Skoči na vsebino

PSP Slim


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 293
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Js razmislam, da bi si ga kupo ... cez neki cajta ... nekako mi je vsec da ga lahk na tv prklopis pa tam spilas :hyper::drool:

Hmmm...psp ekran ma sirino 9,5 cm.....nas tv pa 43, 5 cm....torej bo en cm na pspju razpotegnen na 4,5 cm na TVju....pa recimo d je velikost pike 0,3mm kokr na kompu....je to....SLABA KVALITETA SLIKE

sicer pa to loh nardis tudi z zdajsnim pspjem....:

http://www.psptvadaptor.com/

Kupis ga loh na bolhi:

http://www.bolha.com/oglas2068126

Bolse to kot celi now PSP :D uzivaj :D

Link to comment
nebom....zarad mene je ta cist kul....tanek je dovol, ce bi bil tanjsi bi ga drzal kot zabotreebec, ekran je pa prov da je velik.....dokler ni novo psp, graficno pa hitrostno itd. boljsi, ga v mojih rokah nebo :D

samo za video output bi si ga mel....

Ja posluš NoWii. Tale bo za 25% hitrejši od stare verzije !!! In bo hitrej loudu itd... Kaj zdaj praviš ???

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Zej pravm d nimam dnara :mirror:

Loadanje me pa sicer moti sam pr spletu....pa to pomen d namest 4 sek bo 3 sek....ful dobr....

No uglavnm jst sm si lih tega nabavu slab mesec nazaj in ne nameravam novga kopvat, dokler isti spili delajo na obeh (sej bojo ane???)....nimam jst kej prevec dnara....k bom su delat nasledn let bo to za nov komp.... :roll:

Pa sej bo bolsi od tastarga, ok, sam .... jst ga useen nem nabavu....

Link to comment
Zej pravm d nimam dnara :mirror:

Loadanje me pa sicer moti sam pr spletu....pa to pomen d namest 4 sek bo 3 sek....ful dobr....

No uglavnm jst sm si lih tega nabavu slab mesec nazaj in ne nameravam novga kopvat, dokler isti spili delajo na obeh (sej bojo ane???)....nimam jst kej prevec dnara....k bom su delat nasledn let bo to za nov komp.... :roll:

Pa sej bo bolsi od tastarga, ok, sam .... jst ga useen nem nabavu....

Ja sej bo delal na obeh konzolah. Sam mau bo hitrej zloudu tm.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Jao, jao ... vse kar bo novega:

- 33% lažji

- 19% tanjši

- 20% večja kapaciteta baterije

- malce hitrejši UMD pogon -> višje čitalne hitrosti

- premik zvočnikov nekoliko višje

- odstranitev "ročajev" na zadnji strani, reflektivna tudi zadnja stran ohišja

- odstranitev IrDA porta

- nov sistem zapiranje UMD pogona

- premik WiFi stikala na vrh

- TV-Out preko brezžičnega protokola (mislim da DLMA ali DMLA, naj me kak raveer popravi :P ), ki ga podpirajo le nekateri Sonyjevi TVji in PS3

Skratka, meni se zdi ta 'izboljšava' precej velik polom ...

Ne bi rekel, če bi dali kaj od tega:

Bluetooth

TV-out preko RGB kabla

SD režo za kartice

Odstranitev UMD pogona

Ampak tole je pa čisto brezveze.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Pomoje d so ze prvotno hotl neki taga nardit pa jim ni ratal....kr baterija pa umd vrata so mal kiljava trenutno....

Ok, komment izbolsav:

- 33% lažji

- 19% tanjši

- 20% večja kapaciteta baterije

- malce hitrejši UMD pogon -> višje čitalne hitrosti

- premik zvočnikov nekoliko višje

- odstranitev "ročajev" na zadnji strani, reflektivna tudi zadnja stran ohišja

- odstranitev IrDA porta

- nov sistem zapiranje UMD pogona

- premik WiFi stikala na vrh

- TV-Out preko brezžičnega protokola (mislim da DLMA ali DMLA, naj me kak raveer popravi :P ), ki ga podpirajo le nekateri Sonyjevi TVji in PS3

- 33% lažji VSEENO MI JE

- 19% tanjši VSEENO MI JE

- 20% večja kapaciteta baterije KORISTNO (ceprav ni nevemkaj mocnej pa se jo da tud kupit tako)

- malce hitrejši UMD pogon -> višje čitalne hitrosti NI DOVOLJ DA BI SI KUPU NOVGA

- premik zvočnikov nekoliko višje BREZVEZE

- odstranitev "ročajev" na zadnji strani, reflektivna tudi zadnja stran ohišja

SKODA

- odstranitev IrDA porta ZAKAJ?

- nov sistem zapiranje UMD pogona HVALA BOGU

- premik WiFi stikala na vrh BREZVEZE

- TV-Out preko brezžičnega protokola (mislim da DLMA ali DMLA, naj me kak raveer popravi :P ), ki ga podpirajo le nekateri Sonyjevi TVji in PS3

A POL NEJ SE NJIHOV TV KUPIM AL KAJ?

Torej je to dvakrat plus za izboljsave in enkrat minus (po mojem mnenju)....Mal bols od prejsnega je sam .... da bi dal seenkat 250€ za nova UMD vrata pa hitrejse nalaganje iger ???? Provotni lastniki z veljavno garancijo bi ga mogli zastonj dobit (v zamenjavo za tastarga) !

Ok, ta post se bo marsikermu zdel butast

:puppy::?

Link to comment

Ja TV out port je neki lasten prikljucek, za katerega bos moral kable dokupit posebaj. Na voljo bodo D-terminal (japonski digitalni prikljucek), komponetna, kompozitna in s-video povezava. Bo pa tudi streamal preko DLMA brezzicno -> ni uporabno za spile, filemi se gredo, vendar samo ce si v istem lokalnem omrezju. Preko interneta iz kakga cyberja lahko kar pozabis, ker ni gledljivo. Prva oblika je pa itak brezveze, ker imas TV na dosegu svoji oukic.

Ce bos imel D-terminal ali komponetno povezavo, ki lahko nosita progresivne signale, bos lahko tudi spile obcudoval na tiviju. Glede tega sicer imam neke pomisleke, namrec zaslon PSPja je velik 480x272, najnizja progresivna locljivost je 480p, torej se lahko nadejamo kockaste neprepletene grafike? Ali pa so PSP spili nativno v visjih resolucijah in jih interni scaler zmanjsuje. To zadnje mi tudi ni najbolj verjetno, saj imajo ze zdaj probleme z slow downi. Bomo videli, zaenkrat me mika samo TV out in komponetni kabel. Bi pa rad videl v zivo to cudo, preden menjam, oz. nabavim dvojko in obdrzim starega za hb, novega pa za novejse spile.

(:

Link to comment

Informacija za vse ki bi radi nabijali PSP, na velikem ekranu:

http://www.pspblenderblog.com/2007/05/1 ... en-screen/

Hiter povzetek:

DeMoN X, je naredo pogramcek da loh spilate psp igre na komputerskem ekranu, cetudi vam ekran na pspju crkne....Priporocen frimware je 3.40 OE-A, naj bi delal tud na starejsih, samo ni preiskuseno....preberite si, stran je v anglescini, linki do programov so zravn! :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.