Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Oblekice za OUYA konzolo


Bessie

Priporočene objave

OUYA je posebna konzola, ki ji je obstoj omočil kickstarter in kot taka daje možnost tudi drugim, ki se znajdejo, to so lahko razvijalci iger in aplikacij ali pa raznih dodatkov.[PRBREAK][/PRBREAK]
Tako sem na internetu, med čakanjem na DHL dostavo moje konzole, malo brskal in odkril tele zanimive proizvajalce oblekic/kožic za OUYA.

 

logo.png

 

Pri http://www.skinsforouya.com/ jih imajo vseh vrst, najbolj zanimive so pa lesene v različnih odtenkih od barve češnje do oreha, želiš cedro ni panike, bi rad da se ujema z barvo tvoje nove rumene Nokije? Ni problem!

 

Svojo novo konzolico brez težav oblečeš tako, da se ujema z barvo pohištva ali druge opreme, za ceno, ki se morda komu zdi visoka ali pa tudi ne, 15$ zato, da imaš malo drugačno škatlo se mi niti ne zdi pretirano

ccs-101-144776319464_thumb.jpg

seveda robo dostavljajo tudi v Slovenijo in sem si takoj omislil oblekico v barvi češnje, da se bo lepo ujemala z zvočniki in pohištvom v dnevni sobi + še posebno gravuro :rock:

 

IMG_1145_large.png

 

No upam le, da ne pride prej kot konzola, ki jo DHL že kar malo predolgo dostavlja pred moja vrata :roll:


View full article

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.