Skoči na vsebino

INFO BF4


Case

Priporočene objave

32 igralcev organizerat za CW je praktično nemogoče, jaz in ostali ki smo skrbeli za organizacijo CWjev v bf3 na ps3 vemo, da je že 12 igralcev dobiti na določen datum ob določeni uri da se prikažejo na cwju, na trengih smo bili pa tako ali tako vedno le štirje ali pa pet. Jaz mislim če se bo dalo zorganizerat 20 igralcev za CW bomo lahko več kot veseli, mislim da pa se bo število gibalo tam nekje 15-16 igralcev.

Link to comment

Če nam uspe zmotivirat igralce bi šlo, navsezadnje je v BF3 bilo na PS3 vsaj 100 aktivnih. Problem naše scene je ta, da nas je že tako malo in namesto, da bi stopili skupaj, ima vsak svoj klan pa v vsakem par članov... zelo pomembno je bit aktiven, tudi drugje in dobre igralce vabit in povabit, da se pridružijo klanu. Ekipa KSi je pripravljena pomagati kolikor lahko ampak bistveno je, da smo klanovci tisti, ki smo aktivni, tako pri igranju kot drugje na spletu in da vabimo dobre igralce, da se pridružijo ne glede od kod so.

BessieSABU.png

Link to comment

Malo za tiste , ki še samo opazujejo ....ne se bat ;) join...... BAR... ;) ...saj bomo pazli na vas, ali pa obratno :D ...no tukaj nas je 7 igralo...good job BAR...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/#!/bf4/battlereport/show/4/398947199867788096/301108265/

tukaj tudi 7+ še en SLO Carterena....aja pa Robertu je frizz :(

http://battlelog.battlefield.com/bf4/#!/bf4/battlereport/show/4/398942691062291264/301108265/

še ena...Pero frizz :(

nekam veliko zmrzuje ta bf4...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/#!/bf4/battlereport/show/4/398937060154645312/301108265/

:rock:ALL REBELS

Link to comment
Če nam uspe zmotivirat igralce bi šlo, navsezadnje je v BF3 bilo na PS3 vsaj 100 aktivnih. Problem naše scene je ta, da nas je že tako malo in namesto, da bi stopili skupaj, ima vsak svoj klan pa v vsakem par članov... zelo pomembno je bit aktiven, tudi drugje in dobre igralce vabit in povabit, da se pridružijo klanu. Ekipa KSi je pripravljena pomagati kolikor lahko ampak bistveno je, da smo klanovci tisti, ki smo aktivni, tako pri igranju kot drugje na spletu in da vabimo dobre igralce, da se pridružijo ne glede od kod so.

Hm ja, res da je bilo veliko dobrih slovenskih igralcev v drugih tujih platoonih, ampak samo zato, ker so bili ti platooni veliko bolj aktivni tako na battlelogu kot na battlefieldu, pač so bili taki ljudje na kupu ki pa so imeli začuda veliko časa za igranja, pri nas pa je bilo tako, da imate nekateri že družine, hodimo v službo, šolo, faks, skratka en kup drugih obveznosti in tudi če se ve 1 teden v naprej da bo cw ali trening bo sigurno komu kaj od zgoraj naštetega prekrižalo plane. In tako je in hvala bogu da ni v našem življenju samo igranje. Zato če se uspe za cw z organizerati vsaj 16 igralcev je to velik uspeh.

Glede vabljenja drugih tujih igralcev v platoon pa vsi vemo kako je, jaz naprimer sem non stop pisal na forumu da iščemo jet pilote pa vsi vemo kako je blo, če je že kdo prišel, je tudi kar hitro odšel. Kaj takega si lahko privoščijo samo tisti platooni ki so res v samem vrhu.

Jaz v BARu vidim kup ljudi ki se radi skupaj zabavamo med igranjem kakšno rečemo se nasmejimo in sem ter tja odigramo kak CW, kar je meni najpomembnejše pri igranu.

Link to comment
No tokrat grem na 100, v bf3 sem igral na dveh sistemih in s pomanjkanjwm časa itak nikjer nisem uspel prit skozi ;)

Jaz tudi. Na xbox sem prisla do rank 44 in to samo zato, ker sem nasla slovence (milan, vito, ozi, bessie in se par ostalih), s katerimi je bil uzitek igrati. Res pa je, da ko malo nehas, si hitro ven. Vsaj pri meni je tako. Je prisel ac3 ven in ko sem cez cas hotle igrat bf3, sem bila cist zgubljena. Pri bf4 upam, da ne bo tako in da bo m malo bolj pogosto igrala.

Ko berem to temo, zelim ze imeti ps4. Jaz se bom udezevala treningov, ker jih bom resnicno potrebovala, seveda ce bo cas dopuscal in sklepam da bo.

Resnicno pa prosim za potrpljenje. Bom probala malo ac4 vmes igrati, da se navadim kontrolerja.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mistress3riple.png

Link to comment

Vsi že komaj čakamo ta ps4 ;)....me resnično zanima kako bo tam igrat ta bf4....upam na najboljše ;) .....

BDW...hate spavn kill :( ....pizda to bi morali malo popravit...crkneš v trenutku , ko se spavnaš na kakšnega soigralca :D....mi že malo gre na živce ..... :)

Drugače pa se občasno dogajajo tudi čudne stvari... :o npr včeraj nismo mogli streljat s tankom :( , samo vozit je šlo ...bbbuuuuu, ... da ne naštevamo še ostalih stvari......upam , da popravijo.... nujno ...heheh :D

Se vidimo zvečer ....z ostalimi pa na ps4 ;).... by

:rock:ALL REBELS

Link to comment

wtf...is going on ...with this shity game......bom kmalu osivel :) .... kr naprej zmrzuje, spet ne padajo, čeprav spazniš cel okvir+ pištolo,....spwn kill je obup , ..... skratka...veliko sranje......hmmmm.....upam , da bo res na ps4 stvar lepše laufala, čeprav že v to tudi dvomim......a ima kdo podobne težave ali je res moja povezava v totalnem kurcu ?!?!

:rock:ALL REBELS

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.