Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Igra bo izšla 5. aprila istočasno na PC in Xbox One. Kdor bo prednaročil Xbox One edicijo bo dobil Windows 10 edicijo zastonj. Veljavni so spodnji preordeji.

 

Navedek

Eligible pre-orders are digital ones at the Xbox Store, digital coupons at participating retailers, or the special edition Xbox One bundle.

 

 

 

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
Navedek

On Twitter, Greenberg has clarified that all new gameplay footage of Quantum Break available earlier this week is captured directly from the Xbox One version. Here is what the tweet of Aaron Greenberg reads: "I can confirm the stunning @QuantumBreak footage you are seeing from previews like this was captured on #XboxOne"

 

 

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Slabo to medenko, včasih si bolj dosledno sledil vsem akcijam. :P

 

No, mene je Quantum Break prevzel in nisem več mogel čakati na XO "Slim" varianto. Sem kar včeraj naročil Xbox One 1TB. Vzel sem ga na eBayu za 305€, kar je po moje dobra cena za novo konzolo. Ali bom dobil XO ali opeko v škatli sporočim, ko dobim. :)

Za tiste, ki nočejo "živeti nevarno", je alternativa MS Store Deutchland, kjer imajo popolnoma enak paket za 340€ + brezplačna poštnina.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.