Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

Saj ravno zato mi je predrago. Za lupino dat 50€, mi je mal premočna, čeprav zgleda pa super.

je drago, oz. ni toliko vredno - a kaj boš, če ti gre free space h koncu in zelis ohranit vse stare igre na disku? nimas druge resitve.

edino da priklopis usb kabel in zunanji trdi disk, tisto pa zgleda češko, ni tako "built-in" :) No, vsak po svoje.

Link to comment
  • vrhovni

The New Xbox One Experience (nov XO vmesnik na Windows 10 osnovi) bo izšel novembra!

post-803-144771125458_thumb.png

When it launches in November the New Xbox One Experience includes a completely redesigned Home, fast access to a brand new guide, new Community section, revamped OneGuide and more.

Zelo kmalu pa bo na voljo že za posameznike v Preview Program-u.

Več informacij: MajorNelson in Xbox Wire

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Kot kaže si bom naročil XB1. Sedaj me pa zanima če si Live račun lahko ustvarim v US (tam ga imam tudi za PSN).

Oz. kje se ga najbolj splača (cenovno in tudi glede kakšnih drugih ugodnosti).

Primarno bom še vedno igral na PS4, tako da Live Gold skoraj sigurno ne bom vzel. Vsaj zaenkrat ne.

Sony Bravia 46V3000 (1080/24p); Playstation 4; Playstation 3 fat 60GB; Playstation 3 slim 160GB (nadgrajen na 320GB); PS Vita; PStwo; Focal Sib&Cub3; Denon AVR-X1000; Philips BDP2180/12; Xbox One

PSN / Xbox Live: BigFoot74205

bigfoot74205.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.