Skoči na vsebino

Über NextGen Anketa!


Ozi

Katero od dveh najtežje pričakovanih next-gen konzol si boš lastil in kdaj?  

42 glasov

  1. 1. Katero od dveh najtežje pričakovanih next-gen konzol si boš lastil in kdaj?

    • PS4! Takoj, ko bo dobavljiva v SLO!
    • PS4! Že prednaročena po sumljivih kanalih!
    • PS4! Day1 road-trip čez planke!
    • PS4! Tekom tega leta.
    • PS4! Ne še kojci, gotovo pa v 2014.
    • XBONE! Takoj, ko bo dobavljiv v SLO!
    • XBONE! Že prednaročen (Mueller).
      0
    • XBONE! Že prednaročen (ostalo-piši kje).
    • XBONE! Tekom tega leta.
    • XBONE! Ne še kojci, gotovo pa v 2014.
    • PS4 in XBONE! Kojci, ko ju najdem v SLO, našparanga mam jurja + drobiž in to je to!
    • PS4 in XBONE imel bom tudi jaz. Nekoč. Najkasneje v 2014.
    • Nisem nahaypan in bom hladen kot šrpicer počakal na prve feedbacke. Ledenica pa to.
    • Moj next-gen bo prejšnji-gen, ker pričakujem padec cen!
    • Not interested.


Priporočene objave

Moraš pa tudi to upoštevat, ki je napisano na njihovi strani..drobni tisk :-)

Prednaročila

Oddano prednaročilo pomeni, da ste izdelek dejansko naročili, čeprav bo izdelek izšel šele v prihodnosti. Ko izdelek prednaročite, vas po elektronski pošti obvestimo o datumu izida. Datum izida se lahko tudi spremeni, na kar nimamo vpliva. V primeru spremembe datuma izida, vas bomo o tem obvestili po elektronski pošti. Izdelek običajno prejmemo dan pred uradnim izidom in stremimo k temu, da bo na vašem naslovu na dan izida. Seveda pa tega ne moremo vedno garantirati. Ko izdelek prejmemo vam ga tudi pošljemo in vas o poslani pošiljki tudi obvestimo po elektronski pošti. Tako točno veste kdaj lahko naročeni izdelek pričakujete.

Link to comment
  • N7
ne vem, le je glih sumljiv kanal. gameworld pravi, da bodo dobili nekaj ps4. je to sumljiv kanal?

sumljiv kanal je malo v hecu mišljeno kot neuraden stock, da. dejstvo je, da se vsak prodajalec trudi pridobit vsaj nekaj kosov, ker gre za dobro prodajno priložnost. mi pa vemo, da uradnih zalog v slo pred novim letom NE BO (vir: scee, november)

ozi_SLO.png

Link to comment

Zaželjene in na listi za nakup sta obedve...samo bo treba najprej dobit kakšno službo. Za enkrat kar ostajam na vseh trenutnih konzolah, ter na vseh prejšnjih in tako nazaj. Bo že. Itak imam še ogromno stvari za preigrat.

Sem pa že malo zmenjen za enotedenski test XONE ter FM5, tako da bo vsaj nekaj :)

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment
  • vrhovni
zato pa js zarad teh dobavlivosti in dodatnih stvari nikol ne narocam prej konzol ali spilov, raj pocakam da izide pa pol pokupm kar hocm met

Zame je ravno to je neke vrste čar day one nakupovanja. Ko ne veš sigurno ali boš dobil ali ne boš. :tepen:

da ne bom jaz ta pes :P saj upanje umre zadnje ;)

Vidva se kar preprirajta ja, meni pa povejta kdaj točno bo to potekalo, da pridem in vama vzamem konzolo. Kjer se prepirata dva, tretji nov PlayStation 4 ima! :mwahaha:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Za vse tiste, ki imamo prednaročen PS4 pri Gameworldu vem, da nas je kr nekaj.Sedaj sem imel telefonski pogovor z g. Jernejem (gameworld) in sicer ta teden pričakujte email pošto GW med sredo in petkom.Dobimo informacije glede naslednjega tedna, ko prispe črna živina..ali osebni prevzem,po povzetju itd..vsi kaj smo pridno filali košarico ga dobimo, tudi oni pozno oktobrski!Če bo kaj viška bodo vidli pri samem štetju.Rekel mi je ,da če jih v tem trenutku ima štiristo kosov jih takoj proda.Vsaki pol ure zvoni phone in folk ga sprašuje po konzoli.Nasplošno pritiskajo do konca..:-) No, ob izidu bodo na voljo tudi igre...vprašal sem ga, če 100% dobimo naslednji in smo lahko happy, zatrjuje prepričljivo ,DA!To vam posredujem..če pride kaj vmes ne me raztrgat

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.