Skoči na vsebino

Kaj bi vprašali Sony-ja če bi imeli priložnost?


Bessie

Priporočene objave

zakaj je potrebno :

- da kot debil čakam da se mi updejtajo trpophyji, na konkurecni je to vsekozi ontime prikazano, brez neke update potrebe

- zakaj ko snameš demo ali DL, je potrebno še nameščati, kar traja full dolgo

- zakaj je nova trgovina cluster fuck, se vleče in je / deluje kot bi imel podhranjeno kozolo, vse se zatika in se nekaj nalaga in tako, stara trgovina je full šibala

- kdaj bo paypal - če je res možno se opravičujem v mnogo, mam še zmeraj polinkan moj MC

Urejano od mjugen

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • N7
zakaj je potrebno :

- da kot debil čakam da se mi updejtajo trpophyji, na konkurecni je to vsekozi ontime prikazano, brez neke update potrebe

- zakaj ko snameš demo ali DL, je potrebno še nameščati, kar traja full dolgo

- zakaj je nova trgovina cluster fuck, se vleče in je / deluje kot bi imel podhranjeno kozolo, vse se zatika in se nekaj nalaga in tako, stara trgovina je full šibala

- kdaj bo paypal - če je res možno se opravičujem v mnogo, mam še zmeraj polinkan moj MC

Bojim se, da so tole nekoliko preveč tehnična vprašanja oz. preveč tehnično konkretna...

Bessie je verjetno imel v mislih bolj administrativna vprašanja oz. odgovore na le-ta iz prve roke.

ozi_SLO.png

Link to comment

Tako vprašanja so bila posredovana in Sonyjev odgovor je sledeči (odogovore sem prevedel v slovenščino):

Kdaj bo PS4 v Ljubljani, natančneje na moji mizi...

Ne razumem :o) EDIT: Odgovor je enak spodnjemu (na kdaj pride PS4 k nam (točen datum))

Kdaj bodo narediti kakšno nakupa vredno konzolo.

Ne razumem :o) EDIT: Take vrste vprašanj ne komentiramo

Zakaj je potrebno :

- da kot debil čakam da se mi updejtajo trpophyji, na konkurecni je to vsekozi ontime prikazano, brez neke update potrebe

Tako je programirano v sistemu in enostavno drugače od konkurence. (Iskreno, še nikoli nisem dobil kritike glede hitrosti posodabljanja trofej)

- zakaj ko snameš demo ali DL, je potrebno še nameščati, kar traja full dolgo

(predpostavljam, da je govora o inštalaciji) prenese se paket, ki se mora razpakirati, da se lahko naslov zažene, na PS4 bo boljše :-p

- zakaj je nova trgovina cluster fuck, se vleče in je / deluje kot bi imel podhranjeno kozolo, vse se zatika in se nekaj nalaga in tako, stara trgovina je full šibala

Večina uporabnikov je potrdila, da je nova trgovina boljša od stare, morda celo hitrejša... Morda je kriva slaba povezava?

- kdaj bo paypal - če je res možno se opravičujem v mnogo, mam še zmeraj polinkan moj MC

Do nadaljnega ostaja aktualni način kupovanja

- kdaj pride PS4 k nam (točen datum)

To bomo izvedeli v prihodnjih tednih

- ali bomo zaradi tega dobili kako ugodnost, saj kakor vem, nismo edina 'Tier 2' država za Sony

Zaenkrat ne morem nič potrditi.

- hitrost dolpotegov --> če morda razmišljajo o kakem strežniku bližje ex-YU

ne igra vloge kje je strežnik postavljen, strežnik v ameriki ali na kitajskem je lahko hitrejši od tistega, ki oddaljen 5km od tvojega doma, hitrost je odvisna od več dejavnikov

- kako so zadovoljni s prodajo PS3 in Vite

Ne komentiramo prodaje konzol

Kdaj pride Gaikai storitve v EU?

Zaenkrat se ne ve niti za US, kjer bo najprej, omenjeno je le leto 2014

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Hvala Bessie za tole. So pa odgovori tipično managerski, nimajo prav nobene vrednosti, žal, no vsaj zame.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • vrhovni

Hehe, me zanima kako si dejansko zastavil vprašanja. :lol

Drugače pa trofeje so res pain in the ass kar se tiče sinhorniziranja ob trenutnku ko ga najmanj rabiš in hočeš samo na hitro pogledati trofeje med igranjem igre. :x

Dizajn trgovine je dober kar se tiče preglednosti, ampak odzivnost je pa katastrofa, tudi nalaganje med stranmi je počasno! :no_no:

No, oboje + nadležne inštalacije pričakujem da bo porihtano s prihodom PS4.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Upam da bo PS4 vse kul, tudi voice chat in tako.....da ne bodo kje zamočili..........

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
Hehe, me zanima kako si dejansko zastavil vprašanja. :lol

:cool: Copy paste iz foruma + link do teme, predstavnik razume slovensko, odgovoril mi je pa v hrvaščini.

Kdaj bo PS4 v Ljubljani, natančneje na moji mizi...

Ne razumijem :o)

Kdaj bodo narediti kakšno nakupa vredno konzolo.

Ne razumijem :o)

Zakaj je potrebno :

- da kot debil čakam da se mi updejtajo trpophyji, na konkurecni je to vsekozi ontime prikazano, brez neke update potrebe

Tako je programirano u sistemu i jednostavno je drukčije od konkurencije. (Iskreno, nikad nisam dobio kritike vezano uz brzinu trophy update-a)

- zakaj ko snameš demo ali DL, je potrebno še nameščati, kar traja full dolgo

(pretpostavljam da je o instalaciji riječ), downloada se package, pa se on mora raspakirati da bi se naslov mogao pokrenuti, na ps4 će biti bolje :-p

- zakaj je nova trgovina cluster fuck, se vleče in je / deluje kot bi imel podhranjeno kozolo, vse se zatika in se nekaj nalaga in tako, stara trgovina je full šibala

Večina korisnika je potvrdila kako je novi dućan bolji od starog, pregledniji, a možda čak i brži... Možda ima spori internet?

- kdaj bo paypal - če je res možno se opravičujem v mnogo, mam še zmeraj polinkan moj MC

Do daljnjega ostaje aktualni način kupovine

- kdaj pride PS4 k nam (točen datum)

Isto ćemo znati u tjednima koji dolaze

- ali bomo zaradi tega dobili kako ugodnost, saj kakor vem, nismo edina 'Tier 2' država za Sony

Trenutno ne mogu ništa potvrditi

- hitrost dolpotegov --> če morda razmišljajo o kakem strežniku bližje ex-YU

nebitno, jer server iz amerike ili kine može bit brži od onog koji ti je 5km od doma, ovisi o mnogim faktorima

- kako so zadovoljni s prodajo PS3 in Vite

Ne komentiramo prodaju konzola

Kdaj pride Gaikai storitve v EU?

Ne zna se još točno ni kad bude u US koji je prvi, samo je spomenuta 2014

BessieSABU.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.