Skoči na vsebino

INFO BF4


Case

Priporočene objave

Igram na Hard, SP je podobno skriptana zadeva kot pri BF3, pač da se malo spoznaš z igro, zgodba je namenjena sama sebi, vzdušje je pač bum tresk, ampak saj to imamo radi ;) itak je bistvo Bf serije MP, tisto bom počakal, da se ekipa nabere pa gremo skupaj, pa zdaj me tri dni ne bo... nisem niti zagnal MP-ja morda danes.

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7

meni osebno je story mode izreden. sicer sem odigral šele dobro uro ampak začne se nekoliko misteriozno... to je vse kar povem. zaenkrat še nič ne vem, vse okoli pa razpaljot kot je omenil bessie. dobra!

všeč mi je kako je SOLDIER PROGRESS (odklepi...), torej lahko rečemo MP nota vpletena že v sam story mode. zelo gut!

ozi_SLO.png

Link to comment

http://battlelog.battlefield.com/bf4/#!/bf4/battlereport/show/4/395656281405452544/301108265/

moja prva igra :o ... to bo še smehov , joka , preklinjanja , grizenja nohtov....prej , ko se bomo navadili na te fak... gumbe ;) , sprobal 2 mapi , novo-novo vse novo- sem prav izgubljen :) , tavam po neznanih področjih zaenkrat še sam ...upam , da se kdo pridruži....držite se squada ! imate več možnosti za preživetje...naj bo vsaj 1 medick...hodi naj zadnji , da bo lahko oživljal...... naj še to povem , vozila gre težko uničit !!! vsa 2 naj bosta inžinerja + še kak z amo ;) ....no pa veliko zabave na novih mapah :D

:rock:ALL REBELS

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.