Jump to content
pa3k3132005

Squadi

Recommended Posts

Predlog.... in future...

Potrebno bo sestavit squade , kar pomeni A , B , C , D..... zaradi lažjega zavzemanja zastav ... a nima ta bf4 možnost zvoka na Team ? :( .....

Zaenkrat lahko sprobamo na trotl ziher način...seveda če nas bo toliko v igri ;)

A- zavzema točko A

B- zavzema točko B

C- zavzema točko C

D- zavzema točko D

Za hiter prevoz poskrbijo heliji , ki odvržejo soilderje na določene točke (hitrejši zavzem zastav), gibanje v skupini priporočljivo, vsaj 1 medick na squad(odvisno od mape), spawn za njihovimi linijami ...in še in še......in future....bodo narejeni načrti za vse mape posebaj , kjer bo označeno z.... A,B,C,D... vsak bo določen , v squad in se bo od njega pričakovalo max sodelovanje z ekipo......le to bo vodilo k skupnim uspehom.....dovolj za 1X ;)....:tard:

Možno da gre slišnost navzogor do commanderja, ki sliši vse in daje nato navodila navzdol in ga vsi slišijo (MAG :? je imel tako narejeno) platooni med sabo se pa ne slišijo.

Edited by Bessie

ja , tudi jaz mislim , da bo šlo vse preko commanderja :( ...to bo veliko težje, razen seveda.... če imaš dobrega commanderja....tu bo sigurno zmešnjava...upam samo , da bo na ps4 kaj drugače :D

:punch:-SAE vs. Battlefield All Rebels 0:4 :beer:

....Švicarji :eviltongue:... a se še spomnite... :headscratch:hehehe... ...sem kontaktiral z njihovim leaderjem ....bomo ponovili na ps4. :duh: ..... pravijo , da so se malo okrepili, nabildali:applause:..... .... seveda moj odgovor .... we will destroy your Swiss ass...:tepen:the only thing you mastered ... is Riccola :hihi

Tudi BAR-ovci smo/ste se okrepili :-)

Ja, ti pa vito ;)

Jaz (še) nisem okrepitev :D

Ta vikend sem imela slab internet in sploh nisem nič bf igrala, ker me je skoz sign off iz ps. Upam da bo naslednji teden boljš ker ps4 se bliža in se je treba pripravt.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja ta vikend pa mi ni znesel, sem mel popoldanski šiht. Se pa mogoče dons kej dobimo na bojišču.

Rabimo spisek igralcev , ki bi igrali na KW ..... zaradi priprave taktik... hvala

ALPHA ............ LEADER - ** ALIvonBABA...(vehicle)

- * P-Robert-SLO

- Gdema81

- GreKov

- CocaColaHolic

- ZIGA_1991

- BenijevaSestra

- MikiMouse50

- MMagician252

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BRAVO ............LEADER -** Milan2287...(Infantry)

- * Vito2323

- mistress3riple

- Bessie

- Darkwind89

- poZo_SLO

- ZmajDen

- woodShop

- Aleksij07

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CHARLIE............LEADER - ** SLO_Mufin

- * pa3k3132005

- x-deed123-x

- urblcek

- TastePainSLO

- DoodlyDingDong

- Elvis_IYAAYAS

- x-Bonny123-x

- Jerkowich

Tako je trenutno stanje razporeditve članov v squade. Kdor ima kakršnokoli željo, da bi šel v drug squad, naj kar pove, saj to ni dokončna postavitev. Najbrž še kdo manjka tukaj na lestvici,tako da se kar napišite, kdor bi še rad igral.

Edited by milan5
Spremenjeni squadi