Skoči na vsebino

Bessie

Priporočene objave

VIPER

Hvala za ukaz, Kapetan Luka! Kako dolg opis zelite, Kapetan?

Takoj, ko mi dostavite mojo novo konzolo XBOX ONE, bom zacel spilat in pisat opis, Kapetan!

(Cez leto, dve, pet, deset, bo tole sam se na eBayu, tako da je treba kupit tudi ce ni konzole, ce se zeli imet.)

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Cisto nic. Evrov pa kar nekaj.

Sem ze mislil prej spodnje napisat, pa sem pozabil. Me je en na Mn3 spomnil, ko me je vprasal kje sem LCE kupil.

Za HALO 5: Guardians se moram iskreno zahvaliti podjetju Cheaper & More.

Igro sem narocil na edinem mestu kjer se je dalo, na preklemanemu Game.co.uk. Pametnjakovici imajo pravilo, ce je zadeva tezja od 1kg (LCE je preko 6.6kg), ti skenslajo narocilo ce nisi Britanc. To se mi je v preteklosti na moje "veselje" itak ze zgodilo. Seveda pa so obenem tako kul, da si vedno vec LE, CE, LCE, LSE izdaj nagrabijo zase kot ekskluzive in jih posledicno ostale, normalne trgovine kot so Amazon UK, Zavvi, ShopTo, The Hut....ne smejo prodajat.

Opa, to se ni vse! Celo ce uporabis tujo kurirsko sluzbo v GB, je skoraj sigurno, da ti bodo skenslal. Tudi to se mi je ze zgodilo.

Za tale HALO5LCE sem tokrat prvic uporabil slovensko podjetje, Cheaper & More, ki ima eno Britansko in eno Nemsko navezo. Ti narocis in namesto svojega domacega naslova, das svoj "skladiscni" naslov, ki ga dobis ob registraciji. Tokrat, na mojo sreco/olajsanje, GameUK delavec, ki je opravil z mojim narocilom, ni skenslal narocila in v 10 dneh, je tale zali "paketek" danes opoldne k meni pripeljal C&M dostavnik.

Pa upam da se vidi vseh 33 slik zgoraj. Jaz prakticno nobene ne vidim. Prevec materiala za mojo povezavo smile.png

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment
  • vrhovni

Vse slike se lepo vidijo.

Kar se tiče Game.co.uk so pa res pravi hudiči s temi ekskluzivami in omejitvijo na 1kg. Bartala je imel naročen Fallout 4 Pip-Boy edition, pa so mu naročilo kar brez opozorila skenslali. Tak da si nič ni mogel urediti kako drugače dostave. Seveda je bilo tudi za novo naročilo že prepozno, ker je bila ta edicija že razprodana... Te kar mine. :no_no:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Ja, take izkusnje imam tudi jaz. Samo ni pa brez opozorila. To lepo pise da ne posiljajo izven UK preko 1kg. Edino ce pise (ne glede na tezo) da je samo za UK, tega se ne drzijo ful.

Sej bi blo bolje ko sledecega ne bi povedal, ker bo Bartala zadela kap, ampak jaz sem narocil Pip-Boy edition mesece nazaj in so mi ga v nekaj dneh skenslal, potem pa sem naredil enako kot za HALO 5 in cez par dni, ko so dal skenslane nazaj v prodajo, hitro spet narocil s svojim C&M naslovom. No, ta teden sem dobil obvestilo od GameUK, da bodo 2. novembra trgali kes. BARTALA, od tu naprej zaradi svojega zdravja ne beri naprej. No, ko sem dobil ta email, sem sel skenslat narocilo. Ni blo to nekaj spontano. Spontano je bilo bolj narocilo. Ze od zacetka nisem bil siguren a bi al ne bi. Sem se ze kaksen mesec nazaj odlocil da ne rabim Pip-Boya. Ajde, ce bi imel ful kesa. Dejansko bi me bolj zanimalo, ce bi bilo brez Pip-Boya, vse ostalo plus stvari iz LE izdaje. Sam tko pa raje sparam za naslednjo leto, Mirror's Edge: Catalyst CE.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment
BARTALA, od tu naprej zaradi svojega zdravja ne beri naprej.

Res bi bilo bolje, da nebi prebral :D

Sem pa se itak z usodo že sprijaznil.... Sem pač šel med Amishe, kjer sploh nimamo el. tehnologije in interneta, ter le občasno za vikend uidem iz ograjenega kompleska, da preverim, če se svet še naprej vrti :tepen:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...
  • vrhovni

Warzone Firefight - nov (stari) coop mode

Navedek

Warzone Firefight takes the cool Warzone mode in Halo 5 and splices it with the much-loved Firefight mode from Halo 3: ODST. Warzone Firefight sees up to eight players working together to complete five rounds of increasingly difficult, dynamic objectives set against a timer. The REQ system from Warzone is present and correct, so you can call in all manner of weapons and vehicles - assuming you have the corresponding cards in your armoury.

The enemies are Covenant and Promethean forces, as you'd expect. But Warzone Firefight adds a new tier of "Mythic" enemy bosses, which are particularly troublesome. 343 said Warzone Firefight features the most on-screen enemies in the history of the franchise.

Izid bo enkrat poleti.

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.