Skoči na vsebino

Ne morem doldobit novejsih Dead Rising kljucev za oblekce...


raveer

Priporočene objave

Ker mi noben ni posredoval niti muuja na to vprasanje v temi o live novostih, to izpostavljam tule.

Torej, ne morem dol dobit UMK3 dema in polne verzije ter nobene nove stvari pri Dead Rising -> 720p in 480p prikolic ter 9 kljucev za oblekce.

Lahko pa brez problam dol dobim demo in prve tri kljuce. Ima kdo kaksno idejo, oziroma se bolj bi bil vesel, ce lahko kdo to sproba in poroca. Je morda krivo to, da je konzola iz Avstrije, saj majornelson.com pa pise, da so te zadeve na voljo vsepovsod razen v Nemciji. Bilo je to objavleno 31.5., v Nemciji pa spil ni dobil ratinga. Legalno ga je prodajat, samo izdan ne more biti tam.

Drugace imam UK verzijo spila, dol sem pa poskusil vlect z USA in UK pozlacenima racunima.

Dol sem dobil: accountant, stripe in pure white. Ne dobil dol: coldharted, burgundy, grandpa, pink paparazzi, man in black, miami nights, casual, weekender in round shady. Razlog je: "This item is not available from your current location."

(:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.