Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

No pa sem še jaz sveži lastnik XB1. Dobil iz BB z 10% popustom (torej za 315€).

Sem bil pa čist šokiran ker sem zraven kontrolerja dobil navadne baterije. Kje se najbolj splača kupit battery pack? A je bolj simpl če kar uporabljam Eneloop-ke od fotkiča?

Sony Bravia 46V3000 (1080/24p); Playstation 4; Playstation 3 fat 60GB; Playstation 3 slim 160GB (nadgrajen na 320GB); PS Vita; PStwo; Focal Sib&Cub3; Denon AVR-X1000; Philips BDP2180/12; Xbox One

PSN / Xbox Live: BigFoot74205

bigfoot74205.png

Link to comment
  • vrhovni

Točno tako. Aplikacija je regijsko zaklenjena. Pri nas ni uradne podpore, zato tudi aplikacija ni uradno na voljo pri nas.

Lahko oddaš svoj glas da odstranijo region lock na xbox.uservoice.com

Se pa vseeno da urediti zadevo. Narediš si en Apple račun z državo kjer je aplikacija podprta (USA). Evo, en švedski blog z navodili (še preden so dobili podporo): Xbox One in Sweden – from importing to playing – part 3 – xbox one smartglass

Baje se da narediti tudi sideload (mimo App Store trgovine), ampak ne vem kako je kaj s preverjanjem aplikacije in kje se sploh dobi SmartGlass aplikacijo. Mogoče če kdo drugi ve, ali pa da sam naštudiraš kako in kaj: sideload iOS apps

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Xbox One se je zaenkrat prodal v 18 mio. izvodov:

 

Navedek

Recently on Twitch TV, Mary Jo Foley revealed that Windows activations have crossed 200 million marks and out of those, 18 millions were made for the Xbox One. As you all know, both PlayStation 4 and Xbox One launched in same months, and currently, the sales figure stands at 36 million units and 18 million units respectively, so all those rumor about sales gap between PS4 vs Xbox One is 2:1 were legit.

 

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

MS je prejšnji teden v San Franciscu imel pomladansko predstavitev, na njej ni manjkal niti Phil Spencer z Xbox novicami.

Xbox bo sledil mobilnim trendom - hitrejše menjavanje strojne opreme. Tudi kompatibilnost za nazaj kaže na uresničitev tega trenda. W10 pri vsem tem predstavlja odlično programsko podlago. Kot kaže bo Xbox vse bolj podoben PCju, saj bodo starejše igre brez težav delovale na novejši strojni opremi, ki jo bomo pogosteje menjavali.

Navedek

"We're allowing ourselves to decouple our software platform from the hardware platform on which it runs," Spencer said.

"We can effectively feel a little more like what we see on PC, where I can still go back and run my old Doom and Quake games that I ran so many years ago and still see the best new 4K games come out -- and my whole library is always with me." This strategy means that Microsoft can iterate and improve on hardware faster without having to worry about forcing gamers to leave their libraries behind.

Spencer specifically said that we'd see Microsoft "come out with new hardware capability during a [console] generation," though when we spoke one-on-one later he was a bit more cagey about what those capabilities might be. It sounds like Microsoft might be positioning itself to release a more powerful Xbox One down the line, one whose Windows roots will let you keep your games.

"You look at improvements in graphics capability, you look at improvements in display, you look at things like 4K and HDR," Spencer told me, "and these other technologies that have come along, and for the most part consoles sit outside of that [upgrade cycle]." Instead, Spencer cited the two-year upgrade cycle for smartphones as an inspiration. He wants to see steady stream of hardware innovation rather than the typical seven-ish years between console generations. If you know your games library will be intact, Microsoft can afford to push the envelope on hardware.

Vse skupaj je vidno tudi v nenadnem agresivnem promoviranju in istočasnem izdajanju Xbox iger tudi na PCju.

 

Še Eurogamerjev članek na to temo: It sounds like Xbox One will get hardware upgrades

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.