Skoči na vsebino

Nadaljevanje zgodbe


Priporočene objave

  • Odgovorov 112
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Zakaj smetijo? Mislim da je ta forum namenjen tudi temu, da se lahko uporabnik ZABAVAMO (Si ze pozabil kaj je to?). Se mogoce motim? Zakaj ne moris tistim ki odpirajo teme v katerih sprasujejo "Kera stran je najbolsa za dol poteg piratskih spilov?"???

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Zakaj pa ne, saj mi to zaenkrat še ni omejeno ... po mojem mnenju take teme samo smetijo in so namenjene nabijanju post counta. :annoyed:
Smetiš ravno ti, ker vsiljuješ svojo tenkočutnost, ki nikogar ne zanima.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
Zakaj pa ne, saj mi to zaenkrat še ni omejeno ... po mojem mnenju take teme samo smetijo in so namenjene nabijanju post counta. :annoyed:

Kaj se ti tlko sekiraš glede tega nabijanja post counta? Očitno tebi število postov veliko pomeni in ne želiš da bi te kdo prehitel. Sicer pa itak št. postov nič ne predstavlj.

Zakaj pa mi ne bi naredili takšne teme? Zaenkrat še nam to ni omejeno.

Če ti tema ne "paše" jo ignoriraj, ne pa da sam nabijaš 'post counte'. ccc

Now let's get back to stroy...

...ampak je imel srečo in je čudežno preživel. Ker še je vedno bil v komi, je veliko ljudi hotelo da bi se čim prej prebudil in so mu zato pošiljali "pozitivna" darila...

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

...medtem ko na PS3 igra igro Ridge Racer sliši zunaj čuden zvok...gre pogledat in vidi zunaj avto, ki ga je povozil znamke Ford Mustang Gt črne barve...ampak...ta avto je nekako čuden...neobičajen...zanimivo se svetlika...izžareva moč...ga vabi...Janez gre ven do avta...vrata avta se avtomatsko odprejo in ga vabijo naj sede v privlačno notranjost...Janez sede v avto...

I may never beat FINAL FANTASY XII. I can't bring myself to do it. I have fallen in love with this game, completely, and don't want the relationship to end... :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.