priporočene objave

  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

  • vrhovni

Infinity Ward je podal uradne minimalne PC specifikacija:

  • OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit.
  • CPU: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ or better.
  • Memory: 6GB RAM.
  • Hard Disk Space: 40GB.
  • Video: Nvidia GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 or better.
  • Sound: DirectX compatible sound card.
  • DirectX: DirectX 11.
  • Internet: Broadband Internet connection for Steam and Online Multiplayer.

6GB RAMa in 40GB prostora na disku... hočejo narediti vtis, da bo tole res "nextgen". :roll:

Kakšne bodo šele priporočene specifikacije...

5GB of ram is specifically allocated to the special fish AI
:P

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

To je slo pa malo preko meje se vam ne zdi? Se eno leto ne mine pa pride nov call of duty. Nevem no a se jim gre tako za denar?? In igra je zgleda zelo easy za nardit da jih klamfajo vsako leto al kaj? Upam sam da battlefield ne bojo vsako leto delal...

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Nov patch za PC zmanjša sprava vrtoglavih 6GB RAMa potrebnih za delovanje igre. Po novem so minimalne RAM zahteve samo 4GB. :roll:

Patch seveda prinaša še druge popravke in izboljšave: players say it combats menu stutter and adds eSports rules.

Velikost patcha je 400MB.

Patch za PS3 in X360 pride v roku nekaj dni.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Call od Duty: Ghosts season pass detailed

Activision has announced the content of the Call of Duty: Ghosts season pass.

The pass, which costs £34.99, includes four downloadable map packs: Onslaught, Devastation, Invasion and Nemesis, while a four-part Extinction "experience" will also be released as part of the package.

Buying the pass now will get you instant access to both the Free Fall map and Team Leader digital content pack, the latter of which includes a multiplayer character head, weapon camo, reticle, player patch, player card and player background.

The four map packs will be released throughout 2014.

>https://www.youtube.com/watch?v=8DrImGMj04E

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
Pomoč

Do sedaj, mi je na xbox one igro normalno začelo z menujem, kjer sem kahko izbral kaj grem igrat .... Sedaj mi pa na enkrat gre avtomatsko z kampanjo ... in pol moram vedno počakat da lahko grem v osnovni meni ... se da kje to nastaviti...

V glavnem meniju kjer izbiraš med Campaign, Multiplayer, Squad ali Extinction z (Y) izberi kaj naj ti naslednjič privzeto naloži. Potrdiš z OK in to je to. Enako kot pri prejšnjem CoD.

Kokr vem da je bilo v blackcocksih 2 v options za nastimat kam te vrze...ta duhce pa nevem :)

Me pa res neki zanima...a je ta igra res tako slaba kot govorijo?

Igra sploh ni slaba, problem je bolj comunity. Ampak s takimi stvarmi se ni za ubadat, ker če igraš potem je to za tvoj užitek. Nihče nikogar ne sili da igra CoD. Včasih malo tlak dvigne ko ne veš od kje te je doletela smrt ali ti pa nasprotnika spawna 2 metra za hrbtom. Ampak mene to niti ne gane, igra je igra in če mi ne sede je tisti čas pač ne igram.

Tudi tanov DLC sem slišal da je zanimiv, sam ga sicer še nisem probal.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.